Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על רמקולים של Morel

Hyperion2
שימו לב! השרשור הזה בן 7503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום! ברשותי ישנם זוג רמקולים של MOREL בגודל חמש ורבע מסידרת מילניום.

האם מישהו מכיר את החברה הזאת ויכול לתת לי דעה על הרמוקלים?

אני חושב להרכיב אותם ברכב שלי (סיטרואן סי15). היכן כדי למקם אותם בשביל להשיג את הטוב ביותר מהם? חושב לציין זאת כמובן מסחרית, למי שלא מכיר וגם שאין אפשרות להרכיב אותם בדלתות. ישנם מקומות מוכנים ליד הרגליים, אבל אני חושב שהמקום ההוא נחות מבחינת ההכנה. זה מפלסטיק כזה ונראה לי שזה לא מספיק גדול לניקת אוויר. חשבתי לשים אותם מאחור. היכן שיש את החיבור בין שני כיסאות מקדימה לאחורה. בנקודה הזאת בגג יש מן עלייה של 20ס"מ פלוס מינוס ויש שם מקום לרמקולים (צריך לקדוח).

האם המקום טוב?

בנוסף: יש לי מגבר לרמקולים מאחורה. הוא דו ערוצי. האם אני צריך להגביר את הרמקולים הללו או שהטייפ מספיק לי (יש לי טייפ בסיסי למדי של סוני)?

תודה רבה על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום! ברשותי ישנם זוג רמקולים של MOREL בגודל חמש ורבע מסידרת מילניום.

האם מישהו מכיר את החברה הזאת ויכול לתת לי דעה על הרמוקלים?

אני חושב להרכיב אותם ברכב שלי (סיטרואן סי15). היכן כדי למקם אותם בשביל להשיג את הטוב ביותר מהם? חושב לציין זאת כמובן מסחרית, למי שלא מכיר וגם שאין אפשרות להרכיב אותם בדלתות. ישנם מקומות מוכנים ליד הרגליים, אבל אני חושב שהמקום ההוא נחות מבחינת ההכנה. זה מפלסטיק כזה ונראה לי שזה לא מספיק גדול לניקת אוויר. חשבתי לשים אותם מאחור. היכן שיש את החיבור בין שני כיסאות מקדימה לאחורה. בנקודה הזאת בגג יש מן עלייה של 20ס"מ פלוס מינוס ויש שם מקום לרמקולים (צריך לקדוח).

האם המקום טוב?

בנוסף: יש לי מגבר לרמקולים מאחורה. הוא דו ערוצי. האם אני צריך להגביר את הרמקולים הללו או שהטייפ מספיק לי (יש לי טייפ בסיסי למדי של סוני)?

תודה רבה על העזרה!

מורל חברה אחלה, הרמקולים האלה הם מהסדרה הבסיסית. (לא קיבלת את זה בתור סט קומפוננט? האם זה גנוב?) תחבר אותם ותשמע לפי איפה שיותר טוב לך, שם תתקין לצמיתות.

כדאי מאוד לחבר אותם למגבר כי רדיו טייפ פשוט לא יידחוף אותם חזק מספיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מממ

לי יש את המורל מילניום אבל ב6.5 אינץ ... ובטוח בתור כל הקומפוננט ( כולל הקרוס והטויטר) במיוחד כרמקול מקדימה הם יעבדו הרבה יותר טוב וממוקד מ6/9 בסיסיים.

בכלליות

אחלה רמקולים למחיר

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה רק דברים טובים שומעים פה על המילניום.

כרגע העברתי את המגבר שלי לאוטו עם הדלקן (שעליו אני נמצא רוב הזמן)

ושהגיע הרעיון של להעביר את הקומפיננט אמרתי לעצמי מה אני סתום ?

הרמקולים האלה פשוט זוועה הרמקולים שבאו עם האוטו יותר איכותיים !

עם כל הכבוד לסדרות הגבוהות של מורל שרק שמעתי טוב עליהם .. המילניום הזה פשוט בושה למחיר ולמוצר..

זה הכל.

(חוות דעת שלילית על מילניום כמובן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מורל מילניום ללא מגבר נשמעים רע וגם עם מגבר חלש, לי היה זוג ישן שהיה מחובר פעם למגבר לנזר והסט נשמע לא טוב. ניסיתי כל דרך אפשרית לשפר את המצב אך ללא הועיל.

לפני כמה חודשים כשהתחלתי למכור את כל המערכת מכרתי זוג הייבריד והחזרתי את המילניום שעכשיו היו מוזנים ע"י מגבר של 120WX2, מה אגיד קיבלתי שוק, הם נשמעו מעולה!

יניב (Y) ששמע את המילניום אצלי לפני שמכרתי לו את המגבר יוכל להעיד שגם הוא הופתע לטובה. הוא גם יוכל להעיד על איזה שינוי היה כשהוא הריץ את סט ההייבריד שלו על 2X30W ואז גישר את המגבר.

המסקנה היא שלא מספיק שהרמקול יהיה טוב, צריך לחבר אותו למגבר עם ביצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איל במקרה שלי אני מאוד מסכים איתך.

כי גם אני הוצאתי את המגבר מהאוטו שלי לאוטו עם הדלקן ..

ובאמת אין על מה לדבר אם המצב היה זהה כשקניתי את הרמקולים כבר מזמן היתי עוטף אותם ושולח בחזרה..

אין ספק שעם מגבר ובלי מגבר זה עולם אחר.... אבל בשורה התחתונה לא אוהב את הצליל שלהם בכלל.

(יכול להיות שזה רק אני .. אבל חוות דעת אישית היא אישית לכל דבר !)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מורל מילניום ללא מגבר נשמעים רע וגם עם מגבר חלש, לי היה זוג ישן שהיה מחובר פעם למגבר לנזר והסט נשמע לא טוב. ניסיתי כל דרך אפשרית לשפר את המצב אך ללא הועיל.

לפני כמה חודשים כשהתחלתי למכור את כל המערכת מכרתי זוג הייבריד והחזרתי את המילניום שעכשיו היו מוזנים ע"י מגבר של 120WX2, מה אגיד קיבלתי שוק, הם נשמעו מעולה!

יניב (Y) ששמע את המילניום אצלי לפני שמכרתי לו את המגבר יוכל להעיד שגם הוא הופתע לטובה. הוא גם יוכל להעיד על איזה שינוי היה כשהוא הריץ את סט ההייבריד שלו על 2X30W ואז גישר את המגבר.

המסקנה היא שלא מספיק שהרמקול יהיה טוב, צריך לחבר אותו למגבר עם ביצים.

מאשר כל מילה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מסכים

בהתחלה נתעלם כרגע למה ... הם היו מחוברים ל70 W כל צד ביחד עם רמקולים אחוריים ( היה חסר לי מגבר ... והייתי צריך את הקרוס שבמגבר )

וכך הגיע למצב שהם נשמעו רע

אבל ברגע שכל אחד מהם מקבל עכשיו 70W נקי ... העולם יפה יותר ... הרבה יותר.......

( אני מדבר על ה6.5 )

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...