Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שנתיים ושליש הלך מצבר ברכב שנקנה חדש מהיבואן- פז'ו 207

dog
שימו לב! השרשור הזה בן 3534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למצבר שקניתי אחראיות 20 חודש, בדיוק כמו אצל איציק מצברים.

בוא נגיד ככה, יכולתי לצאת מהם עם נזק גדול יותר, אבל אני די מסכים עם איתמר במיוחד עם זה:

"איך יבואן הורס לעצמו את השם, המוניטין ותחושת הלקוח רק בשביל לגבות עוד כמה שקלים"

לא יצאתי מכל הנושא בתחושה טובה, גם לאור אנשים שסיפרו כאן על יחס שונה במקומות אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האחריות למצבר מקורי נגמרה לפני 4 חודשים.

אני לא בטוח שהרבה יבואנים יחליפו מצבר 4 חודשים אחרי תום האחריות.

שבועיים? כנראה שכן.

הלקח מהמקרה צריך להיות - מצברים וצמיגים לא קונים במוסך של יבואן הרכב.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1.

אם כבר מפעילים אחריות של רצון טוב, אז זה יהיה על מכלולים אשר לא סביר לחלוטין שיתקלקלו אחרי שנתיים - שלוש.

מצברים בשגרה מחזיקים סביב שנתיים עד 4 שנים ולכן אין לדעתי לצפות להחלפה ללא תשלום.

אם נותנים - מצויין, אבל זה בכלל לא מובן מעליו ואין מה להתעצבן אם לא נתנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"איך יבואן הורס לעצמו את השם, המוניטין ותחושת הלקוח רק בשביל לגבות עוד כמה שקלים"

לא יצאתי מכל הנושא בתחושה טובה,

חצי נכון. לא חכמה ללכת למוסך יבואן ואז לומר שהמחיר יקר.

דשו המון בפורום על כל האקסטרות שיש במוסכי יבואן (לטוב ולרע. זה כמו לקנות מחשב באופיס דיפו - חנות שפתוחה 7 ימים בשבוע, ולהתלונן שהמחיר יקר. לחנות שפתוחה בשבת יש עלויות גבוהות יותר מחנויות כמו איבורי או KSP שלא פתוחות בשבת ).

קיבלת אבחנה מדויקת ויצאת במינוס 130 ש"ח (ההפרש בין איציק מצברים למוסך).

אם היו מחליפים לך מצבר אצל איציק וזמן קצר אחר כך היית מגלה שהוא ריק בגלל שיש תקלה אחרת שגורמת לפריקה של המצבר ?

היית נאלץ ללכת למוסך במסגרת האחריות, להפסיד שעות עבודה וכל החיסכון של 130 לא היה שווה כלום.

בלי קשר, (וזה נכון לכל דבר בחיים) עדיף לא לקבל החלטות תחת לחץ. אני בטוח שאם לא ההמתנה הארוכה והילדה שהייתה חסרת סבלנות, יכלת להחליט שאתה מוציא את הרכב על גרר הביתה, ואז קורא לשליח של איציק שיחליף לך מצבר. (אבל גם המתנה לגרר שווה לפחות שעה - שעתיים. בקיצור לכל דבר יש מחיר, חסכת זמן יקר של המתנה לגרר שייקח את הרכב הבייתה, ביום רגיל זמן כזה שווה לך שעתיים עבודה ).

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

130 ש"ח הפרש, אחרי מה שפותה"ש השרשור הגדיר כ"קצת ויכוחים". במחיר המקורי (1100) מדובר על הפרש משמעותי יותר, וזה עוד מבלי לכלול את עלות העבודה שהם צירפו. מה היה קורה, לו לא היה מתווכח?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה ברור.

אני לא "בוכה" על העניין וכפי שכתבתי בנסיבות שנוצרו זאת ההחלטה שאני שלם אתה.( זה מצטרף גם לנימוקים שאתהכתבת שבפירוש היו גם בשיקולים שלי באותו הרגע.

הבאתי את הנושא רק לידיעה.

וכפי שרשמתי, אם היתי יודע בוודאות שהמצבר לא באחראיות מניח שהיתי מתקן במקום אחר.

אגב, נושא הדיליי בכתיביה כאן יתוקן מתישהו ? זה די נורא, אני כותב אות והיא לא מופיעה.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

130 ש"ח הפרש, אחרי מה שפותה"ש השרשור הגדיר כ"קצת ויכוחים". במחיר המקורי (1100) מדובר על הפרש משמעותי יותר, וזה עוד מבלי לכלול את עלות העבודה שהם צירפו. מה היה קורה, לו לא היה מתווכח?!

צודק

ללא הנחה זה היה יוצא כולל עבוד ומע"מ 1450שח,שזה ממש גניבה, כשמוכרים מצבר זהה ב 618 שח.

זה היה1150 למצבר ועוד 78 שח עבודה, כל זהללא מע"מ.

מה שכן שטפו לי את האוטו

עריכה אחרונה על ידי dog
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחריות למצבר מקורי נגמרה לפני 4 חודשים.

אני לא בטוח שהרבה יבואנים יחליפו מצבר 4 חודשים אחרי תום האחריות.

שבועיים? כנראה שכן.

הלקח מהמקרה צריך להיות - מצברים וצמיגים לא קונים במוסך של יבואן הרכב.

ולקח נוסף, אחרי תקופת האחריות לא נכנסים למוסך היבואן.

נוסע בפריוס 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלו עדיין באחריות, האחריות היא ל 3 שנים עם אופציה להאריך ל 4.

יש החרגה מיוחדת למצבר, אחריות למצבר רק לשנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מתקן:

תולי איזה רכב, איזה מוסך, איזה עבודה עושים וכו'.

לא נכון לחלוטין לקבוע שמוסך כללי תמיד עדיף על מוסך יבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכן שטפו לי את האוטו

איזה מזל ... אם עשו שטיפה ידנית , ניחא, אם עשו שטיפה במכונות שלהם אוי ואבוי .

לא הבנתי , כמה שילמת בסוף , 750 ש״ח כולל עבודה ? במקום ב620 כולל עבודה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלו עדיין באחריות, האחריות היא ל 3 שנים עם אופציה להאריך ל 4.

יש החרגה מיוחדת למצבר, אחריות למצבר רק לשנתיים.

בדיוק.

ראשית וכפי שכר כתבתי, כשהגעתי לשם לא היה ברור לי אם המצבר עדיין באחראיות, או לא.

דבר נוסף, יש מצב שאם הייתי עושה את עבודת החלפת המצב במקום אחר והיתה נגרמת לי איזו תקלה שקשורה לחשמל, שעדיין באחראיות, היבואן יכול היה להתנער ממנה בטענה שטיפלתי לא במוסך מורשה.

אגב, זה רק אצלי האתר בקושי מגיב לכתיבה, או שצריך לעשות משהו בנדון !!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מזל ... אם עשו שטיפה ידנית , ניחא, אם עשו שטיפה במכונות שלהם אוי ואבוי .

לא הבנתי , כמה שילמת בסוף , 750 ש״ח כולל עבודה ? במקום ב620 כולל עבודה ?

בתחילה הקפדתי על עניין השטיפה לא במכונות, אבל הרמתי כבר ידיים. מה עוד שבטיפול הראשון אצלם הם שטפו מבלי לשאול אותי.

לגבי שאלת המחיר, אם תשים לב לכתוב למעלה, מצבר זהה עולה אצל 'איציק מצברים' כזכור לי 620 שח.

וההשוואה היא ביחס לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מתקן:

תולי איזה רכב, איזה מוסך, איזה עבודה עושים וכו'.

לא נכון לחלוטין לקבוע שמוסך כללי תמיד עדיף על מוסך יבואן.

נכון, את המוסך הכללי צריך לבחור בקפידה, עדיין מוסך יבואן, מקצועי ככל שיהיה תמיד יהיה מאוד יקר.

אני אישית, אחרי מספר ניסיונות התכווננתי על שני מוסכים קטנים מאוד שמגלים גם מקצועיות וגם התחשבות בכיס הלקוח.

דוגמאות לפערי מחירים:

סעפת פליטה- במוסך יבואן רצו רק מקורי 3,100 ש"ח, במוסך אחר קיבלתי ב 650 מפרוק.

משאבת הגה כח רצו ביבואן 1800 לשיפוץ, מצאתי במוסך אחר קיבלתי ב 350 מפרוק.

שיפוץ מנוע- רצו ביבואן אוברול ב 5,500, במוסך אחר החלפתי מנוע מיבוא ב 5,000 כולל רדיאטור חדש.

רפידות- ביבואן 450 במוסך אחר 200.

מצבר, לא זוכר אבל המחיר שהוצע לי ביבואן היה יקר משמעותית, החלפתי באוטודיפו ב 590.

בטיפולים אני משלם בערך חצי מהמחיר שמוצע לי ביבואן, וזה עוד בגלל שאני משתמש בדרך כלל בחלפים מקוריים, אחרת אני עוד יכול להוזיל בהרבה.

ויש לי עוד הרבה דוגמאות...

עריכה אחרונה על ידי spring

נוסע בפריוס 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...