Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רפידות וצלחות קאיה סיד 2016

gaigerg
שימו לב! השרשור הזה בן 950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

ברשותי קאיה סיד 2016 בנזין עם 98000 שקניתי מליסינג לפני כשנה וקצת.

צריך לעשות טיפול אוטוטו וכנראה צריך להחליף בלמים.

חלפים לטיפול כבר יש.

בהסטוריה לא הוחלפו בלמים אחוריים בכלל (לפחות לפי תיעוד) וקדמיים הוחלפו רפידות ובוצע חריטה לצלחות ב45000.

סביה להניח שצריך להחליף.

אני רוצה לקנות את החלפים ומוסך יתקין.

אני יודע שמבחינת רפידות, HIGH -Q חברה לא רעה.

מה לגבי צלחות?

יש שילוב של צלחות ורפידות שמומלץ?

אם יש למישהו מקט"ים לרפידות וצלחות מאוד אשמח.

בתודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם לסבר את האוזן, החלפתי רפידות דיסקים מאחורה ביונדאי 2011 i30 עכשיו, ב140k כאשר הקודמות הוחלפו ב60k עי הליסינג.

זה תלוי רכב (אם הבלם גדול יחסית),  נהיגה ומוסך - עד כמה המוסך גורם לך להחלפות מיותרות. 

קדמיות החלפתי גם לפני שלוש או ארבע שנים וכבר שנתיים מביא רפידות חדשות למוסך והוא אומר לי שלא צריך... רק עכשיו השתמשתי באחוריות שקניתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...