Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו יכול להסביר למה זה קורה?

שימו לב! השרשור הזה בן 3987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע שאני לא בליגה שלכם, אבל עדיין זה ניקוי:roll:.

שמתי לב שאני משתמש בתרסיס ניקוי יבש לרכב "FAIR WASH", ששווק בוואלה יש לי 3 בקבוקים כאלו,

כל פעם שאני מנקה את הרכב והוא מנקה אותו לא רע, אבל במיוחד מבריק.

אחרי כמה פעמים וכמה פעמים ובקבוק אחד שנגמר אוטוטו, שמתי לב שאחרי יום-יומיים-שלוש, מצטבר שכבת אבק דקיקה על הרכב, לא פוגע בברק, אבל כן מלכלך. אני שם לב לזה שאני נוגע עם הידיים ומסתכל מלמטה כזה, רואה מלא אבק, אבל הברק לא נפגע.

מישהו יכול לתת לי הסבר הגיוני לזה?

האם החומר שאני משתמש בו הוא לא משהו או שכל התרסיסי ניקוי יבש האלו הם ככה?

מאוד מעצבן אותי ! שילמתי על כל בקבוק 50 שקל ואת העבודה הוא עושה, אבל מיד מתלכלך !.

לגבי הסווירלים, על פי מבטי זה לא עושה לי סיוורלים חדשים.

אם אני אקנה בקבוק כזה של מגיווריס, זה יקרה גם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שאני לא בליגה שלכם, אבל עדיין זה ניקוי:roll:.

שמתי לב שאני משתמש בתרסיס ניקוי יבש לרכב "FAIR WASH", ששווק בוואלה יש לי 3 בקבוקים כאלו,

כל פעם שאני מנקה את הרכב והוא מנקה אותו לא רע, אבל במיוחד מבריק.

אחרי כמה פעמים וכמה פעמים ובקבוק אחד שנגמר אוטוטו, שמתי לב שאחרי יום-יומיים-שלוש, מצטבר שכבת אבק דקיקה על הרכב, לא פוגע בברק, אבל כן מלכלך. אני שם לב לזה שאני נוגע עם הידיים ומסתכל מלמטה כזה, רואה מלא אבק, אבל הברק לא נפגע.

מישהו יכול לתת לי הסבר הגיוני לזה?

האם החומר שאני משתמש בו הוא לא משהו או שכל התרסיסי ניקוי יבש האלו הם ככה?

מאוד מעצבן אותי ! שילמתי על כל בקבוק 50 שקל ואת העבודה הוא עושה, אבל מיד מתלכלך !.

לגבי הסווירלים, על פי מבטי זה לא עושה לי סיוורלים חדשים.

אם אני אקנה בקבוק כזה של מגיווריס, זה יקרה גם?

ניקוי יבש/ ריסוס QD / ספריי ווקס / ווקס נוזלי ואפילו חלק מהווקסים הרגילים הם סוג של מגנט לאבק בגלל השומניות של אותם חומרים. תוסיף לזה משחקים של חשמל סטטי בזמן הניקיון ואתה הופך לפצצת אבק מהלכת.

אני חושב שצינור מים יוריד את האבק והתופעה צריכה להעלם.

אל תשכח שאתה חי במזרח התיכון.

אתה נושם אבק / אוכל אבק / ומדביק את חלקו לרכבך כמובן.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר למה שדימה אמר מעליי זה גם עניין פסיכולוגי. תחשוב שניקית ועמלת אז אתה מעוניין שהתוצאה תישמר ולכן אתה בודקר כל כמה זמן. אבל הבעיה שבארץ יש המון אבק! אפילו אם תעזוב את הרכב לחצי שעה הוא כבר יתמלא בשיכבה דקיקה של אבק.

ככה שאל תתבאס וקח את הכל בפרופורציות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני יודע שיש המון אבק.

אבל אני מאמין שאתם מנקים בשיא המומחיות עם כל החומרים לא מתמלא לכם אבק קטן אחרי יום יומיים, בטח האוטו נשאר נקי לתקופה.

רציתי לדעת פשוט אם החומר הזה שמנקה את הרכב בלי מים "מזמין אבק".

העיקר כולם כותבים שזה דוחה אבק ולכלוך.

בטח שזה דוחה ליום 1 :\.

רק בגללכם אני לא שוטף רגיל, אתם אומרים שאין תחליף לצינור :D

הקטע שזה לא אבק רציני כמו שאתם רואים מסופת חול, זה "אבקונים" קטנטנים שנדבקים כאילו בגלל החומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני יודע שיש המון אבק.

אבל אני מאמין שאתם מנקים בשיא המומחיות עם כל החומרים לא מתמלא לכם אבק קטן אחרי יום יומיים, בטח האוטו נשאר נקי לתקופה.

רציתי לדעת פשוט אם החומר הזה שמנקה את הרכב בלי מים "מזמין אבק".

העיקר כולם כותבים שזה דוחה אבק ולכלוך.

בטח שזה דוחה ליום 1 :\.

רק בגללכם אני לא שוטף רגיל, אתם אומרים שאין תחליף לצינור :D

קשה להבין אותך. כשאתה אומר בגללכם אתה פונה למי שהגיב לך בשרשור הזה? או לכל חברי הפורום?

לצורך העניין אני מנקה בעזרת 2 דליים תמיד. אולי עם צינור אחת לחצי שנה.

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי בקטע טוב, אתם יודעים מה אתם אומרים.

ונכון שאתה מנקה בשיטת 2 הדליים, זה הבנתי, אבל לפני כן אתה צריך צינור (ככה הבנתי מכם), על מנת להביס את הלכלוך הקשה ולהכניע אותו ואז לנקות את הרכב רגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי בקטע טוב, אתם יודעים מה אתם אומרים.

ונכון שאתה מנקה בשיטת 2 הדליים, זה הבנתי, אבל לפני כן אתה צריך צינור (ככה הבנתי מכם), על מנת להביס את הלכלוך הקשה ולהכניע אותו ואז לנקות את הרכב רגיל.

צריך זה יפה. אני צריך המון דברים.

נכון להיום אין לי צינור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה אתה עושה לפני שאתה מנקה את הרכב?

האם באמת לא כדאי ישר להתחיל לשטוף את הרכב כבר עם הסבון והכל ? באמת הכרחי להוריד לכלוך עם מים לפני כן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אושריקו גם אני הייתי שוטף עם התרסיס הזה BLUE WASH כמה שטיפות ואחרי זה הבנתי שזה באמת מביא לכלוך מיד אחרי השטיפה ועושה המון סווירלים.

כרגע אני שוטף בעצמי ללא שום צינור אלא רק דליים.

חובה לשטוף עם מים לפני השטיפה עם הסבון.

אני ממלא איזה 2-3 דליים ופשוט שופך על הגג,אחרי זה מתחיל לסבן את הרכב ואחרי זה מעביר עוד כמה דליים מנגב וזהו,זה שיטה שלוקחת חצי מהזמן שלוקח לנקות עם התרסיסים האלה.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...