Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאור הטבת המכס החדשה , הזמנת קוילאוברים מחו"ל

שימו לב! השרשור הזה בן 4554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ומי ששם לפרטים יותר קטנים רואה שצריך לסמן ליד כל מסמך שמצרפים, אבל לא כתוב שכל המסמכים הם חובה

אני לא רואה סיבה שהם לא יתנו אישור מראש.. בעצם כן כי יושבים שם חבורה של מטומטמים, אבל עדיין

אני כבר יומיים מנסה להשיג את החראות האלו, 3 טלפון ואין מענה באף אחד מהם, העיקר רשמו להתקשר בין 13:00-15:00

:roll:

Scooby WRX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם אני מנסה להשיגם ולא מצליח, אני כבר בסיבוב השני של המשלוח לאחר שבפעם הראשונה לא צירפתי אישור מוסך.

אין ספק שבזמן האחרון השיחרור של חלקי חילוף לרכב נהיה קשה יותר, גם אצל חברות כמו USHOPS וכו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, הסיכוי שתשיגו אותם בטלפונים הללו בין 13:00-15:00 הוא אפסי, אני במהלך שבועיים של ניסיונות הצלחתי פעם אחת במקרה!

התלוננתי כבר בתקווה שזה יעזור לפחות לשיפור המענה הטלפוני.

שלחו את הטפסים וקוו לטוב, הטפסים יחזור תוך כשבועיים +-.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הטפסים חזרו, מאושרים.

טוב לראות שלפחות מקבלים אישור בקלות יחסית.

אצלי היה מדובר על חלקים בטיחותיים כהגדרתם המיועדים לרכב שלי. קיבלתי אישור של מוסך (לא מורשה מזדה) וזה הספיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Senda

תוכל לעשות עכשיו קצת סדר, אם אני רוצה להזמין חלק הנחשב בטיחותי, מה עלי לעשות אילו אישורים צריך ?

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים אני לא רואה שההטבה נכנסה. קניתי משהו ב 500 ש"ח ושילמתי מכס כמו גדול.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...