Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[דגם] AA Mitsubishi Lancer Evo VI

Car Lover
שימו לב! השרשור הזה בן 7165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יצא לך צילום דיי יפה. :razz:

לא שאני כזה מומחה גדול לצילום, אני בעצמי מתחיל את דרכי כצלם חובבן אבל הצילום שלך יצא יפה (לטעמי).

ד"א איך מיקמת את המכונית ואיך צילמת? באיזו מצלמה השתמשת? מצב אוטומטי או ידני?

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונה מדהימה.

אני בטוח שבחורות חולות עליך.

(להבא,בבקשה אל תצלם את המכונית ליד המחברות עם השיעורים בתושב"ע.זה קצת פוגם ברושם הכללי).

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונה מדהימה.

אני בטוח שבחורות חולות עליך.

(להבא,בבקשה אל תצלם את המכונית ליד המחברות עם השיעורים בתושב"ע.זה קצת פוגם ברושם הכללי).

טוב.. אני אנסה להשתפר...

עם זה מה שמציק לך כל כך... :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה יפה מאוד, אך מעט ביקורת בונה לא תזיק...

אם אתה מצלם בשביל לקבל גם תמונה יפה ולא סתם להראות משהו במכונית, כדי שתיקח בחשבון את המסגור של התמונה שלך (מה אתה מחליט להכניס לתוך מסגרת התמונה ומה אתה משאיר בחוץ)

הכוונה היא גם לחיתוך דברים מסוימים שאסור שיהיו חתוכים, כמו הסמל לדוגמא : מיצובישי, שדווקא מהווה חלק חשוב מהתמונה..

בכל אופן התמונה איכותית ויפה, גם המצלמה לא רעה בכלל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה יפה מאוד, אך מעט ביקורת בונה לא תזיק...

אם אתה מצלם בשביל לקבל גם תמונה יפה ולא סתם להראות משהו במכונית, כדי שתיקח בחשבון את המסגור של התמונה שלך (מה אתה מחליט להכניס לתוך מסגרת התמונה ומה אתה משאיר בחוץ)

הכוונה היא גם לחיתוך דברים מסוימים שאסור שיהיו חתוכים, כמו הסמל לדוגמא : מיצובישי, שדווקא מהווה חלק חשוב מהתמונה..

בכל אופן התמונה איכותית ויפה, גם המצלמה לא רעה בכלל...

דווקא בתמונה כשהסמל חתוך במקצת זה נראה די טוב, לפעמים גם כשזה חתוך זה נראה טוב, וגם כאן זה יצא די טוב

אבל אתה גם צודק, רציתי שהסמל ישאר שלם, אך בתמונה הזאת לא יצא לי ככה, וגם בעיקר בגלל שהמשטח עליו צילמתי קטן וצריך ממש לצלם מקרוב ובזוית מסויימת ע"מ שזה יכנס כמו שצריך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הדגם הזה של האיבו הוא פחות יפה...עדיין לא הייתי מתנגד !

מוכר ? יש שאסי ? :-P

עזוב שטויות, תתחדש אחי !

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונה נחמדה יצאה לך אריאל

יש לך עוד מה ללמוד ולאן לשאוף (אתה יודע על מה אני מדבר :-D )

נדב - [email protected]

למכירה אוסף ענקי של דגמי מכוניות - *52 דגמים*

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1730383#post1730383

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...