Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שתיים וחצי מכוניות באנדריי -שרשור מפגשי ראשל"צ והסביבה.

tisan4us
שימו לב! השרשור הזה בן 6000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מוטי לא יכול להגיע.... הוא הרי לא מתגורר כאן...

בכל מקרה, מספיק עם כל הדברים לגבי כל בעלי המכוניות המוזכרות, אתם באמת רוצים לאבד את הדיון שחשוב לנו כל כך?

מה לגבי רעיון הגלידה למחר? יש תומכים?

גדעון.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מוטי לא יכול להגיע.... הוא הרי לא מתגורר כאן...

בכל מקרה, מספיק עם כל הדברים לגבי כל בעלי המכוניות המוזכרות, אתם באמת רוצים לאבד את הדיון שחשוב לנו כל כך?

מה לגבי רעיון הגלידה למחר? יש תומכים?

גדעון.

בפנים :) (כן , תומך)

אני חשבתי לעשות מנגל..

יש תומכים?

מוטי, אתה מוזמן לבוא עם המיאטה :wink: ,להתרשם ,ולראות כמה חשוב לנו המפגש והשרשור הזה

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כניראה שאתה לא יודע מדוע קמו המיפגשים האלו.

כידוע, מטרת המיפגשים האלו היא הנאה מתחום המוטוריקה באמצעות דיבור התייעצות שאלות וכו'

על מנת שנוכל להשיג מטרה זו, יש צורך בסינון אנשים לא רצויים שבדרך-כלל זו אוכלוסיה קבועה, שגורמת לנו המון נזק תוך כדי התפרעות וסיכון חיי אדם (פרטים מדויקים ניתן ליראות בהודעות האחרונות).

מחוסר ברירה נאלצנו ליברוח מהם.

אני משוכנע שאם "תופעות הלוואי" האלו לא היו מתרחשות, החברה בכחול לא היו מתקרבים אלינו בכלל.

אין בכוונתנו ליפגוע באף אחד בשום צורה שהיא, ההיפך הוא הנכון

אתה מוזמן להגיע מחר למיפגש וליראות לאן אנו חותרים.

יבין, שמצפה לעתיד טוב יותר:roll:

אתה מודע לכך שמוטי חי בארה"ב ?

SENA אתה צודק לחלוטין במה שאתה אומר, בהחלט בגלל זה החלו המפגשים ברשל"צ, אך עדיין, אין טעם להתחיל להזהיר אנשים לא לבוא, במידה ויגיעו (ולא יגיעו) נטפל בהם באותו הרגע, אין צורך לפתוח על זה נושאים שלמים.

מוטי, אין כאן שום נושא "מעניין" שיכול להתפתח בעץ, זהו עץ של מפגשים, שמן הסתם מה שמעניין ידובר במפגשים עצמם.

העץ קיים ע"מ למשוך אליו אנשים מן הפורום למפגש, מי שבא עם "עונדה", מוזמן לבוא, אין לנו שום דבר נגדו, אבל שלא יחפש לחיצות או רייסים, זה לא מקום כזה.

בכל מקרה לגבי שישי, אני חושב שזה דיי טיפשי לעשות על האש בידיוק אחרי יום העצמאות, לא יודע מה איתכם, אבל לי הספיק הבשר על האש לחודש הקרוב.

מלבד זאת אנחנו באים לשם לא לאכול, אלא לדבר על הרכבים. (וללכלך את הידיים...)

אנשים, באמת, מספיק עם הצ'ט הזה, אם אתם רוצים נדבר כולנו באי סי קיו, לא פה, חבל שהשירשור ינעל.

* ד"א למי שיש ג'ק עגלה, יוכל להביא?

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתי כל מילה אמת.

אני באמת חושב שלהזהיר אנשים לא להגיע זה באמת לא במקום.

אז יש לי "עונדה", יש לה צ'יפים, ספויילר של בואינג 747, גלגלי מגנזיום 21 אינטש ולהבות סגולות בדלתות.

אז מה? לא להגיע? זה נראה לכם במקום?

מילא הודעה אחת מסודרת, עם הבהרה שהמפגש הזה אמור להיות מתורבת ולא יתקיים בו שום איזכור לסרט מהיר ועצבני או לכל פעילות תחרותית לא חוקית אחרת.

אבל להתחיל לפתח נושאים באמצע הפורום ולהתחיל לשחרר סטראוטיפים על ערסים, על אנשים עם הונדות, על אוכלוסיות שלמות - באמת לא לעניין!

מה גם שזה בכלל - לא מעניין אותנו בתור קהילת הפורום! חלקו ביניכם את מספרי האיסיקיו\מסנג'ר\שלחו הודעות פרטיות.

אז אם יש לי באוטו משהו שלא מוצא חן בעיני מישהו שנמצא במפגש, אז להסתיר אותו?

אל 'תלחצו' אל 'תפתחו' ואל 'תסגרו'. אני מבין את הדרישה הזו. אבל תהיו קצת יותר רגישים בעניין, אל תתחילו לשחרר משפטים שאחר כך תתחרטו עליהם.

חוויות זה אחלה אבל באמת אל תהפכו את זה לצ'אט.

חג שמח.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתי, הג'ק עלי, העיקר תבוא חביבי.

מגיע, ואולי נבוא לגלידה...

(אולי, זה כי: אנדרי הולכים עם כוסיות, לא חבורה של משועממים שהחליטו לבדוק מה שלום הרכבים שלהם בצהרי שישי)

יוסי, אתה מזדהה עם בעלי האונדעות, האא ?

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין תמונות מהמפגש האחרון ? לא יצא לי להגיע פשוט בגלל טבריה.. השבוע אני יבוא... תודה.

לא צלמנו - המפגש היה מאוד מצומצם :|

הגיע חבר פורום חדש - יקי עם הוואנדורה המפלצתית שלו :wink:

יקי, נשמח לראותך גם השבוע.

היה סבבה אצל אנדריי

היה אחלה מילקשייק :-D

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך יש את ההודעה הראשונה תערוך אותה ותוסיף

יותם, ניתן לערוך הודעה עד שעה מהרגע ששלחת אותה

מה שאומר שכבר עבר הזמן (הרבה זמן) והוא לא יכול לערוך.

נ.ב

תרגיש טוב והחלמה מהירה :-)

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה כניראה השבוע אני אגיע למפגש(אם יתקיים).

אחרי הרבה שבועות של נסיון לפנות זמן סוף סוף הצלחתי, טוב לא ממש אני, אלא העובדה שהייתי חולה כל השבוע ויש לי ימי מחלה לכל השבוע.

אז אם לא יהיו הפתעות, אני והסובארו(או הפיג'ו) נהיה שם :-)

נ.ב: למה לא לארגן מפגש רציני של חברי הפורום ביום מן הימים?

שבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...