Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חומר בידוד לדלתות - איזה חברה ומאיפה ?

bass
שימו לב! השרשור הזה בן 1875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני רוצה לצפות את הדלתות בחומר מבודד על מנת להגיע לאקוסטיקה וסאונד יותר טוב, איזה חומר מומלץ ? כמה יריעות אני צריך בשביל שתי דלתות ?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

ישנו חומר בידוד שמבוסס על בוטיל BUTYL , והא נחשב לחומר הטוב בבידוד לרכב ועםשכבת אלומיניום,

ישנם חומרים אחרים דמוי זפת ודבקים אחרים שהם זולים יותר.. לא ממליץ להתעסק איתם, ולך תדע אילו חומרים מתנדפים\מתפרקים מהם-בקיץ.. ושהנוסעים ינשמו.

עכשיו השאלה מה התקציב שלך.. אם תקנה חומר בוטיל 'נקי' זה יעלה יותר מאשר ממרכיבים אחרים מעורבים עם בוטיל. (וגם פה יש עניין של עובי: 0.5

היום עלות לבידוד דלת לוקחים סביב 250ש"ח (וזה לא כיסוי מלא של הדלת),

וכן זו לשכבה אחת, למי שרוצה להשקיע ולקבל תוצאה טובה יותר- שמים שכבה נוספת בדופן הפנימית בכל דלת.

אתה יכל לעיין בסרטונים הנ"ל לדוגמא:

בנוסף ישנם גם חומרים אקוסטיים נוספים המבוססים על ספוג אקוסטי שאפשר לשים בשלב הבא, בדלתות מתחת לשטיחים ובתא מטען, הכל לפי הרצון הכיס והשיגעון שלך. :lol:

* אני בהחלט ממליץ לשים בדלתות הקדמיות חומר בידוד, זה ייתן שיפור ובידוד לסביבת הנהג ויאפשר לך לשמע סאונד טוב יותר גם בסביבה רועשת שבאה מחוץ לרכב וכן במהירות נסיעה כשיש רעשי רוח נגדית בחלל מרכב הרכב (דלתות ותעלות אוויר למינהן ) לדוגמא.

לגבי כמה שטח זה תלוי כבר בגודל שטח הדלת ואיזור הבידוד שאותו תרצה לטפל. (אפשר גם להסתפק ב כ80% משטח הדלת, מטעמי חיסכון $$$ ).

= !It's Not just a 0~1-Signal, It's the Sound-Quality =

--HU-Alpine.W650~DSP-BIT1*[AMP: JL_Audio-E.4/300 @SP_JL_C5-650 &Hertz-165XL]

[(2X AMPS: JL-MONO_XD-600.1@ 2X SUBS: JL_10W3v3-(4]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הרצת חיפוש על "בידוד אקוסטי"?

תנסה גם שרשור שלי שמכיל את המילים הבאות בכותרת "הסבר מפורט" וגם "נציג STP"

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה כמו החומר שהייתי הולך עליו דווקא - זה ממשפחת הCCF ביחד עם יריעת אלומיניום.

יש כאלו הרבה הרבה יותר דחוסים - אתה לא רואה בכלל את התאים בספוג זה נראה כמעט כמו גומי - ניפון מייבאים יריעות כאלו לארץ ואני כבר השתמשתי בשתיים כאלו בשני רכבים שונים - חומר נהדר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...