Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוזניות בלוטות' - מבולבל בנושא "סינון רעשים"

אליעזר
שימו לב! השרשור הזה בן 189 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש אוזניות בלוטות' שיוכלו לסנן את הרעשים ברקע שלי כך שלא יישמעו למי שמדבר איתי.

קניתי אוזניות מסדרת JBL TUNE שנכתב עליהן כי יש להן "ביטול רעשים". מצרף קישור ותמונה לדוגמא.

אוזניות JBL Tune Beam True Wireless תמונה 1

אך מסתבר שהיכולת שלהן היא רק לסנן עבורי את רעשי הסביבה שלי.

אבל מי שמדבר איתי, שומע טוב טוב את הרעשים שסביבי.

מישהו מכיר אוזניות יעילות עם תמורה טובה למחיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, כשכתוב ״סינון רעשים״ הכוונה לסינון רעשים בשמיעה שלך, לא סינון רעשים מהסביבה שלך כשאתה מדבר. 

RTINGS מדרגים הכל, אז הם מדרגים גם את זה.

https://www.rtings.com/headphones/reviews/best/earbuds-phone-calls

עם זאת, סינון רעשי רקע מהסביבה שלך זו אכן משימה בעייתית, אז צריך להיות ריאלי בקשר לציפיות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוזניות מלאות עם קשת יתאימו לך.

ככל שהמיקרופון קרוב לפה יותר טוב, זו בעיה כאשר המיקרופון יושב על האוזן וקולט את כל רעשי הסביבה.

אבל אם אתה מתעקש על אוזניות TWS, תחפש אוזניות שיש להם מיקרופון  beamforming, למרות שמושלם זה לא יצא.

עריכה אחרונה על ידי Coro
  • רעיון טוב! 1

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מחזיק אייפון במקרה, זה עובד קרוב למושלם. יש מצב הפרדת קול ללא קשר לשימוש באוזניות דווקא. 

אני יכול להיות בחד״כ או בקניון, או להשתין והצד השני שומע רק את הקול שלי ללא רעשי רקע. פונקציה בת מספר חודשים שעובדת מדהים. לא יודע על המקבילה באנדרואיד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.11.2023 בשעה 17:59, Johnathan כתב:

או להשתין

וואלה, זה פיצ'ר שהייתי מוכן לשלם עבורו.

את הפיפי אפשר עוד להחריש (הגברים לפחות), אבל הורדת המים מסגירה אותך מיד.

• אהבתי 1

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עובד כמו קסם. הצד השני פשוט לא שומע, כולל במקרים של מישהו שמדבר אלייך ועדיין, הצד השני שומע רק אותך. 

ֿוכן, על אייפון צריך לשלם…

עריכה אחרונה על ידי Johnathan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...