Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תבעתי,זכיתי בתביעות קטנות. עכשיו הנתבעת פונה אליי דרך עורך דין לתבוע אותי.מה עושים?

שימו לב! השרשור הזה בן 3361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלת כתב תביעה?

מה אמרה עורכת הדין? האם היא באמת עורכת דין או שהיא חברה של הנתבעת שמנסה לגרום לך לוותר על הפיצוי המגיע לך בדרכים ערמומיות?

שתתבע מה שבא לה. אתה מבחינתך זכית במשפט. אם לא תקבל את הכסף המגיע לך אתה מוזמן לפנות להוצל"פ.

אל תתרגש. קודם תשמע מה יש לה להגיד. אפילו הקלט את השיחה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה אומר!

ל"סטודנטית התפרנית" יש כסף לעו"ד! :roll:

והנ"ל מתקשרת לנתבע כדי... מה? להודיע לו שהיא עומדת לתבוע? :roll:

איפה הימים שהם היו שולחים מכתבים על נייר מכתבים עם 14 שמות בהאדר (כתובים בעברית ואנגלית).

נראה לי שאחד מחברי הפורום עשה לך מתיחה על הבוקר :lol:.

בד"כ עו"ד אמיתיים לא מסתכנים באישום פלילי על סחיטה באיומים.

עריכה: דא"ג, אם היה מדובר בעו"ד אמיתית, היא היתה ממליצה ללקוחה שלה להגיש ערעור בבית משפט השלום, על פסה"ד מתביעות קטנות, בתור שלב ראשון.

(שזה משהו שהתלבטתי לרמוז לך שאפשרי, בשרשור המשמח על הזכיה)

עריכה אחרונה על ידי natco

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתכו,יש לי עוד 25 יום עד שפסק הדין יהפוך לחלוט

ויש עד ה20.2 לקבל את הכסף או לפנות להוצאה לפועל

השופט רשם שיש רק 15 יום להגיש ערעור שנגמרו היום.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה בעצם עו"הד (לכאורה) רוצה?

לתבוע? (על מה? הרי ה"תובעת" הצהירה בביהמ"ש שאין לה נזקים)

ונניח שכן, אז למה היא לא תובעת/שולחת מכתב התראה לפני תביעה?

לא שמעתי על עו"ד שעושים זאת טלפונית. הם בד"כ עושים זאת במכתב רשום, כדי לצרפו לכתב התביעה.

מה שבטוח, עם ההתנהלות הילדותית הזו, ניכר שהגברת הנכבדה עדיין לא הפנימה את פסה"ד שקיבלה, ומשכך, הסיכויים שלך לראות את הכסף מבלי לבקר שוב בביהמ"ש, הפעם בקומה של הוצל"פ, נראים קלושים.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, תתעלם לחלוטין, לא ברור מה היא רוצה.

אבל תתכונן לזה שכדי לקבל ממנה את הכסף שזכית בו, תיאלץ לפנות להוצאה לפועל. עם ההתנהגות שלה - נראה שככה זה הולך להיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתכו,יש לי עוד 25 יום עד שפסק הדין יהפוך לחלוט

ויש עד ה20.2 לקבל את הכסף או לפנות להוצאה לפועל

השופט רשם שיש רק 15 יום להגיש ערעור שנגמרו היום.

פסק הדין ניתן ב 20.1.15 ועד שהוא מגיע לידיך, לידיה חולפים מספר ימים.

מאותו מועד תתחיל לספור , הן את הזמן לערעור הן את הזמן לקבל את הכסף.

לגבי התביעה החדשה. אל תתקשר ואל תעשה דבר, עד שלא תקבל תביעה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גדול. אל תתרגש.

לי זה נשמע כמו: "הוא ניצח אותי? אין בעיה, אני אקח עו"ד ואתבע אותו עכשיו ואראה לו מה זה". מסוג האנשים שלא יודעים "להפסיד בכבוד".

אם היא חושבת שהיא לא צריכה לשלם- שתגיד ערעור לבימ"ש (סיכוי קלוש עד אפסי שיתקבל ערעור בת"ק), עד אז שתשלם את מה שנפסק בתביעה.

כנראה שברגע זה ממש אנו ערים לשיטה גאונית של לוזרים המפסידים במשפט כדי להשיג את מה שהפסידו. בעצם לא. זה העיקרון במשפט- א' ניצח ולכן ב' ישלם לו.

זה כמו לתבוע את המשטרה שנתנה לך קנס ובכך הפסדת 100 ש"ח.

בכל מקרה, אם זה היה עו"ד אמיתי/עו"ד לא חאפר- הוא לא היה מתקשר אלא היה שולח מכתב התראה לפני תביעה או שולח ישר כתב תביעה ואז היית מקבל אותו בדואר.

באחד התיקים שאני מטפל, הצד שכנגד לא הפסיק לאיים בתביעות ובהאשמות במשך כל הדיון ובמשך כל כתבי ההגנה שלו.

היום השופט כתב תגובה בתיק, ואני מצטט "אינני מכיר הליך של הודעה והתראה, אם יש בקשה- תגיש אותה והיא תידון כמקובל,כמו שאמר טוקו: if you wanna shoot, shoot, dont talk"

לכן, בנתיים התעלם מהליצן שבקו השני, תקליט את השיחות. בסוף אם ירצו לתבוע- שיתבעו ויפסיקו לבלבל תמוח במשחקים של כיתה ב'.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה תיקונים ברשותכם.

על פסק דין בתביעות קטנות, אין אפשרות ערעור אוטומטית אלא יש צורך להגיש בקשה לקבלת אישור ערעור.

במידה והזמן המוקצב לכך חלף – אבוד לה.

לא הבנתי על מה איימה בתביעה ? כפי שענו לפני כן – היא כבר הפסידה במשפט.

רוצה להגיש תביעה ? שיהיה לבריאות. זה כסף שלה. יש כבר פס"ד חלוט (בהנחה שלא הגישה בקשת ערעור בזמן).

עכשיו נשאר רק לספור ימים למה יבוא קודם – היא תשלם או שאתה תיאלץ לפתוח תיק בהוצל"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...