Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת חיובית ביותר על חנות רהיטים- יעקובוביץ. קודם נרכיב לך בבית,אחר כך תשלם.

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי כמה בעיות עם מה שכתבת ידידי.

נכון שעבודה ערבית זה מונח (שנוי במחלוקת) שהשתרש בשפה, אבל ההפך ממנו זה לא "עבודה יהודית". מה, יהודי זה ההפך החיובי מערבי?

סוג של. ליהודי אין כיפה על המה-שמו אבל יש על הראש. לערבי אין כיפה על הראש, אבל יש על המה-שמו :lol:

לומר את זה לערבי חבר שלך זה סבבה ובטח שהוא יצחק

אני לא מכיר הרבה ערבים ששמם יצחק.

ואני מסכים אתך לגבי לכתוב "עבודה איכותית", רק שפה לא לזה הייתה הכוונה. הכוונה הייתה למערכת ההפעלה, לא לחומרה :lol::lol::lol:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

חומרה זה חשוב מאד, תקנה mac עוצמתי ב2000 דולר כדי להיכנס לפייסבוק? יש בכלל משחקים טובים לזבל הזה?

והעניין של הכיפה גם לא נכון, ליהודי יש כיפה גם למטה וגם למעלה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים התבלבלתם פה זה לא השרשור של הדונלד, זה שרשור על חנות רהיטים הוגנת.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה לכתוב עבודה איכותית וזהו?

נכון שעבודה ערבית זה מונח (שנוי במחלוקת) שהשתרש בשפה, אבל ההפך ממנו זה לא "עבודה יהודית". מה, יהודי זה ההפך החיובי מערבי?

לומר את זה לערבי חבר שלך זה סבבה ובטח שהוא יצחק, אבל לכתוב את זה בפורום פתוח לאנשים שלא מכירים אותך זה לא במקום. אין לזה קשר לPC או לmac.

חלילה. יש ערבים שהם הרבה יותר טובים מלא מעט יהודים. אבל, מה שחברנו הברווז געגע (בצחוק כמובן, כן? אל תיעלב! :))וכתב, כל אחד נעלב היום מדברים שפעם היו לב השיח. פעם היית אומר שכל רומני רופא נשים טוב כי קוראים לו מרכוס, על תימני קמצן, על עיראקי פיג'מה, על אשכנזים ווזווזים ועוד כהנה וכהנה דוגמאות.

כבר נמאס שכל אחד שנעלב מעגן בחוק מדינה שאסור לקרוא לו א או ב. זה כבר נהיה פאתטי.

אני לא מודה שאני מדבר בשפת הPC, אני אומר את זה בפה מלא: אני מדבר בשפת הPC, מכיוון שבלעדיה לא ניתן להתקיים במחוזותינו. מה שכן, אני מתרעם על הבכייניות המעצבנת של פלגים אלה ואחרים באוכלוסיה על אמירות מסויימות.

היה פעם, מי שזוכר, שיר שנקרא כושי כלב קט. היום מי שיגיד כושי ברחוב סופו תליה/סקילה/הרג/חניקה - או כל דבר כיד הדימיון הטובה עליכם. עלוב, עצוב, מעצבן.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל, מה שחברנו הברווז געגע (בצחוק כמובן, כן? אל תיעלב! :))

לורד גע גע. זה כתוב במפורש מעל התמונה. לורד.

עבדתי קשה בשביל להרוויח את התואר הזה.

יודע מה? זה דווקא כיוון חיובי שהחברה הולכת אליו לדעתי. מצד אחד.

מצד שני, החברה שלנו צבועה "טילים".

אם ה-PC MASTER RACE היה באמת שולט, שירים ברדיו כמו "כשאת בוכה את לא יפה" לא היו מנוגנים עוד. כנראה ה-DJ שלהם עדיין על IOS 2.

תסכים איתי לפחות על כך שהשיח בימינו הרבה פחות צורם באוזן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
חלילה. יש ערבים שהם הרבה יותר טובים מלא מעט יהודים. אבל, מה שחברנו הברווז געגע (בצחוק כמובן, כן? אל תיעלב! :))וכתב, כל אחד נעלב היום מדברים שפעם היו לב השיח. פעם היית אומר שכל רומני רופא נשים טוב כי קוראים לו מרכוס, על תימני קמצן, על עיראקי פיג'מה, על אשכנזים ווזווזים ועוד כהנה וכהנה דוגמאות. לב השיח איפה? בין חברים זה סבבה, בפלטפורמה ציבורית לא.

מצד אחד לא צריך להיות פלוץ שנעלב מכל איזכור עדתי/מיני, מצד שני זה לא צריך להיות לב השיח אם רוצים חברה שכולם ירגישו בה שווים.

כבר נמאס שכל אחד שנעלב מעגן בחוק מדינה שאסור לקרוא לו א או ב. זה כבר נהיה פאתטי.

אין שום חוק לכל מילה, יש חוק שאסור להעליב אנשים בציבור. "המלבין פני חברו ברבים כאילו שפך דמו" זה לא קשקוש מודרני של תרבות הPC, נכון?

אני לא מודה שאני מדבר בשפת הPC, אני אומר את זה בפה מלא: אני מדבר בשפת הPC, מכיוון שבלעדיה לא ניתן להתקיים במחוזותינו. מה שכן, אני מתרעם על הבכייניות המעצבנת של פלגים אלה ואחרים באוכלוסיה על אמירות מסויימות.

אתה מדבר על פלגים, השיט העדתי בשיח הציבורי רק מחזק את הפילוג בחברה. זה טוב לדעתך?

היה פעם, מי שזוכר, שיר שנקרא כושי כלב קט. היום מי שיגיד כושי ברחוב סופו תליה/סקילה/הרג/חניקה - או כל דבר כיד הדימיון הטובה עליכם. עלוב, עצוב, מעצבן.

פעם המורה היה מרביץ לילדים בבית ספר עם סרגל על האצבעות אם לא ידעו לענות את התשובה, וכשאישתך היתה שורפת בטעות את ארוחת הערב היית מוריד אותה על הברכיים ומפליק לה בטוסיק. הזמנים הטובים. Pepperidge farm remembers.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכשאישתך היתה שורפת בטעות את ארוחת הערב היית מוריד אותה על הברכיים ומפליק לה בטוסיק. הזמנים הטובים. Pepperidge farm remembers.

הן מצאו לזה פתרון.

"Harder daddy!"

אני לחלוטין מסכים - השיח סביב העדות חייב להיעלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לורד גע גע. זה כתוב במפורש מעל התמונה. לורד.

עבדתי קשה בשביל להרוויח את התואר הזה.

יודע מה? זה דווקא כיוון חיובי שהחברה הולכת אליו לדעתי. מצד אחד.

מצד שני, החברה שלנו צבועה "טילים".

אם ה-PC MASTER RACE היה באמת שולט, שירים ברדיו כמו "כשאת בוכה את לא יפה" לא היו מנוגנים עוד. כנראה ה-DJ שלהם עדיין על IOS 2.

תסכים איתי לפחות על כך שהשיח בימינו הרבה פחות צורם באוזן.

סליחה מכבוד לורדותו של הלורד געגע!

אתה צודק. פחות צורם באוזן, אבל הרבה יותר צבוע ולקקני.

פעם המורה היה מרביץ לילדים בבית ספר עם סרגל על האצבעות אם לא ידעו לענות את התשובה, וכשאישתך היתה שורפת בטעות את ארוחת הערב היית מוריד אותה על הברכיים ומפליק לה בטוסיק. הזמנים הטובים. Pepperidge farm remembers.

אתה מתכוון שאם אני שורף את האוכל מפליקים לי בטוסיק, ואני יורד על הברכיים. :roflmao:

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לשיטתך צבוע ולקקני לא להגיד שכל תימני קמצן? יש הבדל בין PC להכללות גזעניות...

אני במקרה תימני, ואני חושב שאתה טועה שאנחנו קמצנים. הפרסים עבדו עליכם ;)

אכן יש הבדל בין PC להכללות גזעניות, וכן - לא להגיד למישהו שהוא קמצן זה צבוע. כי מה אתה חושב עליו באמת? שהוא ח** בנאדם. הוא אחד שאם יחסר לך עם חברים 20 שקל במסעדה הוא לא ישים. מכאלה אני מתרחק. אני אשים על חבר 200 שקל במסעדה או בכל מקום אחר רק כדי שלא יתבייש. יחזיר או לא זה כבר בעיה שלי מולו באופן אישי ולא מול כל העולם.

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא להגיד למישהו ספציפי שהוא קמצן זה צבוע, אבל להגיד שכל מי שדומה לו באיזשהו קריטריון שלא קשור לקמצנות גם קמצן זאת הכללה מטומטמת שאין לה שום קשר ל- PC.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יש הבדל בין PC להכללות גזעניות, וכן - לא להגיד למישהו שהוא קמצן זה צבוע.

אז. אם יש לך לקוח קמצן - תגיד לו את זה?

אני מבין את הטענה הכללית שלך, שאם ה-PC כל כך טוב, למה לא המציאו עדיין PC2.

אבל, בין הדוגמא שנתת, לבין PC, אין שום קשר.

אתה מוזמן להגיד לכולם בפנים כל הזמן את מה שאתה חושב עליהם. יש לכך השלכות, אבל לפחות לא תהיה צבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לי לקוח קמצן שאין לי רצון לעבוד איתו, אני לא אעבוד איתו. נקודה.

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ואז הוא יספר לכולם איך דפק אותו התימני ההוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...