Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שעבר תאונה. האם ניתן להסתפק באיש מקצוע או רק מכון בדיקה?

מנילה
שימו לב! השרשור הזה בן 1068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,  

אני שוב. עדיין עמוק בחיפושים אחר האחת שלי. 

ראיתי יאריס 2014 עם נתונים טובים למדי. אלא, יש המון מתעניינים. 

מכיוון שהסגירו לי כבר שהרכב עבר תאונה ונרשמה ירידת ערך של 1.5% אני מתלבטת  בין בדיקה של איש מקצוע בתשלום או לקחת למכון בדיקה מסודר. 

מצד אחד, כבר לא נותר בי הרבה אמון למכוני הבדיקה עם רשימת הכסתחים הארוכה שלהם. הרכב עם היסטוריית טיפולים, לא ראיתי משהו חריג ( נזילות קורוזיה וכו׳). למעט ענין התאונה. שוחחתי עם איש מקצוע שקיבלתי עליו המלצות שיכול לבוא ולבדוק את הרכב בצורה יסודית ( גם מתחת) אבל זה לא יהיה מכון בדיקה ( אין בדיקת קומפרסיה, אין ליפט) ולתת לי חוו״ד חד משמעית. 

מבחינת עלויות- אין הבדל. 

קצת אובדת עצות ואשמח לשמוע מה אתם הייתם עושים במקומי. 

תודה רבה! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יודעים להגיד במה היה תאונה? אם זה מכה קלה בטמבון ברור שזה לא משפיע, מבחינת בטיחות, אם זה שלדה זה כבר עניין אחר.

עריכה אחרונה על ידי המחליף
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, המחליף כתב:

יודעים להגיד במה היה תאונה? אם זה מכה קלה בטמבון ברור שזה לא משפיע, מבחינת בטיחות, אם זה שלדה זה כבר עניין אחר.

הם טוענים שלא הייתה מכה בשלדה. 

אבל הוחלף כל הטמבון האחורי ויש חיתוך ברור ( שרותך מחדש) בפח של האמבטיה בתא המטען. 

אם זה רלוונטי, שולם 6100 ש״ח על ירידת ערך ( קצת שונה ממה שסיפרו לי) ונראה שיש 7.2 אחוז ירידת ערך סה״כ. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רכב פרטי או ממגרש?

מי אמר לך לגבי ירידות ערך? בעל הרכב או דוח סליקה?

אישית רכב שעבר ריתוחים כאלו לא הייתי קונה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, yulianx כתב:

זה רכב פרטי או ממגרש?

מי אמר לך לגבי ירידות ערך? בעל הרכב או דוח סליקה?

אישית רכב שעבר ריתוחים כאלו לא הייתי קונה.

פרטי. 

כל הנתונים מדוח הסליקה. 

בעל הרכב אמר שהייתה ירידה של 1.5 אחוז בשנה מסוימת, הנתון הזה לא מוזכר בדוח. לעומת זאת, נזק בשווי 40,000 ש״ח כן מוזכר. ( תיקנו במוסך מורשה אבל עדיין זה סכום משמעותי לירידה של 7% ערך בלבד. לא?). 

תודה על עצתך הנבונה. 

לפני 18 דקות, המחליף כתב:

לא ראיתי את האוטו, אבל משתמע שנכנס ברכב אחר בנסיעה אחורית ואם כן הנזק אינו מהווה סכנה בטיחותית לכאורה.

לדבריהם, נכנסו בהם מאחורה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סכום שמעיד על תאונה לא פשוטה.

תוותרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, המחליף כתב:

אכן 40000 נשמע מופרז, בעבר היה לי נזק דומה ותיקנתי ב 2000 ש"ח כשבמורשה היה עולה 9000 לא יותר.

אכן. לכל הדעות. 

לפני 7 דקות, yulianx כתב:

זה סכום שמעיד על תאונה לא פשוטה.

תוותרי.

כן. זה הכיוון. 

אשאל אותם מחר בשביל הספורט מה קרה. אבל החיפושים ממשיכים. 

תודה רבה שוב! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, המחליף כתב:

חחח. תודה! 

זה הפך לבית השני שלי העמוד הזה. 

בקצב הזה שכח רכב שאני רואה, עבר תאונה, אני נשברת ועוברת לליסינג ואני לא סובלת את הרעיון של ליסינג. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תאונה ויש תאונה, אם החליפו פגוש וקורת רוחב אין בזה משהו נוראי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, מנילה כתב:

בקצב הזה שכל רכב שאני רואה, עבר תאונה, אני נשברת ועוברת לליסינג ואני לא סובלת את הרעיון של ליסינג. 

אתן לך טיפ קטן. אני מנחש שאת מנסה למקסם עלות- תועלת. היינו, לחפש רכב שנראה טוב בנתונים, במחיר טוב בהשוואה לרכבים דומים ביד 2. זה בדרך כלל הדרך ה'יעילה' להגיע לרכבים שעברו תאונות, לסוחרים ולסתם שקרנים שיכתבו יד שניה וזה שלישית, 100,000 ק"מ וזה 200,000 וכדומה.

אם תעלי את התקציב, או תרדי בשנתון, תגיעי גם לרכבים בלי בעיות כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, המחליף כתב:

למה? ראיתי שם פרטי באזור מודיעין מכבים רעות?

זה היה זה בדיוק ! 🤣

לפני 11 שעות, itzik123 כתב:

אתן לך טיפ קטן. אני מנחש שאת מנסה למקסם עלות- תועלת. היינו, לחפש רכב שנראה טוב בנתונים, במחיר טוב בהשוואה לרכבים דומים ביד 2. זה בדרך כלל הדרך ה'יעילה' להגיע לרכבים שעברו תאונות, לסוחרים ולסתם שקרנים שיכתבו יד שניה וזה שלישית, 100,000 ק"מ וזה 200,000 וכדומה.

אם תעלי את התקציב, או תרדי בשנתון, תגיעי גם לרכבים בלי בעיות כאלה.

תודה. 

אני מבינה את זה לאט לאט בעצמי. 

מסגרת תקציב זה חשוב, אבל אני באמת לא מחפשת מציאה, אלא רכב טוב ושמור. אם זה יבוא על חשבון תקציב- בסדר גמור. 

אני כנראה אלך לכיוון של הגדלת תקציב. 

תודה! 

לפני 11 שעות, yulianx כתב:

יש תאונה ויש תאונה, אם החליפו פגוש וקורת רוחב אין בזה משהו נוראי.

כרגיל, צודק! 

אגב, הרכב הזה נחטף. נמכר. אני עוד יותר שמחה שלמדתי הרבה מהייעוץ כאן ולא מיהרתי לסגור לפני בדיקה מעמיקה. ( בהצלחה למי שקנה רכב עם 40,000 ש״ח עלויות של תיקונים). 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...