Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזילת מים בראש מנוע

shahar50
שימו לב! השרשור הזה בן 6875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם זה בשסתום ? הם זה סתם תינור פגום? האם זה הגומיות?

שמעתי של-206 1.6 יש את הבעיה הזאת באופן שותף

להמנע מקניה של אוטו כזה? כי יש לי אחת על הכוונת וזה מה שיתגלה בו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזילת מים בראש מנוע אומרת שיש נזילה פנימית שדורשת הורדת ראש (בין אם זה אטם לבין אם זה משהו אחר)

לכל רכב יש את הבעיה הזו אם לא טיפלו בו כראוי, העניין שבפיג'ו 206 יש רגישות (ראש אלומיניום?) יתר לעניין כיון שאם לא משתמשים במים ירוקים כפי שאמורים וכפי שהמליץ היצרן, עלולים להיוצר הבעיות הנ"ל.

זה שיש את זה לכל 206 באופן שוטף זו כמובן סטיגמה .. כמו שפרסים קמצנים (ובסוף זה בכלל תימנים) וכמו שאשכנזים חנונים (תזכירו לי איזה עדה זאב רוזנשטיין?)

בקיצור, קח את ה 206 לבדיקה, הם ידעו להגיד לך בדיוק מה יש לה..

תמצא מישהו שטיפל במים ירוקים ואתה תהיה בסדר :)

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל קשה למצוא 1600 שנת 01 ... 02 לא שווה כי אין הבדל בין 01 ל-02 אלא רק במחיר, תחלס מבפנים אין הבדל

מה המשמעות של הנזילה

אחרי הבדיקה אמרו לי שאולי זה אחד השסתומים,

שאלתי כמה העלות המקסימלית במקרה הכי גרוע אמרו לי 8 אלף ש"ח

עכשיו היא לקחה את האוטו למוסך המרכזי ב.ג בת"א של פיג'ו שלה.....

התקשרתי אליהם ואמרו לי שסה"כ זה היה צינור פגום, זה יתכן?

האוטו עשה 51K והרוב נסיעות קצרות בעיר, מה שבדר"כ אומר בלאי יותר גבוה מנסיעות ארוכות למנוע ולגיר, מה גם שמתי לב שהיא נוסעת עם דיי הרבה קיקים,

יום ראשון, היא חוזרת מחו"ל

אני ממש בדילמה אם לרדת מהאוטו או לראות מה המוסך מצא שם , כי בטלפון אמרו לי שרק עשו איזון גלגלים כיוון פרונט החילפו משולשים ועוד כמה שטויות אהה ובקשר לנזילה תיקנו את זה או החליפו צינור לא יודע

השאלה אם יש לזה השלכות לגבי העתיד, ואם יש סכנה שיצטרך להחליף ראש מנוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אבל קשה למצוא 1600 שנת 01 ... 02 לא שווה כי אין הבדל בין 01 ל-02 אלא רק במחיר, תחלס מבפנים אין הבדל

גם בין סוסיתא כרמל 78' ל-79' אין הבדל מבפנים.

שנתון הוא לא רק מדד למחיר, אלא גם לבלאי ולהתיישנות.

מעבר לכך, לפעמים קיימים הבדלים ברכבים משנות ייצור שונות ש"אינם נראים מבפנים", כגון חיוט חשמלי שונה, שינויים קלים במכלולים מסויימים ועוד.

...החילפו משולשים ועוד כמה שטויות אהה ובקשר לנזילה תיקנו את זה או החליפו צינור לא יודע

משולשים אחרי 51,000 ק"מ?? נשמע כאילו הרכב עבר חיים בהחלט לא קלים.

החליפו צינור?? ציינת בתחילה כי הנזילה היא ממקום אחר.

אפי.

תנו חיוך, הכל לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להבחין בנזילת מים בראש ע''י מספר איבחונים:

1)המים ברדיאטור מבעבעים ויוצאים החוצה,כלומר-הקומפרסיה מהצילנדרים בורחת ומוציאה את המים החוצה.

2)מים שחודרים לעגן השמן ,אפשר לזהות ע''י:מפלס השמן עולה במדיד,צבע השמן הופך לאפור.

התקלות של נזילות מים מהראש יכולות להיות:

1)אטם ראש פגום -עלות התיקון יחסית זולה,החלפת אטם ראש.

2)ראש מנוע שנאכל ע''י המים,הראשים העשויים מסגסוגת אלומיניום רגישים יותר.-עיכוב אכילת הראשים היא הוספת חומר אנטי קורוזיה למים,זה לא אומר שהראש לא ייפגע ,אלא ''אכילתו'' תעוכב.-עלות התיקון היא גדולה יותר,דרוש להוריד את הראש,במקרים מסויימים למלאות את הראש,ולהשחיזו,או להחליף לראש משופץ כבר,וכן במידה ופותחים ראש,רצוי לבדוק את מצב השסתומים וכן את גומיות השסתומים ולהחליפן.

ובהקשר לשאלה האם לקנות את הרכב או לא:המלצתי שאם הרכב חוץ מהבעיה הנ''ל במצב תקין ,אין שום בעיה לרכוש את הרכב ובמידת הצורך לעשות התיקון ולהתקזז עם המוכר.

במידה והמוכר טוען שסידר לגשת עמו למוסך ולדרוש קבלות והסברים בנוגע לתיקון.

מקווה שעזרתי

גבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך לא הייתי הולך על הרכב הזה , ואפילו לא לוקח אותו לבדיקה.

הוא נשמע לי בדיוק כמו אותם רכבים שעברו הזנחה באחזקתם ועכשיו הבעלים רוצה להפטר מהם לפני שהכל ייפול עליו.

יכול להיות שזה ככה יכול להיות שזה לא (לא מכיר את בעל הרכב) , למה לך להתעסק עם רכב שהמנוע שלו לא טופל כמו שצריך.

אז הראש מנוע של הרכב לא ילך עכשיו , אז הוא ילך עוד חצי שנה, שנה !

וכל עוד זה אצלך ומכיסך לפי דעתי כדי שתרד מיזה..

אבל זה החלטה שלך בלבד!

יוגב 205

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...