Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזרון למשקלים, אה, תלת ספרתיים- זול או יקר?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה בתמציתה: האם מזרון יקר (נניח תקציב 7K-10K ) ייהרס באותה המהירות כמו מזרון זול (נניח תקציב 1K-2K) מאנשים בעלי משקל תלת ספרתי אשר עליהם אני נמנה?...:oops:

מזרון ב-2500 החזיק 4 שנים. אחד ב-1300 החזיק 3.5 שנים.האם אחד ב-7000 יחזיק 8 שנים :?:

אודה להמלצות מניסיון מעשי (לגבי המזרון, עם הדיאטה אני מסתדר לבד :lol:).

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם תלת ספרתי זה 100-110 או לכייוון ה150 פלוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי פעם מזרון ללא קפיצים של חברת פולירון.

המזרון קצת קשה ואין סיכוי שאפילו מישהו ששוקל 150 ק"ג יגרום לו לשקיעה או בלאי מואץ.

המחיר של המזרון בזמנו היה 2000 ש"ח. מניח שהיום הוא יעלה קצת יותר.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול ענף המזרונים הוא ענף עם רווחיות מאוד גבוהה אם לא הכי גבוהה. הייתי אומר שברמת מחירים מסויימת אין כבר קורולציה בין העמידות לטווח ארוך לבין המחיר.

היה לי מזרון של כמעט אלפיים דולר ממותג מפורסם ששקע אחרי שנה+ וגרם לי לכאב גב תחתון רציניים (ואני שוקל 84 קילו) והחלפתי אותו למזרון קשיח יותר שעולה 800 דולר ואני מרגיש הקלה משמעותית על הגב התחתון שלי. בקיצור קנה מה שנוח, תחלוב ממנו את המירב, תסובב אותו מידי פעם ותקווה לטובה.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...