Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שעומד ללא תזוזה ותופס מקום חנייה

FiS
שימו לב! השרשור הזה בן 4515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שהכי עצוב זה שדווקא כאן בפורום של חובבי רכב, חובבי רכב מסוג אחד מצדיקים התנקלות לחובבי רכב מסוג אחר.

מה זה משנה אם אני אוהב אימפרזה משופרת, שירוקו מדונדשת, סוויק מסנוורת או חיפושית חבוטה?

כולנו חיים באותה מדינה חשוכה מוטורית, וכולנו מתמודדים עם אותה בירוקרטיה מעצבנת.

אז למה שלא נהייה נחמדים לפחות אחד כלפי השני? חולה הגה לחולה הגה?

מין אחוות משוגעים כזו?

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ניתן להתלונן בעירייה, זאת לא בעיה. בצירוף תצלום ושאר המסמכים.

אך נקודמת מבט אחרת, לא בגדר של הטפת מוסר.

בעצמך אמרת שזאת חנייה שפתוחה לכולם, במה שונה הרכב שלו שלא זז לרכב שלך שכן זז (אבל חונה בכל מקרה בסוף היום), מה זה משנה בעצם?

לא לפגוע חס וחלילה אבל... משעמם לך? תחשוב על זה, לבן אדם יש רכב, אולי הוא במחלה? גוסס? לא מסוגל לנהוג? אבל רוצה להחזיק רכב ועוד בחנייה ציבורית הפתוחה לכולם.

במה זה יועיל לך שהוא יזוז? הרי במילא זאת לא חנייה שלך, לא שילמת עלייה, שייך לכלל הציבור, אם הוא יזוז, יתפוס מקומו מישהו אחר, ותריב גם איתו?

עצה ידידותית? תקום בבוקר עם חיוך , סע לעבודה, תחזור בערב, החנה רכבך, עלה לביתך ותהנה.

אתה הרי לא גר בחניון, זה ממש לא משנה אם הרכב של הבן אדם כן זז או לא זז, הוא חונה בחנייה כחוק, זה משנה אם הוא פעיל או לא? יש לו רכב ועל כן יש לו זכות להחנות.

סתם יגרור אותך לוויכוחים.

הוצאת לי את המילים מהפה.

גם לי יש רכב שאני כמעט לא מזיז אותו, והשכנים מעירים לי חושבים שקנו את החנייה, אבל אני שם עליהם ז*ן.

W520 Alpine. Focal Utopia Mid. Focal utopia tweeter. Focal Utopia Woffer. JBL MS-8. Celestra -DA2K.tru- super billet 6 . 33KX Focal.

by: 2 xs-power

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוצאת לי את המילים מהפה.

גם לי יש רכב שאני כמעט לא מזיז אותו, והשכנים מעירים לי חושבים שקנו את החנייה, אבל אני שם עליהם ז*ן.

הנה לכם התשובה הניצחת מדוע אנשים לא צריכים לקחת מקומות חניה ציבורים - ישראלים שמים זין על העולם ואחר כך שמשתינים עליהם הם אוהבים לצעוק.

מר הונדה היקר, תאר לך שאתה הולך לתחנת דלק לנפח אוויר בצמיג, אדם עומד לפניך ממלא אוויר מסיים, סוגר את האוטו והולך לקנות שתיה בתחנת דלק, אתה צועק לו " היי בחור , אני רוצה לנפח אוויר", הבחור עונה לך " שם זין עליך, תמתין", מה ההבדל עכשיו בינך לבין לקיחת חניה ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל הוא שצינור לניפוח אוויר יש רק אחד באותה תחנה , וחניות יש הרבה בבניין.

זה אחד השרשורים שממש הרגיזו אותי , לדעתי , מנקודת מבטי , פותח השרשור שם את העין על החניה של אותו רכב , אולי היא מיוחדת כמו שאצלי בחניה המשופתת של 8 הבניינים יש חנייה אחת שיש 2 מדרכות משני צידיה ומי שחונה שם לא חונים לידו (ואני נוהג לתפוס את החניה הזו עכשיו , לפני זה היה שם מישהו שתמיד ראיתי את הרכב שלו שם) , אבל חוץ מזה , אני לא מבין באמת שלא , מה מפריע שהרכב עומד שם , קנאה? צרות עין? ואם זה מחסן? מה זה עניינכם מי חונה איפה זה שטח ציבורי אני גם מהציבור וזכותי לחנות שם , מה מפגע באוטו שעומד? אם האוטו היה מסריח את כל השכונה , או שכולו כבר נרקב מחלודה ויש ילדים שמשחקים ויכולים להחתך אז הייתי מבין , אבל לדעתי זו פשוט צרות עין ועוד בלי לנסות לדבר עם הבנאדם.

פותח השרשור , אין לך כח\זמן לחפש את הבנאדם ? תעשה מה שעשו אצלנו בבניין (היו זורקים פדים וקונדומים וסיגריות ואמא שלי ראתה פעם אבטיח צולל למטה כשהיא עישנה סיגריה) ותתלה שלט על הרכב של הבנאדם שיצור איתך קשר או שתרשום לו מה אתה רוצה בדיוק (את החניה שלו?)

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה לכם התשובה הניצחת מדוע אנשים לא צריכים לקחת מקומות חניה ציבורים - ישראלים שמים זין על העולם ואחר כך שמשתינים עליהם הם אוהבים לצעוק.

מר הונדה היקר, תאר לך שאתה הולך לתחנת דלק לנפח אוויר בצמיג, אדם עומד לפניך ממלא אוויר מסיים, סוגר את האוטו והולך לקנות שתיה בתחנת דלק, אתה צועק לו " היי בחור , אני רוצה לנפח אוויר", הבחור עונה לך " שם זין עליך, תמתין", מה ההבדל עכשיו בינך לבין לקיחת חניה ??

אני יסביר לך משהו, לקיחת אויר היא בדיוק כמה דקות , ואילו חניה ליד הבית אני לא צריך כמה דקות אלה אני צריך הרבה זמן, וגם אם הבן אדם ראה אותי מחכה לאויר לגלגל הוא קודם יזיז את הרכב ורק אחרי זה יקנה שתייה.

אז בוא נהפוך את הקערה על פיה.

אני כל יום יוצא עם הרכב לעבודה וחוזר שניה לפניך לחנות במקום החנייה הציבורי. באותו מקום!!

מה גם אז תבכה? זה מקום חניה פרטי?!?! לאאאאא אז אין שום סיבה שבעולם אם אני אפילו ישים שם קטנוע שחונה על הכביש ושומר לי את החנייה למשל. כי גם אז זה חוקי מאוד.

W520 Alpine. Focal Utopia Mid. Focal utopia tweeter. Focal Utopia Woffer. JBL MS-8. Celestra -DA2K.tru- super billet 6 . 33KX Focal.

by: 2 xs-power

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר המטריד, כמו שאומי ציין, הוא שבפורום של חובבי רכב, מתייחסים לרכב עומד כמו לכלב משוטט עם סימנים לכלבת. אם זה היה עולה בפורום אימהות מניקות באופן טבעי הייתי פחות מוטרד.

"חייה ותן לחיות"

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...