Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המכונית הטובה ביותר לחובב ההגה בבריטניה - אוטוקאר

504L
שימו לב! השרשור הזה בן 4131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סדרת כתבות השוות קריאה מופיעות כעת באתר האוטוקאר, כולל התייחסות לפוקוס ST ולטויוטה GT86. התייחסות דומה לפוקוס קראתי במקומות נוספים; נהדרת על הכביש, נופלת על המסלול ממגאן RS קאפ ומאסטרה OPC.

למותר לציין שכותב שורות אלו מרוצה מאד מהבחירה...

http://www.autocar.co.uk/

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחירה הזויה והסבר הזוי עוד יותר...

אף אחד לא באמת מאמין שהיא עדיפה על קאיימן R - וזאת גם לא הנקודה.

היא זכתה משום שהלכה נגד המגמות הרווחות במטרה להעניק פאן. פחות משקל, פחות גומי על הכביש והנעה אחורית. תראה לי מכונית קופה נוספת שעשתה את זה בשנים האחרונות (ובכוונה הדגשתי קופה ולא רודסטאר).

NMP, לא שכחתי. זה בתנור כרגע, אחרי שהאופה היה קצת מושבת עקב מחלה :lol:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מדובר על הדגם שנמכר פה? כי אם כן זה רק מוכיח עוד יותר עד כמה דלק גונבים אותנו עם ה st

מכנית, שלוש רמות הגימור זהות, כולל מידות צמיגים.

הדגם שנמכר אצלנו הוא האמצעי(נקרא ST2 ועולה 23.5K פאונד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מדובר על הדגם שנמכר פה? כי אם כן זה רק מוכיח עוד יותר עד כמה דלק גונבים אותנו עם ה st

מי שגונב אותנו זה מדינת ישראל המחורבנת עם המיסים המטורפים, בשם הבטחון ושימור האימפריה הנדלנס"טית.

כל עוד העם ימשיך להצביע לסרבני הפשרות, המצב רק יחמיר, היבואנים לא חזירים כמו במדינאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שגונב אותנו זה מדינת ישראל המחורבנת עם המיסים המטורפים, בשם הבטחון ושימור האימפריה הנדלנס"טית.

כל עוד העם ימשיך להצביע לסרבני הפשרות, המצב רק יחמיר, היבואנים לא חזירים כמו במדינאים.

היבואנים לא חזירים כמו המדינאים

הטייקונים לא מבקשים תספורות על חשבוננו אלא רק פן וצבע

בעלי בסטות ואחרים משלמים מסים כחוק

נותני השירות הגונים ומתקנים רק תקלות אמיתיות...

תגיד לי, התעוררת מקומה או משהו? כל עם מקבל את הממשלה שמגיעה לו. המדינאים משקפים את רוח העם - וזו, מה לעשות, לא מהמשובחות.

ובהערת אגב, הקשר הון-שלטון אינו נחלתו הבלעדית של הימין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא באמת מאמין שהיא עדיפה על קאיימן R - וזאת גם לא הנקודה.

היא זכתה משום שהלכה נגד המגמות הרווחות במטרה להעניק פאן. פחות משקל, פחות גומי על הכביש והנעה אחורית. תראה לי מכונית קופה נוספת שעשתה את זה בשנים האחרונות (ובכוונה הדגשתי קופה ולא רודסטאר).

אוטוקאר טיפסו על עץ גבוה כשהתלהבו ממנה באופן מוגזם בעליל כשיצאה, ומאז הם מרגישים חייבים להמשיך ולחתור נגד הזרם ולטעון "למה כולם טועים ואנחנו צודקים כשהכתרנו את ה-GT86 כמכונית הכי מגניבה ביקום".

אבל עם אמירות כמו "זו לא הגזמה לומר שחיכינו לה במשך שנים", למה כבר אפשר לצפות.

ועם פסקת סיום שאומרת את הדברים הבאים (בתרגום קלוקל שלי):

החיים לא מתגמלים רק את המהיר ביותר או הגדול ביותר, אחת צ'יטות ולוויתנים כחולים היו שולטים בעולם. במקום זאת, החיים מתגמלים את האינטיליגנטים והסתגלנים ביותר, אלו שיודעים להשתלב הכי טוב עם סביבתם. ה-GT86 היא מכונית כזו... ...ה-GT86 שינתה את ז'אנר מכונית הספורט. היא מגלמת את הרלוונטיות המחודשת של מכונית הביצועים. היא מכונית העל החדשה. וככזו, ניתן לטעון שהיא המנצחת הכי ראויה בתואר המכונית לנהג שבריטניה ראתה מעולם.

עכשיו נראה אותך אומר לי שזו לא הגזמה פרועה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרועה בעליל.

בסך הכל רכב שהוא חזרה למקורות,המתכון עובד,אבל אין בטיובארו שום דבר חדשי או מעורר השראה.

המיאטה עשתה את זה הרבה קודם.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמה ירדו כאן על הכתב יואב קווה כשבחר באח התאום מבית סובארו כמועדף עליו....

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=447787&highlight=%D7%99%D7%95%D7%90%D7%91+%D7%A7%D7%95%D7%95%D7%94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יואב קווה הוא קולגה וכבודו במקומו מונח. אני עדיין יכול לא להסכים איתו (קורה לא מעט שכתבי רכב לא מסכימים האחד עם השני).

שים לב שבכתבה שלו הוא בחר ב-BRZ בגלל ההנעה האחורית. בכתבה באוטוקאר ה-GT86 נבחרה בגלל שהיא מספקת ריגושים בקלות ובמחיר נמוך. שתי הסיבות הללו אינן חופפות כשם שמדינתנו הקטנה לא שקולה לבריטניה הגדולה.

בכל מקרה, אני לא רואה כאן את הטיעון שלך. שים לב שמרבית התגובות בשרשור הזה דווקא מזלזלות בבחירה של אוטוקאר ולא מחזקות אותה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...