Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחראי חלקי חילוף מהביטוח טוען שהג׳אנטים לא מקוריים, אבל מעולם לא החלפתי ג׳אנטים

פוסטים מומלצים

היי!

הייתי בתאונה לפני שבוע (תודה לאל רק פחחות) ובין היתר הגלגל הקדמי מצד שמאל נפגע. הבאנו את הרכב למוסך ועד כה הכל נחמד.

לאחר כמה ימים קיבלתי טלפון מהמוסך שבו הם מסרו שאחראי חלקי חילוף של הביטוח טוען שהג׳אנטים של הרכב שלנו לא מקוריים ולכן הביטוח לא מכסה את התיקון של הגלגל.

עכשיו זה ממש מוזר, הרכב יד ראשונה (סיאט איביזה 2017), מעולם לא החלפנו ג׳אנטים, ולא קנינו שום גלגל שונה ברכישה של הרכב, טפלנו רק במוסכים מורשים.. ואני ממש לא יודעת מה לעשות במצב הזה ומה השלבים שאני אמורה לבצע..

כרגע התיקון מתעכב בגללי כביכול כי המוסך מחכה לתשובה שלי לגבי הגלגל (האם להגיד להם לתקן על חשבוני או לא). ניסיתי ליצור קשר עם סיאט וירטואלית לעזרה ומחר אנסה להגיע פיזית. מעבר לזה אין לי מושג מה לעשות.

צירפתי תמונה של הגלגל שלי, תמונה שמצאתי באינטרנט לגבי איך הגאנט אמור להיראות, והמסך זה מהמוסך לגבי איך מבחינתם הגאנט אמור להיראות 

תודה רבה על כל תשובה!

e551984a-1ef8-449f-918c-d183b5ade232.jpeg

ac2efdf2-8236-46fb-af7d-11351cf48149.jpeg

3f8dce0f-8fbc-4218-a3cc-b83b6a7fd5e4.jpeg

ae1b3059-a513-4525-b0a8-db5263a8592a.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו היבואן ובעיקר סוכני המשנה הציעו שידרוג מקומי לחישוקים.

למשל חישוק שחור  עם עיטור אדום, שהיה באיביזה am5 של בני. 

אם יש לך את ההזמנה המקורית של הרכב, השינוי יופיע בה.

עריכה אחרונה על ידי zaf
  • רעיון טוב! 2

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ההרכבה נעשתה בארץ ולא במפעל והם לא מפרט מחייב, יש מצב שהביטוח צודק ואין כיסוי אביזרים שלא בוטחו.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, סולל הדרך כתב:

אם ההרכבה נעשתה בארץ ולא במפעל והם לא מפרט מחייב, יש מצב שהביטוח צודק ואין כיסוי אביזרים שלא בוטחו.

מה זה אומר ״הם לא מפרט מחייב״? איך אני כלקוחה הייתי אמורה לדעת במעמד הקנייה שהג׳אנטים שלי לא מקוריים כדי להימנע מההפתעה הזאת במקרה הזה?

אבא שלי הוא זה שקנה את הרכב והוא ציין שאף אחד בסיאט לא אמר לו שום דבר על ג׳אנטים לא מקוריים במעמד/תהליך הקנייה, וגם אין סיכוי שהוא היה מסכים לדבר כזה אם סיאט היו מציינים משהו כזה.

זה שם אותי/אבא שלי בפינה ממש לא סבבה שמבחינתו עשינו הכל לפי הספר בדיוק כדי להימנע מדבר כזה ועדיין ״אכלנו אותה״.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כולם קיבלו ולא נמכרו כאלו עם גאנטים רגילים אז את צודקת. אבל אם הוא שילם תמורת או קיבל אותם בהטבה אז לא.

הכי פשוט לדבר עם היבואן ולבקש את מפרט הרכב. יש מצב שהם הורכבו בישראל ולא מופיעים בקטלוג של הרכב ( כל החלקים ברכב עד האחרון שבהם מופיעים עם מספר פריט בקטלוג) ואז צריך לקבל מכתב מהיבואן שכל הרכבים מהדגם הזה צויידו בציוד כזה או אחר באופן תקני והם חלק מרמת האבזור 

• רעיון טוב! 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון במקרה דומה, הפתרון המציאותי יהיה לקבל מחבת הביטוח עלות הג'אנט המקורי ואז לקנות/לתקן את הג'אנט הנוכחי. 

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רמת הגימור של הרכב? אם זה AM5 זה שידרוג/הטבה של היבואן. מכיוון שהרכב הבסיסי עם חישוקי ברזל וצלחות נוי מפלסטיק.

בכל אופן, אם אתם היד הראשונה (בעלים קודמים 00) תבדקו בטופס ההזמנה של הרכב.

• רעיון טוב! 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה המקרה זה נתון לפרשונות האם זו תוספת "מקורית" או תוספת בתשלום?
אני לא משוכנע שזה יהיה פתיר מול חברת הביטוח אלא רק דרך בית המשפט
לכן, אם יש מחלוקת, תתקנו את הרכב במגבלות הביטוח, את השאר תשלימו מכיסכם ותתבעו את ההפרש

עם כל הצער והכאב, אם זה המקרה כמו שהחבר  Zaf טוען וכך גם "מריח" לי חברת הביטוח צודקת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיימת תביעה ייצוגית נגד היבואן צמפיון באותו נושא

https://cars.walla.co.il/item/3504837?utm_campaign=socialbutton&utm_content=whatsapp&utm_medium=sharebutton&utm_source=whatsapp&utm_term=social

גיל בדיחי

שמאי רכב ורכוש

052-3300805

• אהבתי 1
  • מעניין 1

גיל בדיחי - שמאי רכב

052-3300805

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...