Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טנדר סובארו 4X4 בדיונות

snirabam
שימו לב! השרשור הזה בן 4224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מחפש רכב 4X4 זול שיכול לשמש גם כרכב עבודה עם ארגז מאחורה לציוד. הגעתי לטנדר סובארו 4X4 1.8, ידוע לי שהוא מאד אמין, חלפים יש בשפע והוא מתאים לי מאד בגלל המחיר והאחזקה הזולה מאד.

העניין הוא שאני רוצה רכב שיכול לעבור דיונות (בעתיד אולי ישמש להורדת אופנוע ים). אני לא מתכוון לעבירות בעליות תלולות וסלעיות (לא שטח טכני). אלא רק דיונות. אני יודע שהצמיגים שלו דקים מאד, ולא כל כך בטוח האם למנוע יש מספיק כח לעבור דיונה.

משהו נוסף שרציתי לדעת זה האם יש לו הילוכי HI LOW?

אם למשהו יש מושג כלשהו או נסיון עם הטנדר הזה אשמח לקבל תגובות. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי יש לו גם הילוך כוח (LOW).

בהתחשב במשקל הקל שלו, עם צמיגים נכונים ולחץ אוויר נכון הוא יכול, לדעתי, להיות כלי לא רע לדיונות.

51 קג"מ :shock::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי סמוראי טנדר לענות לצרכים שלך? שיפור המנוע ברכב קל ונראה לי שיענה לצרכים שלך

הסובארו קורץ לי יותר מהסיבה שאני מעדיף ארגז ארוך מאחור ונראה לי שהסמוראי יותר קצר. המנוע שלו חלש מאד יחסית לסובארו. נראה לי שיש רק מודל 84 וזה ישן מאד אפילו לעומת הסובארו 93. אני מחפש טיפה נוחות והרגשה של "אוטו" ןלא נראה לי שהוא יכול לספק את זה.

וגם שיפור המנוע בסובארו לא נראה יותר מסובך מאשר בסמוראי, ואפילו ששניהם יפניות ומתאפיינות באמינות לפי דעתי הסובארו יותר עמיד לטווח ארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הוא יעבור דיונות אבל לא טיפוס בדיונות

הם לא כל כך זולים (יחסית) לדעתי מינימום 15000 לאחד נורמלי

יש הילוך HI/LO

הרבה מהם עברו הסבה למנוע 1600 כי קשה יותר למצוא חלפים למנוע ה 1800, זאת לא בעייה לאשר את זה חוקית

צמיגים ניתן לאשר רק 175 (במקור 155), כמובן שבירידה לשטח תוכל להחליף, ישנם המשתמשים בגאנט 14 של פיג'ו 504/5 להגבהה, וניתן להגביה הקדימה ע"י ספייסרים בקפיץ והאחורה ע"י סיבוב מוט פיתול, וישנן בארהב גם ערכות בלוקים להגבהות יותר קיצוניות שלא חוקיות בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מת על הלאונה/בראט 4X4

הילוך כוח ונעילת דריפנציאל רכב ללא גבולות אם נוהגים בו נכון,

2463_6mg.jpg

הינה מעט סרטונים לגבי מה שהבראט/לאונה מסוגלים לעשות

http://www.youtube.com/watch?v=bvsWsK3zWE4 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

http://www.youtube.com/watch?v=wNM3NikaNwg דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

http://www.youtube.com/watch?v=T6dwq_yBgnw דרך יוטיוב

בהצלחה,

אתה בחרת רכב מצויין לקניה, וקל לתחזוקה וטיפול, כל הכבוד!

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד רכב שיכול אולי לעניין אותך זה הסובארו גרנד לאונה 4X4 סטיישן שמגיע עם גיר ידני והילוך כוח. (גילוי נאות - יש לי רכב כזה...).

בגלל מבנה הסטיישן יש הרבה מקום מאחור והוא משמש כרכב משפחתי אמין ביותר ומהנה (במגבלות כמובן) בנסיעות שטח. את הרכב שלי הגבהתי במוסך מורשה סובארו כך שגם בדיונות אני לא שובר פגושים.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטנדר נוסע בדיונות ואפילו מצויין.

ב-15K ניתן לקנות היום טנדר יפני 4X4 טורבו דיזל ידני (לדוגמה איסוזו איפון, מגנום וכו') מאמצע שנות התשעים שבטח יהיה קצת יותר טוב ועם ארגז 1.5X1.5X0.5 יהיה גם נח יותר להעמסה.

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תודה רבה לכם על התגובות. היה אחד מקוריי93 1800 ביד 2 במחיר שפוי במצב טוב אבל פספסתי אותו. יש עוד כמה אבל המחיר שהם מבקשים מוגזם מידי. אז אני אמתין בנתיים בסבלנות אולי יופיע אחד אחר ובודק עוד אופציות. היתרון הוא החלקים הזולים מאד בסובארו לעומת טנדרים אחרים.

Pontiac Bonneville SSEI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשוב על ויטארה, על הכביש היא נוחה מאוד, יפנית כידוע, מגיע בידני או באוטומט, כשהכיסאות האחוריים מכופלים, יש לך טנדר נהדר... ואם צפוף לך אז לך על ארוך שם שיש תא מטען ענק

בשטח, נוסע טוב יותר פי כמה מהסוברו (היה לי טנדרון בעבר) ובטח ובטח עם פחות נזקים מנסיעת השטח.

השנתון- עד 98....

לדיעתך יש לי אחד 98 (ברזנט כמובן) ולאחי 97 ארוך - מאושרים משנהם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויטארה היא רכב שטח מעולה, אך היא לא תחליף לטנדר,

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויטארה היא רכב שטח מעולה, אך היא לא תחליף לטנדר,

הוצאת לי את המילים מהפה או מהמקלדת. דרך אגב אני בעלים לשעבר של גרנד ויטרה 2004, לא היה מקום בדיונות שהוא לא עבר אם זה טיפוסים בדיונות ואם זה אפילו גרירת אופנוע ים 3 מקומות (ענק) בדיונות אופקיות. בשביל מנוע 1600 עשה את העבודה יפה.

כרגע אני מחפש רק עבירות בדיונות קלות (להעביר אופנוע ים עמידה בתוך הארגז עד למים) לא חייב טיפוסים. הארגז מאחור מאפשר לזרוק בו כלים בלי לרחם על הפנים כמו פלסטיקה של הרכב בשביל שלא תהרס, להעמיס דברים ארוכים באלכסון על הקשת.

Pontiac Bonneville SSEI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...