Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אין מים חמים ממערכת סולארית

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בבניין בו אני גר גם הייתה בעייה במערכת הסולארית, לרוב השכנים לא הפריע שאין להם מים חמים והתרגלו להדליק דוד גם שיש שמש בחוץ
(יש חברת אחזקה, והוועד די התפרק)

אז לקחתי יוזמה ועליתי לגג לנסות להבין את המערכת
לקח קצת זמן להבין , אבל אחרי בדיקות של המשאבה, רגשים ולוח הבקרה, הגעתי למסקנה שהכל תקין
עברתי לנקיון חיצוני/ פנימי של המערכת וניקוז אוויר.
עדיין לא נפתרה הבעיה
החלטתי לבדוק את החיווט מהרגשים ללוח הבקרה, ושם היה נתק שמנע מהלוח להכניס את המשאבה לעבודה .

לבסוף הייתי צריך להחליף רק חיווט לרגש, והשכנים הרוויחו טיפול כללי למערכת הסולארית [emoji2371] (בחינם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.9.2018 בשעה 09:19, Buki כתב:

כיוון זרימה טרמיסיפוני זה כשהמיםהחמים יותר עולים למעלה?

זה גם לא מסתדר כי כניסת From collector על הדוד ממוקמת גבוה יותר מיציאת To collector.

זאת אומרת המים מהמערכת הכנסים לחלק העליון של מחליף חום ויוצאים מהחלק התחתון.

בהנחה שהצינורות הפוכים, האם יש טעם להחליף בינהם? האם זה יתן משהו?

אני ניכנסתי לדירה חדשה וראיתי שההתקנה של כרומגן הפוכה,קראתי להם והם הפכו את הצינורות.

היום עוברים בכל דוד 3 צינורות כאשר השלישי מחובר בקומה התחתונה,הרעיון לחלק את חום המים בין כל הקומות ולא רק בקומות הגבוהות כמו שהיה פעם.

עריכה אחרונה על ידי levy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...