Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

CBR 125..האזרח רוכב ומתאכזב?

el presidente
שימו לב! השרשור הזה בן 7162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אותי מעניין כמה מהחבר'ה כאן שחושבים שה-NSR יהיה גדול על הבחור בכמה מידות, רכבו על האופנוע המדובר. סתם, במישור העקרוני, אתם יודעים.

(וסתם לסבר את האוזן: בגרסתו האירופית האחרונה, ה-NSR מוגבל בערך כמו ה-CBR, והספקו המירבי עומד על... 15 כ"ס.)

טל

ייתכן ומישהו פה עומד לצידי סוף סוף?

אגב קצת באיחור אבל עשיתי מנוי לאוטו ואיך שאני פותח את העיתון השם שלך קופץ לו בראש העמוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

במילים אחרות אתה בן 15.

"קצת" צעיר מידי לפורום הזה.

צודק - gs_500 ? כבר דיברנו על הנושא בעבר, לא?

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעניין כמה מהחבר'ה כאן שחושבים שה-NSR יהיה גדול על הבחור בכמה מידות, רכבו על האופנוע המדובר. סתם, במישור העקרוני, אתם יודעים.

(וסתם לסבר את האוזן: בגרסתו האירופית האחרונה, ה-NSR מוגבל בערך כמו ה-CBR, והספקו המירבי עומד על... 15 כ"ס.)

טל

"כמה מהחבר'ה"?

תגיד טיגר וגרשון...:-D

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"כמה מהחבר'ה"?

שטינקר ! :lol:

טל"ש נתפס לקטנות...ואתה יודע מה ? עדיין זה הרבה מעל הרבה של ילד בן 15 שלא יודע דבר וחצי דבר על רכיבה. האם אתה היית נותן את האופנוע הזה כאופנוע ראשון לילד שלך ?

יום נעים !

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן כרובי דיברנו על זה..

אומנם אין לי ניסיון רכיבה כמו שלכם אבל ניסיון רכיבה על ד'וג ממונע יש לי ועוד איך! (ה"קורקינט" הממונע שלי נוסע עד 40 קמ''ש אבל נוסע...)

בכל מקרה עם כל הכבוד שלי אליכם (ויש כבוד) אני חושב שהאופנוע הזה בא יותר לכיוון שלי מאשר לכיוון שלכם.

אומנם אין לי אפשרות לקנות/להשתמש באחד כזה אבל אני חושב שאני אקנה כזה מה שאתם לא תעשו והרבה רוכבים כמוכם לא.

מקווה שהבנתם.

ramigt איפה הקהילת 50 שדיברת עליה?

כרובי יצאת שטינקר..... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא כל כך מבין למה כולם נטפלים לבחור, תארו לכם שיום לפני הניצחון שלו באסן ב125 סמ"ק, צעיר נחמד בן 15 עם סטייה לספיידרמן היה נכנס ומקבל כזה יחס...

אז מה אם הוא בן 15 מותר לו לדבר על אופנועים. אני לא מנסה לנהל את הפורום אבל למה סתם להתפס על הגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטינקר ! :lol:

טל"ש נתפס לקטנות...ואתה יודע מה ? עדיין זה הרבה מעל הרבה של ילד בן 15 שלא יודע דבר וחצי דבר על רכיבה. האם אתה היית נותן את האופנוע הזה כאופנוע ראשון לילד שלך ?

יום נעים !

אני לא הייתי נותן לבן שלי לעלות על אף אופנוע...מה אני משוגע והוא מתאבד?

פושטקים כל האופנוענים האלה...שייקנה אוטו בכסף הזה

:-P

הכרובלוג

מחירון אופנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא כל כך מבין למה כולם נטפלים לבחור, תארו לכם שיום לפני הניצחון שלו באסן ב125 סמ"ק, צעיר נחמד בן 15 עם סטייה לספיידרמן היה נכנס ומקבל כזה יחס...

אז מה אם הוא בן 15 מותר לו לדבר על אופנועים. אני לא מנסה לנהל את הפורום אבל למה סתם להתפס על הגיל.

פשוט מאוד - יש כללי פורום ומאחוריהם צריך לעמוד כדי לשמור על סדר מינמלי.

(יש פורומים אחרים ברשת בהם אין את המגבלה הזו, והם אכן נראים לפעמים, בהתאם).

זה למה אנחנו "נתפסים" על הגיל או על עובדת ה"אין רישיון"

ול-gs_500 - לא. קוקרינט ממונע לא נחשב.

הכרובלוג

מחירון אופנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"כמה מהחבר'ה"?

אין בעיה.

טיגר ביקר בגרמניה, וגר בארה"ב מספר שנים מועט.

כן, יצא לי לרכב על כל מיני דברים מוזרים.

אני עדיין במחשבה פשוטה שמי שקונה אופנוע ב30K בגלל שכתוב עליו CBR, אז כל אופנוע יהיה "גדול" עליו מבחינת התנהגות.

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה.

אני עדיין במחשבה פשוטה שמי שקונה אופנוע ב30K בגלל שכתוב עליו CBR, אז כל אופנוע יהיה "גדול" עליו מבחינת התנהגות.

לא רציתי להגיב אבל הייתי חייב.

טיגר מי אמר שאני קונה אופנוע ב30k רק בגלל שרשום עליו cbr?

תמיד העדפתי אופנוועי כביש כי אין לי מה לחפש בשטח וחוץ מזה הם תמיד נראו יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה.

טיגר יקירי,

גם אם יצא לך לרכב על הרלי עם מנוע של טנק, או הוסקוורנה עם מנוע של היאבוסה, זה לא קשור לדיון. העליתי נקודה ספציפית - האם רכבת על ה-NSR המדובר? ההוא שמוגבל ל-15 כ"ס ומיועד לרוכבים מתחילים, ספציפית? שאותו השווית, מבחינת אופי ותגובות, ל-RG500 עם 95 כ"ס מ-א-ד עצבניים?

(ואני ממש, ממש לא מבין מה קשורה קניית או אי קניית ה-CBR לענין.)

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיגר יקירי,

גם אם יצא לך לרכב על הרלי עם מנוע של טנק, או הוסקוורנה עם מנוע של היאבוסה, זה לא קשור לדיון. העליתי נקודה ספציפית - האם רכבת על ה-NSR המדובר? ההוא שמוגבל ל-15 כ"ס ומיועד לרוכבים מתחילים, ספציפית? שאותו השווית, מבחינת אופי ותגובות, ל-RG500 עם 95 כ"ס מ-א-ד עצבניים?

(ואני ממש, ממש לא מבין מה קשורה קניית או אי קניית ה-CBR לענין.)

טל

המוגבל? לא.

אני אומר שזה עניין מנטאלי בקשר לאופנוע.

אפשרי גם לעלות על TL1000R ולהיות בסדר גמור.

אני לא יודע, אני לא חושב שרוכבים מתחילים ישארו עם האופנוע הזה תקופה ארוכה, ובתחום המחיר של האופנוע הזה יש רבים וטובים.

נראה לי שכל עניין הCBR הוא הפיירינג המלאה ושילוב האותיות.

אבל בוסה הוא משהו אחר :)

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוגבל? לא.

אני אומר שזה עניין מנטאלי בקשר לאופנוע.

אפשרי גם לעלות על TL1000R ולהיות בסדר גמור.

אני לא יודע, אני לא חושב שרוכבים מתחילים ישארו עם האופנוע הזה תקופה ארוכה, ובתחום המחיר של האופנוע הזה יש רבים וטובים.

נראה לי שכל עניין הCBR הוא הפיירינג המלאה ושילוב האותיות.

אבל בוסה הוא משהו אחר :)

טיגר,

אתה מפספס לגמרי את הפואנטה שלי.

מה שאני מנסה לומר הוא, שאתה ירדת על בנאדם תוך התיחסות לאופנוע שמעולם לא רכבת עליו, ושאין לך מושג איך הוא מתנהג ומה אופיו. נכון שנורא הרגיז כשמוצלחי עשה את זה בפורום 8?

ה-CBR, איכויותיו והתאמתו לקהל היעד כלל לא שייכים לעסק!

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיגר,

אתה מפספס לגמרי את הפואנטה שלי.

מה שאני מנסה לומר הוא, שאתה ירדת על בנאדם תוך התיחסות לאופנוע שמעולם לא רכבת עליו, ושאין לך מושג איך הוא מתנהג ומה אופיו. נכון שנורא הרגיז כשמוצלחי עשה את זה בפורום 8?

ה-CBR, איכויותיו והתאמתו לקהל היעד כלל לא שייכים לעסק!

טל

כשהארוך צודק, הוא צודק...

:-)

הכרובלוג

מחירון אופנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהארוך צודק, הוא צודק...

:-)

בקיצור מה נשאר לנו..

האופנוע מיועד לנוער משמע אליי,אין פה לאף אחד חוץ מאולי 2 אנשים ניסיון רכיבה על האופנוע הזה ככה שאף אחד לא יכול לבוא ולצעוק עליי שאני רוצה אותו בגלל שרשום עליו cbr ושהוא גדול עליי בכמה מידות.

תודה לכל מי שהגיב פה בצורה נכונה כמו טל שביט ועוד כמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...