Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה רצינית שקרתה לי היום באוטו.. בקשר לטמפ' מנוע

205 GTI 1600
שימו לב! השרשור הזה בן 6829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום אני נוסע עם האוטו ולפתע הטורים צונחים והאוטו מתכבה...

הוונטה עבדה איזה 7 דקות רצוף.. ואחרי שהיא הפסיקה האוטו עדיין לא מניע, ניסיתי וניסיתי וניסיתי ואין האוטו לא מניע!

קיצר **קיצר = בקיצור, נא לכתוב בעברית בפורום, לא בשפת צ'אטים** חניתי תאוטו **תאוטו= את האוטו, נא לכתוב בעברית בפורום, לא בשפת צ'אטים** והלכתי הבייתה ובאתי אחרי שעה וחצי ככה וכאילו לא קרה כלום האוטו מניע בנגיעה והכל טוב ויפה..

עוד פעם זה קרה לי לפני איזה שעה...

אמרו לי שזה בעיה ברדיאטור שהוא לא מקרר תמנוע **תמנוע = את המנוע, נא לכתוב בעברית בפורום, לא בשפת צ'אטים** והמנוע מגיע לטמפ' גבוהה מאוד שהוא לא נותן לאוטו להניע שוב...

יש לציין שאכן הרדיאטור ישן מאוד..

מה לפי דעתכם הבעייה?

ועוד משו **משו = משהו, נא לכתוב בעברית בפורום, לא בשפת צ'אטים ** .. יש אפשרות להפוך את הוונטה של המזגן לוונטה של קירור מנוע? זתומרת **זתומרת = זאת אומרת, נא לכתוב בעברית בפורום, לא בשפת צ'אטים ** שיהיו 2 וונטות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהפוך את המאוורר של המזגן למאוורר שפועל ע"י לחצן בתוך האוטו אני מכיר מישהו שעשה את זה ...

לא יודע כמה זה יעיל או כמה זה משתלם ובריא

ים long time no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהפוך את המאוורר של המזגן למאוורר שפועל ע"י לחצן בתוך האוטו אני מכיר מישהו שעשה את זה ...

לא יודע כמה זה יעיל או כמה זה משתלם ובריא

לא צריך לעשות שינוי מקורי שעבד עד אותו רגע.

רצוי לעלות על הבעיה ולתקנה מבלי קומבינות של סוויצים.

לגבי ההתחממות כמו שנאמר בדקת מים?

רצועה תקינה?משאבת מים מסתובבת?

חסרים פרטים משמעותיים בשביל לדעת מה גרם לכך.

עמית.

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר פרטים

האוטו היתחמם? האורות עבדו? יותר מידי אפשרויות

יכול להיות שהוונטה מקצרת, יכול להיות שנשרף פיוז ויכול להיות שהאוטוש'ך מנסה לת'רגם ת'ך

כן כן, לא לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...