Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח חניה מהעירייה - 500 שקל?!

zx12r
שימו לב! השרשור הזה בן 4899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבחור מעליי- מסכים איתך. לא צריך לישפוט ככה בלי פרופורציות 500 שקל קנס על חניה ליד הבית זה לא הגיוני.

העירייה נזקקת לקצת "דמי כיס"....

MX-5 :arrow: THANK YOU

ALFA 159 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

zx12r,

מי שנוסע בכביש של 90, על 110 ונתפס על מהירות, לא אמור לקטר על כך שנתפס.

כשהוא החליט לנסוע 110, הוא לקח בחשבון את האפשרות שיתפס ויענש. כשהוא החליט לנסוע 110, הוא השלים בליבו עם הקנס והלך על האפשרות הזאת בהכרה והשלמה מלאה. מבחינת אחד שכזה - הדו"ח הוא לא הפתעה, ההפתעה תהיה אם לא יתפס.

כנ"ל לגבי מי שחונה על מדרכה.

יש רשויות מקומיות שהמדיניות שלהן ידועה לגבי חניה על מדרכות בשעות הלילה ויש רשויות שלא מסכימות עם כך. גם אלה וגם אלה פועלות בהתאם לסמכותן.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובות של כולכם מאוד הגיוניות. כולכם צדקנים, תמימים ואזרחים למופת.

תודה.

בכל 10 שנות הרשיון שלי מעולם לא חניתי על המדרכה, ואני גר באיזור עם מצוקת חנייה קשה ביותר.

עשית טעות? תשלם עליה ותלמד את הלקח.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מישהו שהולך על מדרכה יותר מ-15 ק"מ כמעט כל יום - אין משהו שמעצבן אותי יותר מהנהג האידיוט שהחליט להחנות את הגרוטאה

המגעילה שלו על המדרכה רק כי לא בXXX שלו לחפש חניה, וכי הרשויות כמעט ולא אוכפות את החוק.

אין לך חניה בבית/במקום חוקי ברחוב? סע לחניון, או תעבור לתחבורה ציבורית. אבל אל תפתור את הבעיות שלך בכך שאתה דופק אותי כהולך רגל.

יש חניה רשומה בטאבו, אבל מה לעשות שאת המשטרה זה לא מעניין שפורצים לי לשטח פרטי וחונים לי בחניה?!

איזה הולך רגל דפקתי, זה ברוחב 3 מטר?(אני דיי בטוח שמהמיטה הוא לא יוצא, אז המדרכה לא כל כך מעניינת אותו)

ועל זה בדיוק דיברתי, תת רמה כמוך שמקטלגים אנשים:

אצלך

אבא שלי הפך לאידיוט,

האוטו לגרוטאה מגעילה,

התיק שלו מקופת חולים מונח אצלך על השולחן, כך שאתה יודע שבגיל 75 הוא יכול ללכת 15 קילומטר בכיף,

ושאבא שלי דפק הולך רגל

יפה...

ואיתמר, אולי לא חנית על מדרכה(גם אני אישית לא), אבל אני בטוח שיצא לך לנסוע במהירות העולה על המהירות המותרת,

או כל מיני דוגמאות כאלה ואחרות לעבירוות שלא באמת פגעו באיש, אך בכל זאת קרו.

אם היו תופסים אותך על כך, היית מצפה מאנשי הפורום שישר יקטלו אותך ויגידו שצריכים לשלול לך את הרשיון או לשלם 5K?

וזה מה שאני מנסה להגיד שוב ושוב.

הייתה עבירה, יש לשלם, ללמוד לעתיד וזהו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חניה רשומה בטאבו, אבל מה לעשות שאת המשטרה זה לא מעניין שפורצים לי לשטח פרטי וחונים לי בחניה?! אני לא יודע באיזה עיר אתה גר, אבל אני יודע שבמקומות שאני נמצא, כשמתקשרים למשטרה על רכב שחוסם/תופס חניה בבנין, בין היתר הם מגיעים וכורזים על-מנת לאתר הנהג. אם אתה רוצה שיטפלו באופן מעשי יותר בנהג שכזה, יהיה נכון שלאחר מכן תגיע לתחנת משטרה בצירוף נסח טאבו ותשריט המעיד על בעלותך במקום ותצרף תעוד תואם. כשהענין יסגר מחוסר ענין לציבור, תוכל לערער על כך.

איזה הולך רגל דפקתי, זה ברוחב 3 מטר?(אני דיי בטוח שמהמיטה הוא לא יוצא, אז המדרכה לא כל כך מעניינת אותו)

יש מקומות שבהן התשתית לא נועדה לשאת משקל כלי רכב. אם אתה חושב שיש הצדקה להחנות כלי רכב על המדרכה בשעות מסויימות, פעל אל מול הרשות המקומית שתאפשר זאת. אל תיקח את החוק לידיים.

גם כשאתה בונה על מרכזו של גג ביתך 10 מ"ר, אתה לא מפריע לאף אחד ובכל זאת צריך לזה רישיונות שלא תמיד מקבלים. בטוח שעל הגג שלך, אתה לא מפריע לאף אחד.

תגובתי באדום.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי מעצבן לראות את התגובות של האנשים שלא מבינים מה הבעיה בזה. לך יום אחד לסיבוב עם עגלה של תינוק ותתחילו להבין.

בהצלחה

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שהעירייה לא פחות אשמה

אני גר ברחוב עם מצוקת חנייה , משעה שמונה בבוקר על 6 בערב אסור לחנות על המדרכה, מי שחונה מקבל 500 ש''ח קנס.

אחרי 6 בערב כשהעירייה מפסיקה לאכוף את החוק, מותרת (עפ"י תמרור) החנייה עד לשעה 8 בבוקר למחרת, אז מה בשעה 6 בערב אנשים לא הולכים על המדרכה ?

פשוט לעירייה לא אכפת באמת מהתושבים, איכפת לה מההכנסות הקלות.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נושא דוחו"ת החנייה על גבי המדרכה הוא אחד מהמקרים בו הבנה של מהות העבירה יכולה לשמש ככלי נהדר לחינוך המשתמשים בדרך.

בעירי הנאווה חדרה נפוצים הם בעלי העסקים המכלילים את רחבת המדרכה הסמוכה לחנותם כחנייה לגיטימית, האם מי מהם מקבל דו"ח? חלילה וחס. מה, הפקח באמת צריך על הראש שלו עכשיו להסתבך עם מישהו שהוא רואה כל יום במסלול שלו?

בעלי עסק (ואני ראיתי זאת במו עיני) עומדים ושומרים על מכוניות הלקוחות החונות על המדרכה בזמן שאלו עושים קניות בחנותם.

אל מול אלו מגלה אגף החניה העירוני אוזלת יד מביכה, וכל זה נעשה באור יום ברחוב הראשי תוך הפרעה בוטה להולכי הרגל.

מאידך, חניית תחנת הרכבת בחדרה שהושלמה ממש לא מזמן, אך הפלא ופלא מפגרת בשנות דור אחר הצרכים הריאליים של משתמשי הרכבת. אבל מה קל יותר מאשר להגיע חמוש באפס שיקול דעת ולחלק דוחו"ת למכוניות שאינן מפריעות לאיש? במקרה כזה הרי כל כך קל לנופף בצדקנות תקנות החנייה וחוקי העזר העירוניים.

חנייה, בדיוק כמו מהירות היא פונקציה של נסיבות הדרך והמקרה.

אגב,

אותו בעל S קלאס שחנה על המדרכה לכל רוחבה, ביום גשם סוער ואילץ אותי לרדת לכביש לבוסס במי שלולית עם העגלה של הילדה - נקנס על ידי בסכום העולה בהרבה על 500 שקלים...

אני באמת חושב שאתה מגזים.

לא עדיף להתקשר למשטרה ולעמוד על זה שהוא יקבל קנס? (אולי זה לא אפשרי ואני נאיבי מדי?)

בכל אופן, בקשר לנושא - אין ספק שזה מרתיח לראות נהג על המדרכה. ואפילו יותר כשצריך לרדת למדרכה כדי לעבור.

מה עדיף, שבמשך מספר שעות כמות גדולה של אנשים ילכו עוד כמה מטרים ויסכנו את עצמם?

או שבחור אחד ילך כמות גדולה של מטרים?

אני (בתור נהג והולך רגל) מעדיף את האפשרות השניה.

כבר קרה לי שהייתי צריך ללכת ברגל קילומטר שלם כשנכנסתי לבית של סבתי רק לדקה אחת.

ואז גם חזרתי עם מספר שקיות כבדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בחניה של דקה! לא יותר מזה, באיזור מסחרי מלא חנויות! עם מדרכה בגודל של לפחות עוד מטר שאנשים יכולים לעבור גם איך שחניתי.

אתם כל כך מצטדקים בתגובות שלכם, שאפילו לא שמתם לב לשאלה ששאלתי בנושא המקורי, ולזה שכבר בהודעה הראשונה כתבתי שחניתי על המדרכה, אני מודע לכך שזה אסור ושקיבלתי קנס בצדק. אין בתשובות שלכם שום קשר לשאלה.

כל האבות ה"מסכנים" שצריכים לרדת מהמדרכה, כדאי שקודם תרדו מהעצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מה לעשות חנייה עם 4 גלגלים על המדרכה או חסימה כזו שמפריעה להולכי הרגל גוררת אחריה קנס של 500 ש"ח

מה אחרים עושים לא רלוונטי, נתפסת תשלם וזהו.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שאתה יכול לנסות - לכתוב מכתב לעיריה עם בקשה לבטל\להקל את הדו"ח.

רשמת שחנית רק דקה? אולי יש לך קבלה כלשהי מחנות עם שעה מודפסת (תצרף את הקבלה).

אתה כבר תחליט מה לרשום לגבי הסיבות המקלות בעניין.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

zx12r,

תשובה קיבלת כבר בתגובה 2, אח"כ התפתח דיון ולא בהכרח כל התשובות הן רק אליך אלא גם בין המגיבים לבין עצמם.

michael carmi,

אתה צודק, באמת לא בסדר שנותנים לחנות על המדרכה אחרי 6 בערב.

אני חושב שהרשות המקומית אצלכם טועה שהיא מתחשבת בתושבים ונותנת להם לחנות על המדרכה בשעות הערב והלילה. קודם כל זה ענין כלכלי - בכל ערב כזה הרשות המקומית יכולה לחלק קנסות בסכומים של 100,000 ש"ח. 30 מיליון ש"ח בתקציב השנתי הם בכל זאת סכום לא מבוטל.

באמת טיפש ראש העיר שהוא משקיע מחשבה בתושבים ומחליט שלנוכח מצוקת החניה והסבירות שבעיקר סובלים תושבי הרחוב שלכם, אולי אתם תעדיפו קצת פחות מדרכה ויותר מקום לרכב. בסימביוזה הזאת נקבע שכנראה בעל רכב מעדיף שבערב הילדים שלו ילכו בכביש מאשר שהוא יחנה ברחוב השלישי.

אמר אחד מראשי הרשויות הגדולות בישראל (ניסוח חופשי) - לא משנה מה תעשה בעיר (טוב או רע), תמיד יתלוננו על מה שעשית.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל על זה ככה: בינתיים זה רק 500 ש"ח.

יכלו גם לגרור לך, ולגרום לך לרוץ מפה לשם ועוד לשלם על הגרירה.

החוק אומר שאסור לחנות גם דקה, מה לעשות.

לא נעים, אלה החיים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצוקת החנייה קיימת כל היום אם הוא רוצה להתחשב שיתחשב למשך כל היום, כמות הולכי הרגל ב6 בערב שווה ל9 בבוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין הבדל בין יום ללילה, אז הנכון הוא שלא יחנו גם בלילה.

מקרה אמיתי:

מגרש ריק בין בנינים הפך למפגע תברואתי (פסולת וכד'). תושבים פנו, כתבו ולחצו והמגרש גודר והפך לגינת נוי קטנה. אפילו מס' עצים ניטעו בו.

ואז פנו תושבים אחרים לעיריה וטענו שהגינה מהווה מפגע: בני נוער מתאספים, יושבים, מרעישים.

לא תאמינו אבל הרשות המקומית שמעה לבקשתם והוציאה את הספסלים שהיו במקום.

יום לאחר מכן התלוננו הקשישים שאין להם היכן לשבת.

גם לבקשת הקשישים שמעו והחליטו לשים להם ספסל במדרכה לא רחוק מהגינה.

אך אבוי אבוי אבוי התלוננה השכנה שליד ביתה הוצב ספסל - המקום הפך למפגש קשישים וחלקם בכסאות גלגלים וכאשר המטפלים יושבים על הספסל ומולם קשישים בכסאות גלגלים, היא נאלצת לרדת לכביש עם עגלת התאומים.

הפלא ופלא, גם לבקשתה נענתה הרשות המקומית והסירה הספסל.

ושוב חוזר הניגון - היכן ישבו הקשישים - והתשובה היתה שישבו בתחנת האוטובוס המסוככת עליהם מצל וגשם, הנמצאת לא רחוק משם שממילא כבר תופסת חלק מן המדרכה.

ואיך כל זה נודע לי - יום אחד נעלמה סככת האוטובוסים ובמקומה ניצב רק תמרור של תחנת אוטובוס. הסקרנות מה קרה ולמה, הביאה אותי להשתלשלות המקרה.

איך אמר אותו ראש עיר - לא משנה מה תעשה, תמיד יתלוננו.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...