Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בקניית מכונית ספורטיבית מנקרת עיניים ב-50K

THUG LUV
שימו לב! השרשור הזה בן 6804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עוד חודש וחצי אני מתכנן לקנות רכב.

אני בכיוון של קופה,שתהיה ספורטיבית,ביצועים טובים,אמינות ונוחות.

חשוב שהמכונית תנקר עיניים:-D

התקציב הוא עד 50 אלף.

יש המלצות?

קונה קלאסי של פורד מווסטאנג מהדור החדש או פונטיאק טראנס אמ או פיירבירד

אוטו ענק, כולו פוזה, ויש לו המון כוח.

אמינות? תטפל והן יהיו אמינות.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מוסיף לרשימה גם דגמי קבריולט של היצרנים השונים {עוד מעט קיץ}.

הם בדר"כ מאוד בולטים על הכביש.

קח בחשבון שזה לא כל כך נעים לראות גג סגור , ושהפואנטה דיי נעלמת בפקקים , ובתקופת החורף..

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא רצה קצת אמינות מהאוטו שלו, פיאט קופה זה אחד המכוניות הכי פחות אמינות....

וזה שאין מי שיודע לטפל בה בארץ, זה חסרון עוד יותר גדול...אם אתה רוצה אמינות תתרחק!

.

אתה מדבר מתוך נסיון אה...

אני חושב שאתה קצת חצוף בזה שאתה מרשה לעצמך לדבר על דברים שאין לך שום מושג ירוק בהם.

הרי התכתבתה איתי מספר לא מבוטל של הודעות פרטיות על איך האוטו וכמה אתה רוצה לקנות אותו.

אז מה עכשיו, מאיפה הידע הרב הזה בקופה.

לפחות תגיד "נראה לי" או "אני חושב" על תבוא ותקבע עובדות ותסלח לי תדבר שטויות גמורות על דברים שממש אבל ממש אין לך מושג.

רועי.

coupe turbo 16v

ibiza turbo 20v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה קצת חצוף בזה שאתה מרשה לעצמך לדבר על דברים שאין לך שום מושג ירוק בהם.

הרי התכתבתה איתי מספר לא מבוטל של הודעות פרטיות על איך האוטו וכמה אתה רוצה לקנות אותו.

לפחות תגיד "נראה לי" או "אני חושב" על תבוא ותקבע עובדות ותסלח לי תדבר שטויות גמורות על דברים שממש אבל ממש אין לך מושג.

רועי.

לגבי האמינות של הקופה אין לי מושג ,אבל החלקים שלה מאוד יקרים

פנס קדמי לדוגמא עולה 3000 ש"ח ,שערורייה.

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי.

כן אני מדבר מנסיו של חבר שלי!

לאחרונה התחברתי עליו והוא אומר לי שהוא עושה טיפולים לבד ומזמין לבד את החלקים בגלל שאין על מי לסמוך שיעשו את העבודה שלהם בארץ הזאת, אפילו לכוון את הטורים נכון הם לא יודעים!

ואם משיהו הזניח את האוטו לפניו אז האוטו יכול להיות מאוד לא אמין, מאוד!!!

ואל תתחיל אם זה שאני חצוף, נכון התכתבתי איתך בגלל שלפני זה לא הכרתי אף אחד עם קופה, עכשיו כן!!

והוא אמר לי שהאוטו עושה לו הרבה בעיות בגלל שלא טיפלו בו לפני זה, אני לא אומר שהאוטו עצמו ממש לא אמין, הוא יכול להיות אמין אם טופל היטב!

אז אל תתפוש עלי תחת בבקשה, יש לי גם קצת מושג...זה שיש לך קופה זה לא אומר שכל הקופה ככה!

אם הוא ימצא אחת שמורה אז היא תראה אמינות, וכמה קופה שטופלו היטב בארץ יש?!

אם הוא ימצא אחת שחרשו עליה היא תמרר לו את החיים, וזה נכון לגבי כל אוטו רק שלקופה זה יהיה יותר יקר, הרבה יותר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

QUOTE=מקלארן F1]כן אני מדבר מנסיו של חבר שלי!

לאחרונה התחברתי עליו והוא אומר לי שהוא עושה טיפולים לבד ומזמין לבד את החלקים בגלל שאין על מי לסמוך שיעשו את העבודה שלהם בארץ הזאת, אפילו לכוון את הטורים נכון הם לא יודעים!

ואל תתחיל אם זה שאני חצוף, נכון התכתבתי איתך בגלל שלפני זה לא הכרתי אף אחד עם קופה, עכשיו כן!!

והוא אמר לי שהאוטו עושה לו הרבה בעיות בגלל שלא טיפלו בו לפני זה, אני לא אומר שהאוטו עצמו ממש לא אמין, הוא יכול להיות אמין אם טופל היטב!

אז אל תתפוש עלי תחת בבקשה, יש לי גם קצת מושג...זה שיש לך קופה זה לא אומר שכל הקופה ככה!

אם הוא ימצא אחת שחרשו עליה היא תמרר לו את החיים, וזה נכון לגבי כל אוטו רק שלקופה זה יהיה יותר יקר, הרבה יותר!כל אוטו שהוזנח ,לא טופל,נשבר וכו' יהיה לא אמין וכנראה זה יהיה יקר ,כך שלהגיד את זה ספציפית על הקופה זה ממש לא רלוונטי .

מעבר לכך הסיכוי שלו למצוא קופה בישראל (כמה כבר שרדו ? 30 ?) ועוד במחיר שהוא מחפש הוא לא הגיוני כך שזאת לא אופציה שמתאימה לבחור .

מעבר לכך חבר שלך יכול להחליף רצועת טיימניג בקופה לבדו ? מרשים מאוד בהתחשב שצריך להוציא את המנוע החוצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה סליקה יכולה ליהיות אחלה בחירה רק כך בחשבון בעיית חלפים אתה יכול לעצמך יונדאי קופה או משהו בסיגנון ואם אתה בכלל רוצה רכב פוזה שגם אפשרי בהחלט להוציא ממנו משהו בנהיגה- לך על רובר mg. רק כך בחשבון אחזקה יקרה ולפי מה שהבנתי גם האמינות לא משהו. בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני מדבר מנסיו של חבר שלי!

אם הוא ימצא אחת שחרשו עליה היא תמרר לו את החיים, וזה נכון לגבי כל אוטו רק שלקופה זה יהיה יותר יקר, הרבה יותר!

כן שימשיך לטפל לבד... זה אוטו ממש פשוט לעבוד עליו.

שאני יבין על הדוגמא של החבר שלך(הוא מכונאי כן?! ואחד אם נסיון באיטלקיות) אתה מבסס את ההכללות שלך לגבי הקופה. :roll:

ולנושא התרד,אני ממש לא ממליץ על הקופה כאופציה רק בגלל שהיא נראת טוב או נוסעת טוב.לכל דבר יש מחיר ולא נראה לי שלבחור יש מה להתעניין בה מה גם שהיא מעל לתקציבו.

coupe turbo 16v

ibiza turbo 20v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם מאזדה MX-3? לא אוטו פוזה?

זה בלתי נתפס המחירון של הרכב הזה, איך שהוא שומר על המחיר שלו, בעוד מכוניות עדיפות [לדעתי] בהרבה מאבדות מהמחיר שלהם, ונסחרות במחירים גבוהים בהרבה מעל מחיר המחירון שקבע להם אדון יצחק לוי.

ההשערה היחידה שיש לי בראש בנוגע למחירון של הרכב הזה, הוא שיצחק לוי מחזיק ברכב כזה, או לחילופין אחד מבני משפחתו.

אלון

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן שימשיך לטפל לבד... זה אוטו ממש פשוט לעבוד עליו.

שאני יבין על הדוגמא של החבר שלך(הוא מכונאי כן?! ואחד אם נסיון באיטלקיות) אתה מבסס את ההכללות שלך לגבי הקופה. :roll:

ולנושא התרד,אני ממש לא ממליץ על הקופה כאופציה רק בגלל שהיא נראת טוב או נוסעת טוב.לכל דבר יש מחיר ולא נראה לי שלבחור יש מה להתעניין בה מה גם שהיא מעל לתקציבו.

כבר דובר פה שלעשות טימינג לא צריך להוציא את המנוע...יש דרכים עקיפות, ומה זה משנה אם הוא מכונאי או לא...הוא יודע לטפל באוטו הזה לבד, עובדה שהאוטו נוסע כמו שצריך, ועזוב אין לי כוח להתווכח איתך יותר, שים לב לתיבה שלך!

ובקשר לתרד אני גם לא ממליץ על הקופה, עזוב את נושא האמינות, כנראה שהאוטו כן אמין ..

קח במקום זה יש לך:

• יונדאי קופה
  • טויוטה סליקה
  • מיצובישי אקליפס
  • מאזדה MX3 גם אופציה מצוינת

כמו שאתה רואה יש מספיק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיאט לא מתאימה, ההונדה קופה והסיאט עוד יותר- לא מיוחדות מבחינת פוזה.

הטיגרה הידנית נחמדה (עוד יותר אם אתה ספר) ועם התנהגות איומה בסיבובים ומושב אחורי ששמשתו האחורית מועכת את ראשי יושביו.

לך על מה שמדבר אליך חיצונית מבין:

היונדאי קופה שרובן אוטמטיות

ובין הסליקה וה MX3 הידניות, שתיהן חזקות יותר.

לשלושתן פוזה במחיר המתאים.

הייתי מתאמץ למצוא סליקה במצב שמור, מניסיון בעית חלפים לא צריכה להיות שיקול ועדין בחירה מעט יותר הרפתקנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיויק היא יחידה שנראית ספורטיבית וגם אמינה. כמו שאמרתי, rodon, סיוי קאפשר לקנות ב 30 אף ולהשקיע עוד 20 אלף בלייחד אותה...

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...