Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי יבוא של בלמי דיסק (הצלחות עצמן)

mabootoo
שימו לב! השרשור הזה בן 5006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

ברשותי פורשה 928.

צלחות הבלמים הקדמיות שלי (הדיסקים) סיימו את חייהם ועלי להחליפם.

לצערי לא הצלחתי למצוא משהו דומה בארצנו גם מכיוון שהצלחות הם מהדגם החדש יותר (S4) ולכן הדרך היחידה היא להזמינם מחו"ל...

יש לי כמה שאלות בנושא:

1) האם יש תהליך מסוים שאני צריך לבצע מול משרד התחבורה לפני שאני מזמין את הצלחות? אני יודע על הבירוקרטיה בעת השיחרור החבילה אבל אני תוהה אם עלי למלא אי אילו מסמכים לפני שאני מבצע את ההזמנה...

2) אני מתלבט בין שתי חברות שמייצרות את הדיסקים: Sebro ו Zimmermann. האם מישהו שמע או מכיר את החברות האלו? אם כן, מה עדיף?

תודה!

בהפתעה מוחלטת, הגיעה אהבה חדשה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משרד התחבורה ידרוש ממך

צילום רשיון רכב

תעודת זהות

חשבונית קניה על חלפים חדשים בלבד

אישור מוסך מורשה * (תקנה זו יתכן כי שונתה למוסך יבואן בלבד עליך לבדוק!)על התאמת החלפים לרכב ונחיצות החלפתם

חלפים בטיחותיים עלולים להתעכב עד כחודש לבדיקת משרד התחבורה במכס רשות הדואר הבא זאת בחשבון

תדאג שיפקססו לך חשבונית מפורטת, ותערך עם אישור משרד התחבורה מבעוד מועד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע.

הורדתי את טופס "בקשת רישוי יבוא לצריכה עצמית - חלקי חילוף ומכלולים לרכב"

אבל אני לא מבין האם אני צריך לשלוח אותו למשרד התחבורה שבת"א בצירוף צילומי המסמכים?

אם כן, אז כמכתב רשום? או דואר רגיל?

או כאשר אני אקבל הודעה בדואר על הגעת החלקים - אני צריך להגיע למשרד התחבורה עם מסמך זה ושאר המסמכים?

אני פשוט לא מבין מה עלי לעשות עוד לפני שאני מזמין את החלקים...:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיוני הדל,

להגיש את הטופס עם הודעת הדואר במשרד התחבורה ברחוב המלאכה לשומר בכניסה

ולקוות לטוב.....

לפני הרכישה ועד שהחבילה מגיעה , תכין את כל המסמכים כולל אישור ממוסך כך שלא תתעכב עם הגעת ההודעה מהדואר / חברת השילוח תוכל מייד למסור את המסמכים למשרד התחבורה....

ירון

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע לא לבדוק עם יבואן ATE, Brembo, ועוד נציגים כאן בארץ, אם לא יוכלו במשלוח הקרוב שלהם להביא לך? בדקת שאין דיסקים תואמים/מקבילים מתוצרת אחרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע לא לבדוק עם יבואן ATE, Brembo, ועוד נציגים כאן בארץ, אם לא יוכלו במשלוח הקרוב שלהם להביא לך? בדקת שאין דיסקים תואמים/מקבילים מתוצרת אחרת?

הלכתי לדסקל, המדביק ועוד וביקשתי שיבדקו לי בקטלוגים שלהם אבל הם לא מצאו שום דבר...

איך אני יכול למצוא את אותם יבואנים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שאתה צריך אישור מוסך יבואן לצורך השיחרור.

תבדוק מי מהמוסכים המורשים של מכשירי תנועה מוכן לתת לך אישור ולגבי איזה מהדיסקים (דרך השטח בשרון (ניר) מורשה מכשירי תנועה, אבל אני לא יודע לגבי פורשה) לפני שאתה מזמין.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי לדסקל, המדביק ועוד וביקשתי שיבדקו לי בקטלוגים שלהם אבל הם לא מצאו שום דבר...

איך אני יכול למצוא את אותם יבואנים?

היבואנים של ATE יושבים בחולון ונקראים ליברלו, או ברנקביץ' את לונדנר. נסה מזלך. בטוח אין להם במדף, אבל אולי יוכלו להביא לך? כמו כן בדוק אם יש יבואן של Ferodo בארץ, אני חושב שגם הם מייצרים צלחות תואמות ל- 928, וכך גם Zimmermann. כמו כן תוכל לבדוק אם אין פורשה אחר העושה שימוש באותן הצלחות, כגון ה- 944 טורבו S למשל? כך תוכל להרחיב את חיפושיך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון,שאני הייתי שוקל לעשות.אם זה באירופה,תזמין את החלקים,סע לסוף שבוע,וקנה את החלפים.גם תהנה,גם תחסוך כסף(משלוח וכו')והכי חשוב,תעקוף את כל הבירוקרטיה והפרצופים המכוערים במכס,משרד התחבורע,והדואר.(ואולי יש עוד מישהוא ששכחתי,,,,,,)

ואולי יעלה לך יותר זול :mm_wink:

צביקה הר-נוי

14119

"החיים הם כמו נסיעה על אופניים - אם קל לך מידיי,סימן שאתה בירידה,,," :mm_wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון,שאני הייתי שוקל לעשות.אם זה באירופה,תזמין את החלקים,סע לסוף שבוע,וקנה את החלפים.גם תהנה,גם תחסוך כסף(משלוח וכו')והכי חשוב,תעקוף את כל הבירוקרטיה והפרצופים המכוערים במכס,משרד התחבורע,והדואר.(ואולי יש עוד מישהוא ששכחתי,,,,,,)

ואולי יעלה לך יותר זול :mm_wink:

אחלה רעיון רק חבל שהצלחות משום מה ממש יקרות באירופה יחסית לארה"ב ושוקלות ביחד כ 20 ק"ג! לא ישאר לי מקום לבגדים ושאר עינייני חופשה!! :wink:

למרות שזה יהיה נהדר לעקוף את גיהנום הבירוקרטיה הזה....:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא כעת יש בגרמניה את תערוכת וורטמה

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=343434

ולדעתי יש שם הכל לרכב גרמני , ויכול להיות שאפילו בזול

תנסה לחפש באתר של התערוכה

ירון

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה! אני אבצע חיפוש.

מצאתי את יבואן Ferodo והם בודקים לי כרגע עם החברה בחו"ל...אני מחזיק אצבעות.

חבל שאני לא מצליח לאתר את יבואני Zimmermann ו Sebro שלהם אני בטוח שיש את הצלחות :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...