Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לא ליפול בבחירת מוצרי חשמל לבית? (מדיח, מקרר)

gsi16v
שימו לב! השרשור הזה בן 4212 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עכישו קניתי מוצרי חשמל לדירה חדשה.

קניתי את הבלומברג הזה בגלל פיצ'ר ייחודי של מקפיא ימני שיכול להפוך למקרר לפי הצורך.

יש את הדגם הזה אצל בקו, בלומברג וTEKA. נראים אותו דבר אבל גימור ופיצ'רים שונים.

מדיח קניתי חצי אינטגראלי כי אני רוצה לראות צג עם הזמן הונתר. קניתי בוש עם 3 מגירות. מהיקרים.

ככה אשתי רצתה. אחרת הייתי שוב קונה LG כמו שיש לי היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מומי - אני חולק עליך:

1. הרבה מאוד מכשירים חשמליים מיוצרים באירופה. לא בהכרח בגרמניה - אבל בהחלט בצרפת או איטליה. מה שקובע הוא בקרת האיכות.

2. הפרשי המחיר בין חנויות שונות יכולים להיות גדולים מאוד. לפני כשנה וחצי קניתי תנור אפיה פירוליטי מתוצרת בוש תמורת כ-4,000 ש"ח. תנמור זהה, במותג סימנס, עלה בחנות השכנה (מתחם גרינברג בנשר) לא פחות מ-6,000 ש"ח. אני לא יודע מה אתך, בשבילי 2,000 ש"ח הם סכום נכבד. גם במכונת הכביסה שרכתי לפני חצי שנה חסכתי כ-500 ש"ח ברכישה באמצעות האינטרנט - מחנות שאני מכיר שנים רבות (לאסט-פרייס\אריה מוצרי חשמל).

3. אלעד - קונסטרוקטה היא מותג של שותפות בוש סימנס (BSH). תסתכל על המוצרים - חוץ מהמדבקה והכפתורים הם זהים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לגבי המקרר : אני רוכש אותו בחנות של תדיראן עצמה , הם היבואנים של בלומברג וגם נותנים את האחריות

לגבי המדיח, בכל אופן הכלים לא נכנסים אליו עם אוכל מיובש אלה שטופים חלקית

כל כלי במקומו בלי להערים קערה על כערה וכו׳

למדיח שיש לי עכשיו יש ממטרה רחבה תחתונה, ממטרה רחבה אמצעית דו צדדית וגם ממטרה קטנה מעל הכוסות והוא עדיין נפילה בכל פעולה

אז לכוון לבוש/סימנס? ראיתי שלבוש יש מגירת סכום עליונה במקום סלסלה, זה טוב/נח?

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת אמקור פשטה את הרגל לפני שנים רבות, ומשך מספר שנים קודם המוצר שלהם היה ירוד. תדיראן קנתה את המותג שהיה חזק מאוד למרות איכותו הירודה בשים האחרונות לקיומו.

בעבר דווקא מקררי תדיראן שיוצרו בארץ היו מצויינים, אבל נדמה לי שכיום גם תדיראן הפכה למדבקה, ולפיכך אמקור היא מדבקה על מדבקה.

כיום יש לי מקרר סמסונג בנפח כ-650 ליטר, SBS עם "קיוסק" למים קרים וקרח. בד"כ אני מרוצה ממנו אבל כשהיה אצלי כ-3-4 שנים התקלקל כרטיס הבקרה והצריך החלפה ומאז אני משלם תמורת ביטוח המקרר (הביטוח ל-3 שנים עלה פחות מהכרטיס המקולקל).

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 5 שנים אמקור, בדיוק הדגם הזה:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=680620

0 תקלות, המדפים שלמים, שום כרטיס לא התקלקל.

הוא מכוון לחצי עצמה, גם בקיץ. החלוקה הפנימית נוחה, מקפיא מספיק גדול (אנחנו 6 נפשות) ומואר.

המקרר מיוצר בעפולה.

אני מרוצה מאוד מהמכשיר הזה.

להורים של אשתי יש SHARP בן שנה - המדף בדלת נשבר בתחתית .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדיראן קנו כמה גופים, אחד מהם היה המותג של אמקור, לאחר שהייצור במפעלי אמקור הופסק.

לפני כ-20 שנה רציתלילרכוש מקרר. חבר, שהיה טכנאי באמקור, הזהיר אותי לא לקנות מתוצרת זו. זה היה שלב בו הייצור של אמקור הדרדר. בהמשך הוא הופסק ותדיראן רכשו את המותג וגם את פעילות אמפא. בהמשך גם את קריסטל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו מדיח אינטגרלי מלא של סימנס כבר מעל לשלוש שנים, אני מאוד מרוצה ממנו למרות שאנחנו לא מעמיסים עליו יותר מדי (4 הדחות בערך בשבוע).

יש גם מכונת כביסה של סימנס, גם מצויינת.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עסקתי בשוק מוצרי האלקטרוניקה במשך שנים, ושוק מוצרי החשמל הוא די דומה. יש כמה דברים שכדאי לזכור:..

2. בישראל הדבר היחיד שמשנה זה אחריות. קח את המקרר עם יותר אחריות, כך לפחות תוכל להבטיח שהוא יעבוד בזמן הזה בוודאות.

3. שים לב לטריקים באחריות של "שנה ראשונה מלאה" ואחרי זה שנתיים בעלות ביקור טכנאי או קשקושים כאלה. שוב, אתה תגלה מהר מאוד שיש פירמות שנותנות אחריות מאוד נדיבה על המוצרים שלהם. הם עולים יותר? כן. אבל תעשה חישוב לאורך מספר שנים מה יקרה אם תצטרך להזמין טכנאי וכו' ותראה שהעלות מצטמצמת משמעותית.

4

נכון מאוד. כמות שנות האחריות המלאה, זה המדד הכי חשוב.

3. אלעד - קונסטרוקטה היא מותג של שותפות בוש סימנס (BSH). תסתכל על המוצרים - חוץ מהמדבקה והכפתורים הם זהים.

הם זהים, אבל גם לא זהים.

חלקים זהים שמיוצרים במקומות שונים עלולים להתנהג אחרת. גם אם קונסטרוקטה נראית זהה לבוש, המשאבה למשל, עלולה להיות טורקית במקום פולנית, והבדלי אורך החיים יהיו גדולים.

בעבר דווקא מקררי תדיראן שיוצרו בארץ היו מצויינים, אבל נדמה לי שכיום גם תדיראן הפכה למדבקה, ולפיכך אמקור היא מדבקה על מדבקה.

אמקור הוא אכן מוצר מדבקה, חוץ מדגם אחד שמיוצר בעפולה, והוא מוצלח (למרות הדירוג אנרגטי )

יש לי 5 שנים אמקור, בדיוק הדגם הזה:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=680620

0 תקלות, המדפים שלמים, שום כרטיס לא התקלקל.

הוא מכוון לחצי עצמה, גם בקיץ. החלוקה הפנימית נוחה, מקפיא מספיק גדול (אנחנו 6 נפשות) ומואר.

המקרר מיוצר בעפולה.

נכון מאוד

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שהתברר לי שהמקרר הזה להיט, כמעת כל חנות מחזיקה אותו כי אלו שלא פשוט מפסידים מכירות

כך למעשה ישנה תחרות והמחיר שלו יורד כל הזמן

אז רכשתי אותו

בנוסף הלכתי על מדיח סימנס, הדגם הכי גבוהה sn66m094eu

עלה יותר מ4k , שמעתי לעצות שעל מדיח אין פשרות

אלו מתווספים לכיריים שרכשתי לאחרונה

DTE372XJ_large.jpg

מקווה שיצא מטבח מדוגם (SEMEL) מבחינת איכות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

חמישה שבועות עברו מאז שקיבלנו המדיח ונשרף הכרטיס

יש לציין שיש לי מגן ברק + מיצב מתחים אלקטרוני מותקן בלוח ומגן על כל הבית וכל מעגל מנוטר מבחינת עומסים

שני אלו עולים כמה אלפים

אז שריפת הכרטיס אינה מבעיות ברשת החשמל אלא פאק פנימי של

סימנס, מדיח של 5k וזה לא מבטיח אריכות ימים

אחריות יש, נראה מה הלאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאורך השנים למדתי שבמוצרי חשמל - צריך גם מזל !.

אתה יכול לקנות את המותג הכי טוב ולאכול ממנו מרורים, ואתה יכול לקנות איזה דרעק סיני NO NAME ולהנות ממנו שנים.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אז מה היה לנו:

כרטיס שרוף

עפ חוק חייבים לתקן תוך 3 ימים (גם רשום בתעודת האחריות)

בפועל לקח להם 6 ימים אחרי ניכוי שבתות וחגים וזה אחרי המון טלפונים

אם הייתי הפראייר המצוי במקרה הטוב היו מתקנים אותו אחרי חודש עם התודעת שרות המחפירה שיש למוקדניות הערסיות מלוד שעונות שם לטלפונים.

בסופו של דבר החליפו מדיח

מאחר וזה לא הלך לי בקלות והם עברו על החוק וסירבו לתת לי פיצוי גם שעברתי כמה מנהלים בדרך עד למנהל הכללי (הארכת אחריות או משהו דומה) החלטתי להכנס לתביעה מול נותני השרות CSB

כתב התביעה הגיע היום, מחכה לזימון/התרחשויות

אעדכן בהמשך

אל לנו להיות נאיבים שכל נותן שרות לא יחשוב שהוא יכול לעשות מה שהוא רוצה עם הלקוחות שהוא מתקיים בזכותם

מצד שני, מילה טובה על המדיח, שהוא עובד - הוא ט-ו-א-ו-ב

עובד שקט, נכנסים לי בו 3 סטים של כלים, מנקה מדהים הכל יוצא יבש ומבריק

במקרה יצא לי לשטוף ידנית כלי נרוסטה ויצא בו זמנית אחד זהה מהמדיח ואין לי מושג איך יכולים להיות כאלו הבדלי ניקיון, מהמדיח זה יצא ראי!

כמו כן לגבי המקרר גילית שהפירות וירקות מחזיקים הרבה יותר זמן

גיליתי את הפיצר האחראי על זה - בתא הקירור יש מאורר ששואב אויר ועושה מעין תת לחץ (לא נקרא לזה וואקום) כשהמקרר סגור זמן מה

זה אשכרה עובד פלאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...