Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוצאות, תגובות וחוויות מהמפגש בצפון

EyalR
שימו לב! השרשור הזה בן 7156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מיסטר אודיו, כפי ששמת לב, זה כתוב בעברית (יש סיבה),, לא סתם אני צוחק.

אבל בוא תשתף אותנו מה יש ברכבך, אולי כולנו נקבל רושם טוב ונחליף את הפיונירים (שהם לא הכי טובים, אבל נותנים תמורה מעולה לתקציב הפעוט שלהם.)

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ממאטס ג'ארנאט

לא סתם אני צוחק אצלי יש PIONEER SPL 800 RMS שהוא גם לא משהו אבל אין בארץ משהו טוב לקנות כי הכל יקר.

הנה עדכנתי את החתימה שלי בשבילך ....

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשששייי על הפנים, אני רואה שהסאב הכי טוב שיש בתחרות זה פיוניר , אני מקווה אייל שאתה לא מראה את זה בפורומים בחו"ל.

כי זה הסאב הכי זול בארץ. אם נגיד ג'אניה היה מחבר למגבר שלו סאב אחד של MOFO 12 אינץ

הוא היה מגיע לתוצאה יותר גבוהה. וגם הקליפורניה לא איכזב ! עם מגבר פלטיניום של שני ערוצים.

הוא יכול לתת הרבה יותר עם מגבר יותר טוב.).

(זה שהשתתף בתחרות זה תמיר אחר)

תמיר

קומפננט חדש בשקיות למכירה !: 400 שקלים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=59552

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לקחת בחשבון שאתה מערבב בשר וחלב תמיר,

אם תיקח סאב של 1000 וואט, ותשווה אותו לסאב של 200 וואט

ושניהם יקבלו הגברה של 100 וואט, מן הסתם, על הנייר הסאב של ה200 אמור להישמע טוב יותר,

לעומת זאת, הסאב עם ההספק הגדול יזוז בצורה זוועתית, לא בגלל שהינו זוועתי, אלה מפני שאינו מקבל את הכוח שבו הוא תוכנן לעבוד.

הסאבים של גניה לא קיבלו את הכוח הזה, משני סיבות.

סיבה ראשונה, אם המגבר שלו מקבל 11 וולט, זה נחמד. אז גם אם המגבר שלו אכן עומד בהצהרות, (675) ב2 אוהם, כבר כמה הוא יפיק ב11 וולט ? 400 וואט ? 450 וואט ?

זה דבר ראשון. דבר שני, אתה עוד פעם מערבב בשר וחלב, התיבות שלו אומנם מכוונות גבוה, ( 38 ) אך יש להתחשב שהנפח שלהם חורג בכ10 ליטרים, מה ש"אמור" לגרוע מהנצילות של התיבה הפתוחה, אם על הנייר או בפועל זה גורע או לא, זה שאלה אחרת, אבל זה ההשוואה שיש לנו על הנייר, ולא לשכוח, זה רכב משפחתי.

הבחור עם הקאליפורניה, בא עם תיבה אוניברסלית, שכניראה מכוונת לאיזה תדר 45 קל. (כבר נתקלתי בכאלו)

ועם הגברה שיותר מתאימה לאלמנט שלו...

ואסור לשכוח, סטרואן סקסו.

אז אנשים אל תקחו את התוצאות האלו ותחשבו, פיוניר = 136 דציבלים, ואל תחשבו שקנווד = 119 דציבלים.

יש לקחת בחשבון את הרכב, את סוג ההתיבה, את הגודל שלה ביחס להמלצות יצרן, את הכיוון שלה.

את ההגברה, רמת החיתוך של ההגברה, הכוח של ההגברה, כמות וולטרג שההגברה אכן מקבלת

והרבה הרבה נתונים, אז אי אפשר לקחת X ולהגיד שאם X = 2, וY = 3, אז וואי יותר טוב, כי זה לא מדע בדוק..

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לקחת בחשבון שאתה מערבב בשר וחלב תמיר,

אם תיקח סאב של 1000 וואט, ותשווה אותו לסאב של 200 וואט

ושניהם יקבלו הגברה של 100 וואט, מן הסתם, על הנייר הסאב של ה200 אמור להישמע טוב יותר,

לעומת זאת, הסאב עם ההספק הגדול יזוז בצורה זוועתית, לא בגלל שהינו זוועתי, אלה מפני שאינו מקבל את הכוח שבו הוא תוכנן לעבוד.

הסאבים של גניה לא קיבלו את הכוח הזה, משני סיבות.

סיבה ראשונה, אם המגבר שלו מקבל 11 וולט, זה נחמד. אז גם אם המגבר שלו אכן עומד בהצהרות, (675) ב2 אוהם, כבר כמה הוא יפיק ב11 וולט ? 400 וואט ? 450 וואט ?

זה דבר ראשון. דבר שני, אתה עוד פעם מערבב בשר וחלב, התיבות שלו אומנם מכוונות גבוה, ( 38 ) אך יש להתחשב שהנפח שלהם חורג בכ10 ליטרים, מה ש"אמור" לגרוע מהנצילות של התיבה הפתוחה, אם על הנייר או בפועל זה גורע או לא, זה שאלה אחרת, אבל זה ההשוואה שיש לנו על הנייר, ולא לשכוח, זה רכב משפחתי.

הבחור עם הקאליפורניה, בא עם תיבה אוניברסלית, שכניראה מכוונת לאיזה תדר 45 קל. (כבר נתקלתי בכאלו)

ועם הגברה שיותר מתאימה לאלמנט שלו...

ואסור לשכוח, סטרואן סקסו.

אז אנשים אל תקחו את התוצאות האלו ותחשבו, פיוניר = 136 דציבלים, ואל תחשבו שקנווד = 119 דציבלים.

יש לקחת בחשבון את הרכב, את סוג ההתיבה, את הגודל שלה ביחס להמלצות יצרן, את הכיוון שלה.

את ההגברה, רמת החיתוך של ההגברה, הכוח של ההגברה, כמות וולטרג שההגברה אכן מקבלת

והרבה הרבה נתונים, אז אי אפשר לקחת X ולהגיד שאם X = 2, וY = 3, אז וואי יותר טוב, כי זה לא מדע בדוק..

מה שאתה אומר על הסאבים זה שטויות כי אם סאב של של 800 יקבל הספק כמו סאב של 400

שניהם יתנו אותה עוצמה רק ה400 יעבוד קשה. הקיליפורניה הוא 350WRMS 700W

הסאבים של גאניה כן קיבלו את הכול הכוח כי הם עוד שניה יצאו מהמקום וכבר יצא ריח מהבגאז'.

פה אתה לא יכול להתווכח איתי כי אני ראיתי את זה. ואם הוא ימשיך להתנהג ככה עם הסאבים הוא

לא יעבדו עוד הרבה זמן.

והחבר שלי עם הקליפורניה והסקסו.... בדקנו את הSPL שהתיבה "אתומה" כמו של מתן.

שמתי בפיר את החולצה. וגם אצל מתן. אצל מתן שהתיבה הייתה פתוחה הוא דפק פחות.

2. הקליפורניה נימדד עם תיבה סגורה. והוא הרעיד את כול האוטו עם הגברה עלובה.

והבחור השני עם הסקסו עם הפיוניר הגיע לתוצאה עלובה יחסית לחבר שלי עם הסקסו !.

מה אתה אומר על זה? (היה לו הגברה הרבה יותר טובה לסקסו השני עם הפיוניר)

תמיר

קומפננט חדש בשקיות למכירה !: 400 שקלים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=59552

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מהפתאום, סאב שיכול לקבל הספק גדול יותר, מן הסתם ינצל את ההספק שהוא יקבל פחות טוב, מסאב אחר שההספק שהוא מקבל יהיה יותר "קרוב" ליכולת שלו. , מה הקשר שהסאב השני יתאמץ יותר אני לא יודע.

הסאבים של גניה אולי קיבלו קליפינג, או שהתיבה שלהם לא מתאימה, משום שאין לי ספק שהם לא קיבלו יותר מ200-250 וואט,. הכבל של ה8 גייג שלו לא יכול לספק מגבר מונובלוק עם יותר מ530 כוח, ובטח ובטח שלא 14.5 וולט בשביל 670 וואט, נפילת מתח אכזרית חייבת להיות לו, המגבר לא נתן אפילו 500 לפי דעתי.

להשים בפיר חולצה, לא הופך את התיבה לאטומה, נתוני יצרן הופכים את התיבה לאטומה.

והבחור השני עם סקסו, זה לא אומדן.

מאיפה אני יודע איזו הגברה יש לו, מאיפה אני יודע איזה סיגנל יש לו, מאיפה אני יודע כמה וולט המגבר שלו קיבל

אתה מדבר באויר תמיר, דברים כאלה צריך למדוד ולבדוק

את הפיוניר המדובר, האכלתי עם מגבר של JBL שנמדד ב430 כוח ב4 אוהם. עם 13.5 וולט

ותסמוך עלי, עם המגבר הזה, הוא אכן אראה סימני מצוקה, אך בכל זאת הוא דפק יפה מאוד (לא לדבר על חזק מאוד)

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה בואו לא נשכח שזה היה יותר מפגש מתחרות וכל אחד עם התוצאה שלו ! אין מה להשוות בין רכב אחד לשני כי ההבדלים הם כל כך גדולים שזו תהיה השוואה חסרת ערך....

מי יתן ונראה עוד הרבה מפגשים כאלה, ענף האודיו בארץ יתעורר סוף סוף ונתחיל לראות דברים מעבר לפיוניר ורוקפורד

כל כלב בא יומו ! :onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהמפגש בSOUND FX יעשה טוב לאודיו לרכב בארץ (הם אמרו שהם מארגנים כתב בעיתון של מדור אודיו) וכנראה שהרבה אנשים שמעו על זה כבר ואולי לך תדע יבואו אנשי תקשורת...

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מהפתאום, סאב שיכול לקבל הספק גדול יותר, מן הסתם ינצל את ההספק שהוא יקבל פחות טוב, מסאב אחר שההספק שהוא מקבל יהיה יותר "קרוב" ליכולת שלו. , מה הקשר שהסאב השני יתאמץ יותר אני לא יודע.

הסאבים של גניה אולי קיבלו קליפינג, או שהתיבה שלהם לא מתאימה, משום שאין לי ספק שהם לא קיבלו יותר מ200-250 וואט,. הכבל של ה8 גייג שלו לא יכול לספק מגבר מונובלוק עם יותר מ530 כוח, ובטח ובטח שלא 14.5 וולט בשביל 670 וואט, נפילת מתח אכזרית חייבת להיות לו, המגבר לא נתן אפילו 500 לפי דעתי.

להשים בפיר חולצה, לא הופך את התיבה לאטומה, נתוני יצרן הופכים את התיבה לאטומה.

והבחור השני עם סקסו, זה לא אומדן.

מאיפה אני יודע איזו הגברה יש לו, מאיפה אני יודע איזה סיגנל יש לו, מאיפה אני יודע כמה וולט המגבר שלו קיבל

אתה מדבר באויר תמיר, דברים כאלה צריך למדוד ולבדוק

את הפיוניר המדובר, האכלתי עם מגבר של JBL שנמדד ב430 כוח ב4 אוהם. עם 13.5 וולט

ותסמוך עלי, עם המגבר הזה, הוא אכן אראה סימני מצוקה, אך בכל זאת הוא דפק יפה מאוד (לא לדבר על חזק מאוד)

הרבה שטויות בפסקה אחת.

לא 8G אלא 4G, למה לדבר באויר!?

ג'ניה

:king:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גניה, אני פעם דיברתי באויר ?

אתה מנסה לרמוז שהמגבר שלך קיבל 14.5 וולט ?

אז צר לי לאכזב אותך, גם אם האלטרנטור שלך הוא 1000 אמפר, המגבר צורך צריכה מטורפת בשביל להפיק 700 וואט בלבד,

אז אם אתה חושב שהמגבר שלך קיבל יותר מ11-12 וולט, כשהאוטו

ע-ו-מ-ד

אז אתה זה שמדבר שטויות.

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...