Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה במבצע - דצמבר 2011 או ינואר 2012

GRRM
שימו לב! השרשור הזה בן 4482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ולי היה נסיון מר עם ג'נטים משומשים אבל מקוריים. במקומם קניתי ג'נטים סיניים בפחות מ-1900 שקל והם נהדרים.

מה זה אומר?

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 744
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ולי היה נסיון מר עם ג'נטים משומשים אבל מקוריים. במקומם קניתי ג'נטים סיניים בפחות מ-1900 שקל והם נהדרים.

מה זה אומר?

אחלה!

העיקר ששנינו מרוצים.

HU: Alpine iDA-X305 Processor: IMPRINT AUDIO PXA-H100 Comp: Hertz MLK165 Amp: Audison LRx 4.5 Amp: Hertz EP4X Sub: Hertz ES250

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי היום את הרכב בשעה טובה

לא שידרגתי למגנזיום כי בקרוב מגיעים ג'אנטים "מקוריים" לסוכנות ודגמים חדשים

האוטו הגיע עם 2 שריטות קטנות על המכסה מנוע אז קיבלתי טיפול ראשון חינם(האוטו בצבע שחור)

סה"כ האנשים בסוכנות ת"א נורא נחמדים וסבלניים כולל המנהל סניף אשר דיבר איתי באופן אישי עקב השריטות שהיו על הרכב

בנסיעה בעיר האוטו מרגיש נפלא והכוח של המנוע זמין גם בסל"דים יחסית נמוכים

המערכת סה"כ סבבה לגמרי והרמקולים אפילו מפתיעים בעוצמתם(לא הוספתי רמקולים אחוריים)

היום אני אקח אותו לסיבוב מחוץ לעיר ואתן חוות דעת יותר מעמיקה אם תרצו בכך

לסיכום, אני די מבסוט מהאוטו וחושב שהוא נותן תמורה מאוד טובה למחיר

שלב הבא זה לשים כמה חמסות ושום באוטו ולפזר מסביבו קינמון ופפריקה כדי שהחתולים לא ימצאו להם בית חדש יפייפה במהלך הסופ"ש הגשום הצפוי לנו

,It's not how you stand by your car"

"It's how you race your car

,It doesn't metter if you win by inch or mile"

"!!!winning is winning

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עובד...

גם אני מרגיש שזה לא עובד, ולכן, התחלתי לסמוך רק על הרגל,, ועשיתי כמה תרגולים בחצר :lol:

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט - לא מה שחשבת!:evil:

חברים,

הבלגן והשוק חוגגים.

יד ימין לא יודעת מה עושה יד שמאל.

• אנשים לא מקבלים את האוטו למרות ששילמו לפני אלה שכבר קיבלו.
  • כל סוכנות פותחת בסטה של מוצרים - ג'אנטים - כן ולא; רמקולים - לא וכן;
  • סוכן אחד אומר "מקורי". סוכן שני לא שמע על זה בכלל.
  • סוכנים ממציאים המצאות ומסבנים את הלקוחות.
  • 3 לקוחות מקבלים רכב חדש עם שריטות!?:?

לא תהיה לנו ברירה,

בקרוב מאוד - קבוצת רכישה של מכתב מחאה לצ'מפיון מוטורס - בדרישה לקבל פיצוי על היחס ועוגמת הנפש!:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת לציין גם שיש מערכת שלא עובדת בחלק מהמכוניות - למניעת הדרדרות.

אגב, האיביזה מתוחת הפנים אוטוטו תתחיל להמכר, לתשומת לבכם.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי את האוטו היום בבוקר (לאחר פוליש ווקס שהעלימו את השריטות שראיתי - כפי ש"שומאכר" אמר - רכבים חדשים רבים מגיעים כך ללקוח. היתה איביזה זהה לשלי שהיו לה אותן שריטות..).

האוטו מרגיש מצויין וחוויה לנסוע בו (הייתי רגיל לפיאסטה 98..זה שדרוג משמעותי מבחינתי :] ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט - לא מה שחשבת!:evil:

חברים,

הבלגן והשוק חוגגים.

יד ימין לא יודעת מה עושה יד שמאל.

• אנשים לא מקבלים את האוטו למרות ששילמו לפני אלה שכבר קיבלו.
  • כל סוכנות פותחת בסטה של מוצרים - ג'אנטים - כן ולא; רמקולים - לא וכן;
  • סוכן אחד אומר "מקורי". סוכן שני לא שמע על זה בכלל.
  • סוכנים ממציאים המצאות ומסבנים את הלקוחות.
  • 3 לקוחות מקבלים רכב חדש עם שריטות!?:?

לא תהיה לנו ברירה,

בקרוב מאוד - קבוצת רכישה של מכתב מחאה לצ'מפיון מוטורס - בדרישה לקבל פיצוי על היחס ועוגמת הנפש!:idea:

אתה תחקירן של כלבוטק או של אמנון לוי?! מאיפה אתה יודע את כל הדברים האלה?! כל סוכנות של כל יבואן יכולה להציע תוספות כרצונה במסגרת שנקבעת להם. אחד מציע מערכת, השני מציע ג'אנטים, שלישי מציע חיישני רוורס. זה תוספות וצ'ופרים שנועדו לבוא לקראת הלקוח או כדי "לסגור עיסקה". מה הקשר לבאסטה?! מסעדה אחת מפצה לקוח בכוס יין ובשניה נותנים לו הנחה על המנה. אתה רוצה שכולם יציעו רק ג'אנטים אז זה יהיה חלק מהמפרט הסטנדרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מרגיש שזה לא עובד, ולכן, התחלתי לסמוך רק על הרגל,, ועשיתי כמה תרגולים בחצר :lol:

המערכת מתחילה לעבוד החל משיפוע מסויים.

יש עליות מתונות בהן היא לא נכנסת לפעולה לכן כדי לוודא, סעו לעלייה תלולה יחסית בה לא אמור להיות ספק.

אני אישית לא מוצא תועלת רבה בהיל הולד. אפילו להיפך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תחקירן של כלבוטק או של אמנון לוי?! מאיפה אתה יודע את כל הדברים האלה?! כל סוכנות של כל יבואן יכולה להציע תוספות כרצונה במסגרת שנקבעת להם. אחד מציע מערכת' date=' השני מציע ג'אנטים, שלישי מציע חיישני רוורס. זה תוספות וצ'ופרים שנועדו לבוא לקראת הלקוח או כדי "לסגור עיסקה". מה הקשר לבאסטה?! מסעדה אחת מפצה לקוח בכוס יין ובשניה נותנים לו הנחה על המנה. אתה רוצה שכולם יציעו רק ג'אנטים אז זה יהיה חלק מהמפרט הסטנדרטי.[/quote']

זה נראה לך תפקוד נורמלי של חברה? :lol::lol::lol: אז אתה חי בסרט.

בכל אופן, בוא אתה תגיד לנו, ג'וני בוי, למה כבר 2 לקוחות פה בפורום התלוננו על מערכת מסוימת שלא עובדת ברכב? (נו, זאת, שמונעת הדרדרות לאחור בעת "זינוק בעליה" :lol: ). גם פה חלק מהסוכניות מביאות עם וחלק בלי? למרות שאני מאמין שהחברים פה פשוט לא שמו לב והיא כן עובדת (אחרת זה בזיון לכל דבר), אבל כיף מידי פעם לעשות צחוק מחברה שעושה צחוק מעצמה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור

קרוב משפחה שלי ביקר בסוכנות של סיאט והציאו לו את הדגם 1.4 ידני בשבעים אלף שקל, הם טוענים שם שבגלל שהדגם הזה מבוקש הם עדיין מייבאים אותו.

מה דעתכם הרכב שווה את הכסף למרות שמדובר במנוע המיושן יותר?

אני טוען שהם פשוט נתקעו עם מלאי של רכבים ומנסים להעיף אותם,כמה שווה ללחוץ על הנחה אם יטלט לקנות את הרכב?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר הוא מחיר "מבצע" ככה שהוא יכול לשכוח מהנחה כלשהי.

היבואן הישראלי לא נתקע עם מלאי, אם אתה מזמין עכשיו את הרכב תאלץ לחכות לפברואר שיגיע הרכב ארצה.

אני קצת משוחד, אבל לפי דעתי מאוד משתלם הרכב במחיר הזה.

שיעשה סיבוב גם על פאביה וקליאו ושיבחר את בחירת ליבו.

שחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...