Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש הבדל מורגש בגודל התמונה בין CRT 21 ל- LCD 32?

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 4550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

מדובר בחדר שינה ומרחק צפיה של 2 מטר.

כרגע יש שם טלוויזיה בגודל 21 אינץ' CRT כמובן.

אני מחפש משהו יותר גדול, האם לדעתכם LCD כלשהו בגודל 32 אינץ' יספיק, כלומר: האם יהיה הבדל משמעותי בגודל התמונה? בחנות ה- LCD 32 נראית אותו דבר בדיוק כמו ה- CRT 21 שיש שם עכשיו, איך זה יכול להיות? אולי בגלל שהחדשה היא 16:9 והנוכחית היא 4:3?

האם לקנות כבר 37 אינץ'?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל משמעותי במיוחד בצפייה בסרטים או בכל שידור בפורמט שציינת - 16:9.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדל עצום. כמות האור ש-"21 הפיצה בחדר השינה לא הפריעה לי לישון, ה-"32 מעירה אותי בשניה אם היא נדלקת בלילה.

ברצינות - חדובר בחויית צפיה אחרת, ואני לא משתמש ב-HD.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט רוצה לקנות מתנה לאמא שלי לכבוד יום הולדתה שחל בשבוע הבא, היא מכורה לטלוויזיה ועוד מעט מתחיל האח הגדול אז בכלל...

איך זה יכול להיות שבחנות ה- LCD 32 נראית לי אותו דבר כמו מה שיש לה עכשיו? היא לא נראית גדולה בכלל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוודא שיש מקום לטלוויזיה בחדר.

השדרוג משמעותי מאד, בעיקר אם היא צופה בפורמט רחב. עולם אחר.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת שטח נטו לצפייה ההבדל קטן,

אבל לסרטים עדיף מכל בחינה מסך מודרני,

כי ככה צילמו אותם, בדיוק בפורמט הזה.

יחד עם זאת, עבור שידורי הטלוויזיה הנחותים הנהוגים בארץ עדיין עדיף CRT

ביחס של 3:4 כי גופי השידור עצלנים והלקוחות טפשים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

stio - בחנות הטלויזיה נראית קטנה כיון שהיא עומדת בחלל גדול ובין עשרות דגמים בעלי מסך הרבה יותר גדול. בחדר השינה היא תתגלה כענקית.

הנס - איני מכיר את הממיר של הוט, אבל בממיר של יס אפשר לתכנת זיהוי של שידורי 9:16 כך שיוצגו ביחס המתאים על המסך. שידורי 4:3 בד"כ "יימתחו"

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

32 בחדר שינה זה אחלה, אבל כיום אם הייתי קונה והיה לי תקציב גבוה, הייתי הולך על 37 או אפילו 40.

32 זה אורך האלכסון, בגלל שהיחס הוא 16:9 הגובה כמעט זהה ל21 אינץ CRT.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחדר שינה נורמלי "32 זה די והותר, מכשיר גדול מדי מעייף כיון שהוא חורג משדה הראיה בטווח צפיה קצר. "32 צריך להספיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היתה בדיוק את אותה התלבטות. החשבון הראה ש 32 שומרת על גובה המסך ולכן לכאורה רואים את אותה התמונה. מחשבה שניה אמרה שLCD מרכיבים על הקיר ולכן הסך מתרחק עוד 40 ס"מ לאחור במקרה של הטלביזיה שלי.

המסקנה 37

Mazda MX-5 NC RWD

Subaru Forester 2.5 Sport AWD

BMW R1200GS Adv

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק שיש הבדל, חישוב קטן מעלה שההבדל הוא ביותר מפי 2 בשטח הצפייה (אלכסון בריבוע).

וממש לא חייבים להרכיב על הקיר, זה נראה בסדר גמור על שולחן, ויותר קל להצניע את החוטים ככה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני טורח פעמיים בשנה לראות סרט,

אז זה 103 אינץ' ממרחק 2.5 מטר. מדוד ובדוק.

כל הקטע של "מסך קרוב מדי" זה לנחנחים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בחדר שינה. מרחק ראיה 3 וקצת מטר.

תלויה TV LCD 42 אינטש.

לפני זה היה לי 25 אינטש וההבדל עצום.

ואני לא מצטער כי התלבטתי בין 32-37. ובסוף 42. ניצחה.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...