Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להסתכל לאויב בעיניים (או: תמונות מפקק בנת"צ/שוליים בכביש החוף)

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 3790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני יומיים ראיתי שוטרים בנתיב (בין שפיים לנוף ים) אבל זה היה עקב תאונה (או שהתאונה היתה עקב השוטרים? :roll: )

אם המשטרה היתה באמת רוצה: שוטר אחד + מצלמת וידאו = 2000 דוחות בבוקר.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם אני. זה היה בגלל תאונה/רכב תקוע. בשלב שאני הגעתי לשם, זה כבר הגיע למצב שאנשים נסעו ממש עד המשטרה ואז השתלבו בנתיב הימני. השוטרים לא עשו כלום.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם הולכים סחור סחור אבל הבעיה היא הרבה יותר שורשית.

חוסר כיבוד של החוק בישראל, חוסר תרבות וחוסר כבוד לזולת.

כל השאר זה תוצאות של שלוש התופעות האלה, המשטרה לא יכולה להיות בכל מקום ואכיפה היא כלי למניעה בעיה נקודתית ולא כלל מערכתית.

אנחנו מרגישים את ההשפעה של זה בכל מקום בכביש זה רק דוגמא אחת.

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם הולכים סחור סחור אבל הבעיה היא הרבה יותר שורשית.

חוסר כיבוד של החוק בישראל, חוסר תרבות וחוסר כבוד לזולת.

כל השאר זה תוצאות של שלוש התופעות האלה, המשטרה לא יכולה להיות בכל מקום ואכיפה היא כלי למניעה בעיה נקודתית ולא כלל מערכתית.

אנחנו מרגישים את ההשפעה של זה בכל מקום בכביש זה רק דוגמא אחת.

והפתרון- לעשות רפורמה באכיפה ולהתחיל לאכוף כל עבירה, מ"קטנות" ביותר כמו איתות בכיכרות ועד הגדולות ביותר כמו נסיעה בנתיב השמאלי שלא לשם עקיפה, עצירה ליד הסופר על נתיב עם אורות אזהרה וחסימת הנתיב ועוד.

אי אפשר ליצור את הרצון לתרבות במי שלא תרבותי בלי לתת לו תמריצים (או במקרה הזה דו"חות על התנהגות לא נאותה)

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, רק חבל שזה בחיים לא יקרה.

המשטרה הבטיחה להתחיל לאכוף עברות בריונות כאלו, כמו אנשים שנדחפים בפקקים, כבר לפני שנה.

אני נוסע בירידה ברוקח, סתם לדוגמא, 3-4 פעמים בשבוע. תמיד אבל תמיד ברגע שיש שם יותר מ5 מכוניות בצומת, על כל 10 נהגים נורמלים, יש שלושה נדחפים. בחיים לא ראיתי שם ניידת של משטרה, בחיים.

הקטע המדהים הוא שגם בפקקים הכי נוראים, בחיים לא עמדתי שם יותר מ5 דק'. הנדחפים שם אפילו לא ממש חוסכים זמן, אבל זה בכלל לא משנה. זה ככ עמוק בdna של אנשים סביב, שזה פשוט מפחיד. אגב, לדעתי זה מתחיל בתופעה הרבה יותר זניחה של כל אותם הנהגים שמגיעים לרמזור וחייבים לעבור נתיב ימינה או שמאלה, ברגע שיש שם רכב אחד פחות.

כמעט כל יום כשיוצא לי לנסוע באזורים לא פקוקים, קורה לי שאני עוקף מישהו וכשאנחנו מגיעים לרמזור הקרוב, אותו המישהו תמיד יעבור נתיב אחד שמאלה, כדי לעמוד לידי ו"לחסוך זמן". הניסיון הזה כלהזמן להרגיש יותר חכם ו"לקמבן" מושרש ברמה ככ עמוקה באנשים, שאני לא חושב שיש להעלים את זה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...