Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול 75000 ספארק 2017

Johnik
שימו לב! השרשור הזה בן 1326 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כחלק מטיפול יש צורך בהחלפת שמן גיר CVT אך לא מופיע שצריך להחליף גם פילטר שמן לגיר. מכאן 2 שאלות:

1. איזה סוג שמן גיר אני צריך כי בספר רכב אין שום תזכורת בנושא (רק עבור שמן מנוע)

2. האם בכל זאת עדיף להחליף פילטר שמן בגיר גם אם לא מופיע לפי הוראות יצרן

נ.ב

המלצה למוסך UMI אמין שעושים את העבודה כמו שצריך ולא רק מורידים מה שיצא (3-4 ליטר מתוך 6) ומחייבים לפי 6. בפועל זה רענון ולא החלפה מלאה

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך מקצועי מאוד, מורשה היבואן "מרכז שירות אוטומטיבי"

(בהנהלת שי עידן) שברח' הסדנאות 5 הרצליה, טל' 09-9501551.

בברכה  -  רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, dorban3 כתב:

אני חושב שהיצרן אומר שאין להחליף שמן גיר רק לבדוק מצב שלו אחת לשנה. אבל תבדוק במוסך מרכזי.

האינטרס של היצרן היא להכניס כסף,

אז הם משווקים את הגירים עם "נוזל לכל החיים"
הנוזל שנמצא בגירים 

(בין אם אוטומטיים או ידניים) הוא שמן.

לאחר מס מסויים של ק"מ (בלאי) או מס שנים השמן מאבד מהתכונות שלו וגורם בלאי עודף לגיר.

להחליף שמן זה סיפור שך מאות שקלים ועוד להחליף/לשפץ גיר עשרות אלפי.

לפות"ש

לא מכיר מוסך אמין, ממליץ לך לפנות אל היבואן בארץ במייל כדי לקבל סוג שמן גיר ופילטר גיר, כדי שתוכל לוודא שאשר שמים את השמן הנכון 

נ.ב

יצא לי לא פעם שמוסכים מילאו לי שמן לא תואם על דעת עצמם כי לא היה מולם ספרון רכב.

POLO, 1.4 2001 > SPARK, 1.0 2014 > 108, 1.2 2016 > CLIO - 5, 1.0T 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה למגיבים קודם כל.

לגבי החלפת שמן גיר ולא רק בדיקה זה מופיע גם בנספח לספר רכב עם טבלת טיפולים וגם בהצעת מחיר שקיבלתי באחד המוסכים מורשים של UMI. אני ממש לא רוצה לעשות שם טיפול כי לא אמין מבחינתי (היה לי סיפור בעבר איתם).

אנסה לברר מול יבואן לגבי סוג שמן עבור הגיר כפי שהמליצו.

אם למישהו יש את המידע לגבי זה אשמח לדעת וגם נעדכן גם בשרשור למי שזה מעניין

שוב תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1326 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...