Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב חדש 7 מקומות - טיגוואן אולספייס או פג'ו 5008 ?

ip2pi
שימו לב! השרשור הזה בן 363 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמי שהחזיק שני 5008 עדיין אני אומר שהטיגואן ב 185 הוא עסקה מעולה. קח בחשבון שזמני האספקה זה לא באמת מה שיבטיחו לך, אצל שני היבואנים. צפה לעיכובים.

צריכת דלק של ה 5008 דיזל בתוך העיר תתקרב ל 1 ל 15 כמעט בכל סוג נהיגה, כאשר הטיגואן בנהיגה עירונית רגועה יעשה ככל הנראה 1 ל 11 ובנהיגה פחות רגועה זה יהיה 1 ל 8.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, zaf כתב:

חיכיתי קצת עם התשובה שלי 😉

אם אתה תשחוק מצמדים ב DSG רטוב לפני 90-100K קילומטר, אתה אלוף 😛

הטיגואן עדיף כפי כבר בחנת בעצמך . וככל שאני יודע יש רכבים בצבע לבן להספקה בנובמבר או מעט לפני. 

:D כן , עד נובמבר אם אופציה להקדמה לפי מה שהם אמרו,  נזכרתי די מאוחר (הלידה ממש ממש קרובה - השבוע חחח ... 😵) נסתדר בינתיים 

לפני 35 דקות, ST12345 כתב:

כמי שהחזיק שני 5008 עדיין אני אומר שהטיגואן ב 185 הוא עסקה מעולה. קח בחשבון שזמני האספקה זה לא באמת מה שיבטיחו לך, אצל שני היבואנים. צפה לעיכובים.

צריכת דלק של ה 5008 דיזל בתוך העיר תתקרב ל 1 ל 15 כמעט בכל סוג נהיגה, כאשר הטיגואן בנהיגה עירונית רגועה יעשה ככל הנראה 1 ל 11 ובנהיגה פחות רגועה זה יהיה 1 ל 8.

נוסע די רגוע,  אז זה מעולה, שמח לשמוע שהמרחק בצריכה הוא לא כזה גדול. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין 1 ל 11 ל 1 ל 15 כשנוסעים 1500 ק"מ בחודש, זה בערך 36 ליטר ואם ליטר עולה 7 שקלים אז זה כ 250 ש"ח בחודש, שזה באמת בקטנה. אם זה 1 ל 8 (אם אתה גר באזור הררי כמו ירושלים-חיפה, אז קשה לברוח מזה) זה כבר כ 87 ליטר שזה כבר הבדל של סביבות 600 שקל בחודש.

גם שם, כשזה מלכתחילה 14,000 ש"ח פחות במחיר, יקח לזה שנתיים להתקזז. ואם זה 250 אז זה 4.5 שנים...

ד.א.

אל תשכח ששווה לחכות למבצעי חבר / הוט.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי לחשוב פעמיים …. טיגואן

ומה שאמרו לך על החלפת שמן גיר כל שנציים לא נכון , זה כל 120 אלף קילומטר.

דבר שני השורה השלישית מכילה בקלות 3 מושבי בטיחות לילדים 

הרכב הרבה יותר מאובזר מהפגו ויותר איכותי וגם יותר קל לתפעול

בלי לחשןב פעמיים באמת קח טיגואן 

זמני אספקה גם מאד מהירים מנסיון

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי הוראות הטיפול לגיר, אבל נשמע מוזר שהכפילו את האינטרוול של זמן החלפת שמן ב-DSG הרטוב.

השורה השלישית מיועדת לשני נוסעים בלבד, אני מניח שהתכוונת לשורה השנייה. המרווח בה לא רע אבל 3 מושבי בטיחות זה גבולי וצריך כמובן לבחור מושבים צרים. זה תחום שבו ה-5008 חזק יותר ויש לו את השורה השנייה המרווחת ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי המוסכים המתמחים- לא השתנה כלום 60K החלפת שמן גיר.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק לגבי "תנאים קשים וארצות חמות" - לי נאמר 60K .

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה 120 אלף בןןדאות….אני עשיתי טיפול 60 אלף לטיגואן מנוע 1500 במוסך של היבואן ושם אמרו שמחליפים כל 120 אלף ולא החליפו לי שמן…

מזל זה חסך לי 3 אלף שח

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...
בתאריך 7.8.2022 בשעה 15:42, ST12345 כתב:

וכמה יעשה 5008 הבנזין בנסיעה עירונית ? 

עריכה אחרונה על ידי saltkach
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שחקן חדש בתחום - טיגו 8. 

מהתרשמות שני חברים שכבר נוהגים בו חודשיים בערך, חיובית ביותר. 

נראה מעניין אם כי בסיס גלגלים קצר יותר 

https://www.icar.co.il/compare/?compare-version[]=24386&compare-version[]=24884&compare-version[]=15941

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיובית ביותר נשמע קצת מוגזם.

לטיגו יש יתרונות בתחום האבזור והמחיר.

הביצוע בפועל מאוד בינוני עם מתלים רכים ומתנדנדים, הנדסת אנוש לא מוצלחת, ומערכות בטיחות עם אופי פעולה מאוד מעצבן.

מי שחשוב לו רכב 7 מושבים חדש וזול יחסית הוא בחירה סבירה. נהגתי בו ובכל המתחרים שלו למעט אקסטרייל והוא נחות מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 363 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...