Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צ'יפ למנוע, אף אחד לא מוטרד מה יקרה אם יום אחד תהיה תאונה?

שימו לב! השרשור הזה בן 3237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחיים שלי לא שמעתי על בוחן תאונות דרכים שחיפש צ'יפ ברכב!

בוחן תאונות דרכים בודק סימנים, מרחקים, בלימה אם הייתה ומאיפה, השפעת אלכוהול, שימוש בטלפון סלולרי אך למיטב ידיעתי אף אחד לא חיפש מעולם ולא מחפש צ'יפ!

אולי אבדוק את העניין מעט יותר מקרוב ואעדכן פה, בנתיים אני חושב שאתה חי קצת בסרט!

לפעמים גם בודקים מצב ותקינות הבלמים כמן במקרה של המשפחה שנהרגה מאיבוד בלמים...

אגב מומלץ לחלק בוחן משטרתי ל 2 קטגוריות, בוחן רכב שבוחן כשירות של רכב לנסיעה בכביש ובוחן תאונות דרכים אשר מגיע לתאונות! ההכשרה שונה והעבודה שונה...

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא בטוח שאתם מבינים את הסיכון. אני מסכים איתך

תאונה עם נפגעים רציניים עלולה לעלות מיליונים בפיצויים (הרי הביטוח לא יכסה) + חקירה פלילית.

זו ההגדרה שלכם לסיכון מחושב? שלהם כן

לדעתי יש בכך סיכון לא מבוטל. מתישהו מישהו יתפס עם זה ויאכל אותה בגדול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה רכבים שופרו בתוכנה מאז שהתעשיה הזאת התחילה בארץ לפני שנים רבות? אלפים?

כמה מהם בטוח עברו תאונה, כמה מהם בטוח עברו תאונה חמורה אפילו. עם נפגעים!

למישהו מכם יש ספק שאם למשטרה היו איזשהן יכולות לגלות שיפור תוכנה, היא לא הייתה מתחילה בעליהום תקשורתי-יחצ"ני-הוליוודי על קהילת המשפרים כמו שהם כבר עשו כמה פעמים?

אתם רציניים? אתם מדברים פה על בוחני רכב של המשטרה. להזכירכם זה אותם דבילים שהורידו מהכביש רכבים סטנדרטיים לחלוטין, כולל מקרים של חברים פורום פה שיכולים להעיד על זה.

בקיצור, סעו עם תוכנה ותהיו רגועים ומציאותיים.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך משטויות אני שם צ'יפ כי אני תימני ורוצה לחסוך בדלק וגם לנסוע לאט ולאחר לחמותי לארוחת ערב בשישי, סתם ככה לידיעה לטויוטה יש צ'יפים של החברה מקוריים שנמכרים בכל מיני אתרים ובאחריות של חטיבת הספורט שלהם trd, סתם ככה לפנק את האוזן

אין כביש לא טוב ,יש נהג גרוע!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משטרה לא מחפשת צ'יפים, כמו שאמרו הם בודקים נתונים על הנסיעה, מהירות אלכוהול וכו'.

לעומת זאת, לפי דעתי כמובן, חברת ביטוח יכולה להשקיע מאמץ ולבדוק אם הרכב לא חוקי על מנת להוריד מעצמה את האחריות לכיסוי העלות של התאונה.

Hu: Stock HU+Grom mst4 Comp: Hertz Hsk165XL Amp: TRU S44 Mono: JBL BP1200.1 Sub: Hertz HX300+Hertz HX300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה רכבים שופרו בתוכנה מאז שהתעשיה הזאת התחילה בארץ לפני שנים רבות? אלפים?

כמה מהם בטוח עברו תאונה, כמה מהם בטוח עברו תאונה חמורה אפילו. עם נפגעים!

למישהו מכם יש ספק שאם למשטרה היו איזשהן יכולות לגלות שיפור תוכנה, היא לא הייתה מתחילה בעליהום תקשורתי-יחצ"ני-הוליוודי על קהילת המשפרים כמו שהם כבר עשו כמה פעמים?

אתם רציניים? אתם מדברים פה על בוחני רכב של המשטרה. להזכירכם זה אותם דבילים שהורידו מהכביש רכבים סטנדרטיים לחלוטין, כולל מקרים של חברים פורום פה שיכולים להעיד על זה.

בקיצור, סעו עם תוכנה ותהיו רגועים ומציאותיים.

אמרת הכל במשפט אחד :)

ועוד זכורה לי מסגרת ללוחית רישוי....איזו מדינה?, איזו מדינה ? :shock:

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מסוכן זה יכול להיות? בוא תספר לנו.

כי עד כמה שאני יודע, רוב רובם של חברי הפורום הם אנשים שקולים והגיוניים עם ראש על הכתפיים שמבינים ב-ד-י-ו-ק את ההשלכות (המזעריות למדי מבחינת התנהגות המכונית) של שיפור תוכנה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסכנה היחידה היא לכיס במקרה של כשל מוקדם באחד ממכלולי המנוע. לדעתי אין ממש בסכנה הביטוחית וזאת משום שלחברות הביטוח יש יותר מדי עבודה מכדי להכנס לנושא של צ'יפים.

אני לגמרי יכול להבין מי שמעוניין לקבל ביצועים טובים יותר מרכבו בהשקעה קטנה יחסית. אני אישית מרוצה מביצועי הרכב שלי כמו שהם ואוהב אותו סטוק לכן לא בצעתי שיפור כזה עד כה.

אגב, יצרניות הרכב מנסות לעצור את תופעת שיפור התוכנה בכל מיני אמצעים טכנולוגיים, חוקיים ומסחריים.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר על כשל מכני בזמן אחריות, די ברור עמדה של יצרן כי אינו מכסה נזק במקרה שהרכב עבר שינוי.

לעומת זאת, בעניין של כיסוי ביטוחי בתאונה, ההגיון אומר שרק במידה והגעת למצב שהרכב במצבו המקורי לא היה יכול להגיע אליו אלמלא השינוי - יוסר הכיסוי. זה מצב נדיר מאוד.

האם רכב שבעליו תדלק אותו ב 98 בגלל שזה מזכה אותו בביצועים משופרים, או משתמש בשמן איכותי או צמיגים מסויימים, או ג'אנטים קלים, מסתכן באובדן הכיסוי? הרי גם אלו למעשה יכולים לשפר את הביצועים.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיים שלי לא שמעתי על בוחן תאונות דרכים שחיפש צ'יפ ברכב!

בוחן תאונות דרכים בודק סימנים, מרחקים, בלימה אם הייתה ומאיפה, השפעת אלכוהול, שימוש בטלפון סלולרי אך למיטב ידיעתי אף אחד לא חיפש מעולם ולא מחפש צ'יפ!

אני מכיר שהמשטרה יכולה להחרים רכבים שהיו מעורבים בתאונות דרכים ואז בוחנים אותם מכונאים. יתכן ואני טועה..

A3

A4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעומת זאת, בעניין של כיסוי ביטוחי בתאונה, ההגיון אומר שרק במידה והגעת למצב שהרכב במצבו המקורי לא היה יכול להגיע אליו אלמלא השינוי - יוסר הכיסוי. זה מצב נדיר מאוד.

א. בפלילים היגיון לא משחק תפקיד. יש שחור ולבן

ב. טיעון שאפשר לבנות ב-10 שניות: שיפור המנוע גרם לבלמים שלא היו אמורים לעבוד בכזה עומס לנזק ולכן הרכב לא הצליח לבלום כמו שצריך.

A3

A4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור- במיקרה של תאונה קשה מבחינת נפגעים בנפש, האם חברת הביטוח יכולה להיתנער מאחריות במידה ותישלח את הרכב לבדיקה ותימצא שושונתה תוכנת ניהול המנוע?

במידה וכן מבחינת חברת הביטוח מדובר בפיתרון פשוט, זול ומהיר לחסוך מעצמה מאות אלפי שקלים של פיצוי.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב. טיעון שאפשר לבנות ב-10 שניות: שיפור המנוע גרם לבלמים שלא היו אמורים לעבוד בכזה עומס לנזק ולכן הרכב לא הצליח לבלום כמו שצריך.

את הטיעון הז אפשר לשלול באותן 10 שניות.

המהירות בה הרכב נע בזמן התאונה הייתה מהירות אליה הוא יכל להגיע גם ללא שיפור המנוע ולכן על הבלמים לא היה שום עומס מיותר. זאת כמובן אלא עם כן כמו שמישהו כבר ציין לפני כן, שהרכב היה במצב שלא הגיוני שהוא יגיע אליו במצב סטוק (100 קמ"ש 40 מטר אחרי הרמזור או שהתאונה התרחשה ב-340 קמ"ש לדוגמא.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...