Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

collinite 845 vs. meguiars

שימו לב! השרשור הזה בן 3802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחודשים האחרונים השתמשתי בשני וואקסים מתוצרת meguiars (זה וגם זה) וב- collinite 845 , הפוסט הזה נכתב לטובת המתלבטים ומשקף את ההתרשמות האישית שלי מהווקסים:

1. מחיר: המחיר דומה, ה- collinite נרכש תמורת כ- 25$ דרך איביי ממוכר שלא מצהיר על משלוח לישראל, אך עושה זאת בפועל.

הבקבוק מכיל כ- 500 מ"ל.

המג'ס בנפח דומה נמכרים (כולל משלוח) בכ- 100 ש"ח, כך שהמחיר איננו פקטור כאן.

2. יישום: ה- collinite נמרח בקלות תוך שהוא מותיר תחושה של מריחת חמאה מומסת, הריח שלו איננו נעים.

ההסרה בעייתית, אם מניחים לחומר להתייבש אז במקומות שבהם ברח חומר מיותר (פס עודף) ההסרה תדרוש שפשוף בכוח.

המג'ס נמרחים בקלות, משאירים ריח נעים מאוד ומוסרים בקלות, גם במקומות שבהם נשאר פס עודף.

3. תוצאה סופית: המג'ס משאירים ברק טוב אולי אפילו טוב מאוד, ה- collinite עוקף אותם בסיבוב, הברק עמוק יותר וצבע קיבל חיים חדשים שאותם לא ראיתי אצל המג'ס.

ה- collinite גם השאיר שכבה חלקלקה ונעימה למגע על הצבע, מבחינתי הוא מנצח בסעיף זה בגדול.

4. עמידות: אם ישנו סעיף שבו המג'ס אכזבו אותי זה כאן, הווקסים האלה השאירו אצלי את התחושה שהם יורדים בשטיפה (מאחר שהשמפו שאני משתמש בו הוא גם מתוצרת מג'ס, אז ניתן להניח שזו איננה הבעיה). אחרי שטיפה אחת תחושת החלקלקות נעלמת, אחרי חודש צריך לחדש את הוואקס.

ה- collinite עושה כרגע רושם של חומר עמיד בהרבה, זה בתוספת התוצאה הוויזואלית העדיפה שהוא נותן הופך אותו למנצח ללא עוררין.

לטיפול ברכב אחד נדרשים 50-60 מ"ל, כך שניתן להניח שכל אחד מהווקסים מספיק לכמעט עשר מכוניות בגודל סביר (4.5-4.6 מטר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מפתיע, 845 לוקח בהליכה (ברוב הפרמטרים) חלק ניכר מהווקסים הממותגים.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בתחושה שהווקס של מגווירס לא מחזיק הרבה זמן או שבאמת יורד בשטיפה, למרות שאני משתמש במיסטר פינק שלא אמור להוריד את שכבות ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עם ה-845, כל עוד עובדים איתו בצל על פח קר - הביצוע קל ופשוט עד מאוד. הוא נותן ברק עמוק, נשאר זמן ארוך יחסית ומסיר סווירלים קלים.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתם ליישם 845 מעל אוטם צבע, מנזרנה למשל?

מצטרף לשאלה, אני עכשיו בחפירות אחר ווקס טוב ליישום על המנזרנה לרכב כחול כהה .

** Alfa Romeo 2007 GT 3.2 v6 **

**למכירה** סאב/מגברים של JBL - ROCKFORD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עם ה-845, כל עוד עובדים איתו בצל על פח קר - הביצוע קל ופשוט עד מאוד. הוא נותן ברק עמוק, נשאר זמן ארוך יחסית ומסיר סווירלים קלים.

מסכים לגמרי.

אם כי, את היישום תמיד עשיתי בצל (חניה פרטית מקורה), בשעות אחה"צ על פח קר.

הסרת ה- collinite דורשת יותר כוח ומאמץ (באופן יחסי כמובן), הדבר מובחן במיוחד כשנשאר פס עודף (ולמי זה לא קורה?) - שאז הסרת החומר קשה מאוד.

כשהמריחה דקה אז הסרת החומר נסבלת לגמרי.

אגב - זה מזכיר לי את השרשור שפתח כאן מישהו שמרח חצי בקבוק כזה על רכב קטן וקרע את הת*ת בהסרת החומר, היום כבר ברור לי בפני איזה אתגר פיזי הוא עמד... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה[/url] וגם זה) וב- collinite 845 , הפוסט הזה נכתב לטובת המתלבטים ומשקף את ההתרשמות האישית שלי מהווקסים:

1. מחיר: המחיר דומה, ה- collinite נרכש תמורת כ- 25$ דרך איביי ממוכר שלא מצהיר על משלוח לישראל, אך עושה זאת בפועל.

הבקבוק מכיל כ- 500 מ"ל.

2. יישום: ה- collinite נמרח בקלות תוך שהוא מותיר תחושה של מריחת חמאה מומסת, הריח שלו איננו נעים.

ההסרה בעייתית, אם מניחים לחומר להתייבש אז במקומות שבהם ברח חומר מיותר (פס עודף) ההסרה תדרוש שפשוף בכוח.

המג'ס נמרחים בקלות, משאירים ריח נעים מאוד ומוסרים בקלות, גם במקומות שבהם נשאר פס עודף.

3. תוצאה סופית: המג'ס משאירים ברק טוב אולי אפילו טוב מאוד, ה- collinite עוקף אותם בסיבוב, הברק עמוק יותר וצבע קיבל חיים חדשים שאותם לא ראיתי אצל המג'ס.

ה- collinite גם השאיר שכבה חלקלקה ונעימה למגע על הצבע, מבחינתי הוא מנצח בסעיף זה בגדול.

4. עמידות: אם ישנו סעיף שבו המג'ס אכזבו אותי זה כאן, הווקסים האלה השאירו אצלי את התחושה שהם יורדים בשטיפה (מאחר שהשמפו שאני משתמש בו הוא גם מתוצרת מג'ס, אז ניתן להניח שזו איננה הבעיה). אחרי שטיפה אחת תחושת החלקלקות נעלמת, אחרי חודש צריך לחדש את הוואקס.

ה- collinite עושה כרגע רושם של חומר עמיד בהרבה, זה בתוספת התוצאה הוויזואלית העדיפה שהוא נותן הופך אותו למנצח ללא עוררין.

לטיפול ברכב אחד נדרשים 50-60 מ"ל, כך שניתן להניח שכל אחד מהווקסים מספיק לכמעט עשר מכוניות בגודל סביר (4.5-4.6 מטר).

תוכל בבקשה לציין את עלות המשלוח של הקולנייט 845?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחודשים האחרונים השתמשתי בשני וואקסים מתוצרת meguiars (זה וגם זה) וב- collinite 845 , הפוסט הזה נכתב לטובת המתלבטים ומשקף את ההתרשמות האישית שלי מהווקסים:

הבקבוק מכיל כ- 500 מ"ל.

איך ה COLLINITE מתנקה מנגיעות בגומי חלונות או פלסטיקים...האם נימחה בקלות או בעייה ?

האם השתמשת במסקנטייפ להגנת הגומי בחלונות?

==========================================

"There's even more innovation ahead of us,

than there's behind us..." (Jeff Bezos - Amazon)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך ה COLLINITE מתנקה מנגיעות בגומי חלונות או פלסטיקים...האם נימחה בקלות או בעייה ?

האם השתמשת במסקנטייפ להגנת הגומי בחלונות?

יורד בקלילות. עוד יתרון גדול שלו.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הקולי' הפתיע לטובה כשמדובר בניקוי חלקי פלסטיק שאותם אינני מכסה. לא זוכר חומר שהוסר בקלות רבה יותר מפלסטיק.

2. חיפשתי ואינני מוצא יותר את המוכר ממנו קניתי את הוואקס, אבל קחו את המוכר הזה לדוגמא במחיר של כ- 29.5$ ליחידה אתם משיגים את החומר.

החיסרון שצריך לרכוש (ולהתחלק כמובן) לפחות שני בקבוקים כדי לצמצם את עלויות המשלוח.

אם מתארגנים על קניה ממנו אני מוכן להצטרף ולרכוש לעצמי בקבוק נוסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הקולי' הפתיע לטובה כשמדובר בניקוי חלקי פלסטיק שאותם אינני מכסה. לא זוכר חומר שהוסר בקלות רבה יותר מפלסטיק.

2. חיפשתי ואינני מוצא יותר את המוכר ממנו קניתי את הוואקס, אבל קחו את המוכר הזה לדוגמא במחיר של כ- 29.5$ ליחידה אתם משיגים את החומר.

החיסרון שצריך לרכוש (ולהתחלק כמובן) לפחות שני בקבוקים כדי לצמצם את עלויות המשלוח.

אם מתארגנים על קניה ממנו אני מוכן להצטרף ולרכוש לעצמי בקבוק נוסף.

לפני כמה ימים כתבת את ההודעה הזאת:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=4015709#post4015709

ממנו קנית?

ב-CYC יוצא כ-25$ לפני משלוח כמובן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההשוואה.

כשאני קורא על עמידות של חודש, אני לא יכול שלא להשוות לאוטם איכותי.

לאחר חצי שנה, אני נהנה מתכונות כפי שהיו לאחר היישום - ברק, דחיית מים וליכלוך, תחושה של חלקות ומינימום סווירלים.

אמנם יקר יותר לרכישה, אבל בראיה רחבה כלכלי יותר.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...