Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

PS5 x XBOX

שיתוף

פוסטים מומלצים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סוני היא המנצחת הגדולה לדעתי בסייקל הזה של הקונסולות, גם ע״פ מכירות וגם על פי הפוקוס שלה לעומת מיקרוסופט שמנסה לעשות הכול, קונסולה, סטרימינג ועוד. לא הייתי קופץ למסקנות בנוגע לתוכן כי אנחנו רק בהתחלה של הקונסולות האלו, יצאו הרבה משחקים מעולים לסוני בשנים הקרובות.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

הכל טוב ויפה אבל בפועל אתה לא באמת יכול לקנות סוני אפילו היום.

כשהייתי בהתלבטות את האקסבוקס היה אפשר לקנות במחיר הסטנדרטי: כ2000 וקצת.

הסוני לעומת זאת נמכר רק אצל ספסרים במחירי 4500+ כלומר כפול ממה שהוא אמור להמכר.

עברה כבר יותר מחצי שנה(כמעט שלושה רבעונים) ועדין אין אפשרות לקנות סוני בחנויות אז לא הייתי מכריז על סוני כ"המנצחת"...

ובהקשר הזה באמת כל הכבוד למיקרוסופט שלמרות שיש בעיה של ציפים מצליחים עדין לשווק את הקונסולה שלהם.

המלחמה האמיתי היא יותר בין XBOX סוני כרטיסי המסך של אינבידיה והכרטיסים של AMD.

היחידים כיום מוכרים וגם במהלך ה3-4 חודשים האחרונים ואפילו יותר הם מיקרוסופט את הXBOX כל השאר פשוט לא ניתן לקניה.

הקטע המצחיק ביותר בכל המצב הזה שזוכי ההגרלות בnewegg ודומיו זוכים ב"זכות לשלם על המוצר מחיר מלא"😂

עריכה אחרונה על ידי ik3
  • מצחיק 1

peugeot 208

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה יותר קל לעמוד בביקושים, כשהביקושים נמוכים יותר.

סוני מוכרים כרגע כל מה שהם יכולים לייצר, כשההערכות האחרונות דיברו על 7.8 מיליון יחידות עד סוף Q1 2021.

באותה תקופה מיקרוסופט לפי ההערכות מכרו כ-5.8 מיליון יחידות.

יש כאן פער של 2 מיליון יחידות שיוצר הפרש משמעותי מאוד בביקוש, ולכן הפרש משמעותי מאוד ביחס ביקוש להיצע.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

לפני שעה, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודה לא עקבתי יותר מדי בנוגע לנתוני המכירות של החברות, אם כי אני בטוח שבארץ התמונה מאוד שונה מאחר וגם חודשים רבים לאחר ההשקה אתה יכול לקנות את הסוני במחיר כפול אצל ספסרים בלבד, אין מה לעשות הקונסולה לא תמכר יותר מדי(בסופו של דבר אלו מוצרים תחליפיים ועבור מירב הצרכנים אם אחד לא ניתן לרכישה אז ירכשו את השני)

ההערכה זהירה שלי תהיה שעל כל סוני שנמכר בארץ נמכרו 10 XBOX, ההערכה היותר ריאלית כנראה תהיה 1 ל 100 (ולא 1 ל10).

ושוב אני לא מדבר על מי יותר טוב כי מבחינת ביצועים הם מאוד קרובים, אלא נטו על היכולת של הצרכן לשים ידו על המוצר.

peugeot 208

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק שיהיה יחס של 1:10, אבל מכיוון שאת הנתונים של סוני אפשר לקבל רק ברמה עולמית, ואת של מיקרוסופט בכלל אי אפשר לקבל אלא רק להעריך, יש בעיה קשה לדעת כמה נמכרו מזה ומזה בארץ.

בכל מקרה, המחסור הוא כמובן עולמי, ולכן הפרש בין כמעט 8 מיליון לכמעט 6 מיליון יחידות הוא משמעותי מבחינת היכולת של הצרכן לשים ידו על המוצר, וזה נכון גלובלית וגם מקומית.

בכל מקרה, נראה לי שדיי סגור שאם סוני מכרו כמעט 8 מיליון ולא עומדים בביקוש, ומיקרוסופט מכרו כמעט 6 מיליון ועומדים בביקוש, אז הקהל כנראה מעדיף סוני.

וזה בנוסף לאנשים כמוך שרצו סוני אבל ויתרו בגלל שלא הצליחו לקנות.

לצורך העניין נניח שההיצע של שתי החברות היה אינסופי, מיקרוסופט כנראה הייתה מוכרת פחות מהיום (לפחות יחידה אחת - שלך), סוני הייתה מוכרת יותר מהיום, כנראה בהרבה (כי אנשים מוכנים לקנות גם ב-3 אלף וצפונה) אז הפער של ה-2 מיליון היה בוודאות גדל.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

לפני שעה, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוקל לרכוש את ה-xbox x רק בגלל שיש לו (יהיו לו יותר נכון בחודש הקרוב) את המשחקים שאני רוצה ביניהם by far זה msfs2020 שכמובן בחיים לא יגיע ל-PS5 או לכל פלטפורמה אחרת שהיא לא של מיקרוסופט, וגם עוד כמה משחקים שאני בעיקר משחק בהם במחשב, לצערי הרב מאוד מחשבי גיימינד כיום מאוד מאוד יקרים וקונסולה יכולה להיות בחירה טובה, בחיים בעברי לא שקלתי לרכוש קונסולה, תמיד הייתי PC פייבוריט. 

עריכה אחרונה על ידי Mikelt89
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

nfs לדעתי המשחק הכי טוב ומעניין שיש

פשוט בכל השאר אין יותר מדי עלילה ומשתעממים מהר מאוד

ולמה לא לשחק בפיסי עם שלט?

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 23.9.2021 בשעה 20:25, Daniel.K כתב:

רכשתי היום באופיס דיפו מתחם חונים קונים בראשון , עלה 3600 (בנדל שלושה) אחריות ישפאר שלט נוסף ושני משחקים .

זה הסוני ?

ואם כן איך מרגיש חווית המשחק בשלט ?

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...