Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגב אחורי מאזדה 3 קומפורט

dudu.m
שימו לב! השרשור הזה בן 4147 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

חיפשתי ולא מצאתי

איפה ניתן להשיג מגב אחורי למאזדה 3

אני לא צריך זרוע חדשה , פשוט הגומי נשחק ולא העבירו אותי טסט בגלל זה

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצאתי בזמנו באזור שלי (רחובות) בחנויות של חלקים לרכב. במוסך מזדה, מן הסתם מגב כזה יעלה כמה מאות שקלים. אפשר גם להזמין מאיביי. זה מגב ייחודי למזדה, זו הבעיה. זרוע נסתרת. ניסית להחליף רק את הגומי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא התכוונתי שתחליף את כל הזרוע!

זה החלק שאתה צריך בעקרון:

http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-Rear-Wiper-Arm-Blade-Mazda-3-Hatchback-/221047011428

הוא לא זול כפי שאתה שם לב, ובארץ יהיה עוד יותר יקר (זו לא הזרוע אלא הגומי עם התושבת שלו) בגלל זה אני מציע שתבדוק אם ניתן להחליף את הגומי בלבד.

עריכה: המגב הוא ממש קצרצר, בקישור מופיע המגב עם הזרוע ואתה צריך בעקרון רק את המגב עצמו שמגיע עם התושבת הפלסטית שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העזרה

כמו שזה נראה הגומי פשוט נורא נשחק אז נראה לי שרק גומי חדש יספיק

איך אני יכול לבדוק אם צריך להחליף גם את התושבת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התושבת לא נשחקת!

השאלה היא אם ניתן בקלות להחליף רק את הגומי (כמו במגבים של פעם), ואם ימצא מקום שימכור גומי שיתאים למגב הזה.

אם לא - אז חפש מקום שימכור רק את הגומי עם התושבת ובלי הזרוע.

זה מגב אחורי - אין לו יותר מדי חשיבות (לפני שיתקוממו כמה חברי פורום: הכוונה שהוא לא חשוב כמו המגבים הקדמיים, שסט חלופיים כאלה למזדה 3 ניתן להשיג בחמישים שקלים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח שלא תתקשה למצוא שכן טוב עם מזדה חדשה שישמח להשאיל לך את המגב לצורך מבחן הכשירות השנתי, ברשות כמובן.

עם צמיגים למשל, לא הייתי מציע את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר פתחנו את עניין הטסט הכשילו אותי על :

פנס לוחית רישוי

תאורת בקלית(משהו כזה)

וישר אחורי

צמיגים קדמיים

צמיגים- אני קונה שני צמיגים טויו פרוסס 205/55/16 ב 470 לאחד בהיפר צמיג בפ"ת

פנסים-אני מניח שכל מוסך יכול לעשות

וישר-אני בבעיה כמו שאתר רואה ניסית כבר בשתי סניפים של אוטודיפו ולא מצאתי רק גומי או רק תושבת

השאלה שלי בנוגע לצמיגים מה לבדוק לפני שאני קונה?

וכידוע אני בעיה עם הוישר

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך מסניפים של אוטודיפו, הכנס לחנויות לחלקי חילוף לרכב! אם אין יזמינו!

פנס לוחית רישוי - יש בדרך כלל שניים, כנראה שלפחות אחד מהם לא עובד. הרבה פעמים יש בעיית מגעים בלבד וכשדופקים עליו פעם או פעמיים הוא עובד. השיטה הזאת לא מומלצת לאורות ברקס, או אורות דרך, שהם חיוניים לבטיחות, אבל עם פנס לוחית רישוי מגמגם אני מניח שתסתדר (כמו עם לוחית רישוי דהויה)

בקלית עכורה - יש שרשורים של עשה זאת בעצמך עם פוליש (ואפילו עם משחת שיניים) אבל יש דעות לכאן ולכאן לגבי יעילות לאורך זמן.

צמיגים נשמע מחיר סביר למידה. בני כמה הצמיגים האחוריים? מומלץ בכל מקרה שהחדשים יהיו על הציר האחורי (בקש מהצמיגאי לאזן את האחוריים ולהעביר אותם לציר הקדמי), שם החנות מוזכר כזולה באזור לפעמים בפורום. שים לב שתאריך היצור של הצמיגים הוא לא יותר משנה ושהם חדשים לחלוטין (לא משומשים). אם האוטו 2005 נדמה לי שלא בודקים בטסט קוד מהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4147 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...