Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מצולם-התקנת בקרת שיוט מאזדה 3 2.0 שנת 2008

Tair
שימו לב! השרשור הזה בן 3253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Tair, מספר המק"ט הזה מתאים גם לדגם רכב שלי ? (יש לי מאדה 3, מנוע 2000, אוטומט, מודל 2009 דגם spirit

(.

Magento, החדשות הטובות הן שיוצא לי מהמפסק 4 חוטים ...אני רק מקוווה שאחרי כל העבודה של התקנה לא יסתבר לי שהרכב שלי לא תומך בפונקציה הזו - כמו שקורה עכשיו אצלך ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ההתקנה היא פשוטה ודי זולה , אז גם אם זה לא יעבוד לך כמו אצלי אני חושב שזה שווה ניסיון .

אני מקווה שאצליח בכל זאת לגרום לזה לעבוד , סתם מסקרנות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עדכון כזה: הייתי היום במוסך מורשה של מאזדה ולדבריהם לא ניתן להתקין בקרת שיוט ברכב שלי בלי להחליף את המחשב ואת צמת החוטים - !!

לדבריהם אין לבצע שינוי כזה בדגם הרכב שלי וכי דגם הרכב שלי מגיע ללא בקרת שיוט. להזכירכם יש אצלי ברכב מנורה של crise בלוח השעונים ויש לי גם 4 חוטים (ולא רק 2) שיוצאים ממפסק הברקס...

שאלתי היא כזו האם אתם מכירים מישהו עם רכב כמו שלי - כלומר: רכב מאזדה 3, נפח מנוע 2000 מדגם spirit מודל 2009 שיש לו מערכת בקרת שיוט מקורית מאת היצרן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היתי מסתמך יותר מדי על מה שאמרו מוסך מורשה, אני לא החלפתי שום מחשב ושום צמת חוטים, והבקת שיוט עובדת אצלי מעולה.

לא תמצא.

בישראל הדגם הגיע ללא בקרת שיוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

tair,

אתה יודע אם יש רכב כזה (כמו הדגם שלי) בחו"ל עם בקרת שיוט ? ככש שקיים רכב כזה שיוצר ע"י הייצרן עם בקרת שיוט רק שלא יובא ארצה ע"י המשווק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל ארץ שוווק דגם עם מנועים שונים ואיבזור שונה.

לדוגמא בארה"ב האצ'באק שווקה עם מנוע 2.3 ליטר, באנגליה היה דגם 1.4 וכ"ו.

ממה שאני קראתי מנועי 2 ליטר ומעלה עם מצערת אלקטרונית אמורים לתמוך בבקרה ע"י רק החלפת כפתורים ומתג בלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עדכון.

לאחר שהתקנתי את בקרת השיוט בדיוק לפי המדריך שפורסם פה ,המערכת לא עובדת. אחרי כל מיני ניסויים ובדיקות הלכתי למוסך מורשה (מוסך "רכב דוד" בתל אביב )

במוסך עשו לי בדיקה מקיפה ברכב שכללה חיבור למחשב ופירוק של גלגל ההגה לוודא שהתקנתי הכל כראוי .פירוק הכפתורים לראות הלחמות ובדיקת בלם ברקס.

אחרי שסיימו את הבדיקה אמרו לי שהכל נראה תקין ולא ברור למה זה לא עובד. הם אמרו שהם יבררו וייחקרו ויחזרו אליי.

ובאמת לאחר כמה ימים מנכ"ל המוסך מצלצל אלי ואמר שבדגם הזה אין בכלל בקרת שיוט , ולכן זה לא עובד.

אמנם הבדיקה היתה מאוד מקיפה אך עם זאת קשה לי להאמין שבכל כך הרבה דגמים יש הכנה ודווקא אצלי לא (מודל 2009 האצ'בק צורה ישנה .נפח 2000)

או שהמוסך צודק או שהכפתורים שהזמנתי תקולים , זה הדבר היחידי שאני יכול לחשוב עליו.

יאמר לזכות המוסך ובמיוחד לגילי המנכ"ל שהשירות היה מצויין מקצועי ואדיב (אבל ממש) , על כל תקלה שלא תהיה אני בטוח אחזור למוסך הזה וממליץ גם לכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Magneto מצטער לשמוע שלא עובד אצלך, לדעתי יש בעיה בכפתורים אבל אני רחוק מלהיות מומחה.

אצלי המערכת מותקנת כחצי שנה ועובדת מעולה על בסיס יומיומי כמעט.

לגבי שאר הקודים, אין לי מושג האמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 3253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...