Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

106 ראלי - התייעצות בנוגע לשיפורי מנוע והתנהגות ומה שביניהם

deltaHF
שימו לב! השרשור הזה בן 4568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

15K אולי למנוע משופר מאוד ... בהחלט לא סטנדרטי.

אני אומר 10 התחלתי בהחלט יכול להגיע ל15 לפרוייקט מעניין ורציני

קיצר סשה אל תיהיה פרטצ'ניק עם אתה רוצה פרוייקט, תעשה אותו מושלם!

ועוד בכלל לא דיברנו על להביא בוכנות חדשות משופרות וחזקות יותר :twisted:

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הערכה גסה :

מנוע: 3K

מחשב : 2600 כולל מיפוי.

ראש מנוע של GTI (תורם איברים) :1500 ואני מגזים.

סעפת פליטה (GTI) : חבר מוכר ב500.

עבודה כולל פורטינג: לא פחות מ3.5K

הגעת לאיזור ה11K ואני הגזמתי במחירים. אבל במחיר הזה יש לך בערך 150 כ"ס.

נראה לי שווה.

אם לא מתאים לך, תגדוש .

HU: JVC KDBT1 AMP:JBL Cs50.4

COMP: MTX RTS652 SUB: Magnat Xpress 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

אני אנסה להכניס לדיון נקודת מבט מהצד (אני לא מגיע מעולם הצרפתיות).

כל הרעיניות לשיפור כאן הן יפות ומוכחות, גם אני בזמנו ביצעתי פרוייקט מאוד גדול ברכב שלי, עם אותו התהליך (קאמשפטים, בוכנות, ניהול ועוד).

כאשר מבצעים זאת נכון, התוצאה היא יחודית ומדהימה. (כל רכב לגופו), מה שנקרא סוג של הרפתקאה. (לא תמיד זה הולך חלק)

לפי השאלות ששאלת על תאימות המזגן וכו', עולה בי החשד שאמנם אתה רוצה יותר כוח וכו', אך גם ראש שקט.

במידה וכן, תחליף את המנוע למנוע מתקדם יותר בשנתון (אם אפשר) סע לחופשי, המפתחות בפנים.

רוצה הרפתקאה מעניינת? בהצלחה, לך על הכיוון שבח'ברה מציעים לך.

רק קח בחשבון שעלויות בפרוייקטים כאלה לא תמיד נשארות זהות.

לא חסר כסף??אז סעמק, תגדוש!!!:twisted:

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

אני אנסה להכניס לדיון נקודת מבט מהצד (אני לא מגיע מעולם הצרפתיות).

כל הרעיניות לשיפור כאן הן יפות ומוכחות, גם אני בזמנו ביצעתי פרוייקט מאוד גדול ברכב שלי, עם אותו התהליך (קאמשפטים, בוכנות, ניהול ועוד).

כאשר מבצעים זאת נכון, התוצאה היא יחודית ומדהימה. (כל רכב לגופו), מה שנקרא סוג של הרפתקאה. (לא תמיד זה הולך חלק)

לפי השאלות ששאלת על תאימות המזגן וכו', עולה בי החשד שאמנם אתה רוצה יותר כוח וכו', אך גם ראש שקט.

במידה וכן, תחליף את המנוע למנוע מתקדם יותר בשנתון (אם אפשר) סע לחופשי, המפתחות בפנים.

רוצה הרפתקאה מעניינת? בהצלחה, לך על הכיוון שבח'ברה מציעים לך.

רק קח בחשבון שעלויות בפרוייקטים כאלה לא תמיד נשארות זהות.

לא חסר כסף??אז סעמק, תגדוש!!!:twisted:

לגדוש לא חוקי

והבחור כן מנסה להשאר חוקי ואם אישורים על המנוע[ממה שהבנתי]

מנוע של 206 ניתן לאשר חוקי [מרשים להשתמש עם הבלוק שלו]

אבל אם כבר שמים מנוע מתקדם אפשר קצת לשפר את מה "שטעו" במקור :}

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתומר:

וורנרים, קפיצים, ומרימי שסתומים. לא חייב אבל עדיף אם רוצים להרים מנתק ל7.5 .

יש צורך להתאים צמה וצריך מחשב פרוץ.

מחשב של NFX יותר נדיר משל NFU ולכן עדיף כבר מחשב NFU פרוץ עם REMAP שידע לנצל את המכלולים החדשים.

.

לצורך הדיון, יש בצד מחשב של NFX (פרוץ) פלוס מנוע פלוס צמה של GTI. מה שנשאר לקנות בעצם זה מנוע NFU ולהעביר מכלולים בגדול.

עכשיו השאלה היא, איזה גיר מתאים כי הבנתי שהגיר המקורי של הראלי\GTI לא עומד מעל 140 כוח סוס.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנת לא נכון.

אני יכול להראות לך ראלי דור שני שגודשת על הגיר המקורי גדישה של 0.6-0.8 תלוי במצב רוח.

הגיר מחזיק. GTI/ראלי/206XS יכולות להחזיק עד 50% תוספת הספק בלי בעיות.

אפילו הקלאץ מחזיק. (הVALEO, מניסיון תחליפי לא מחזיק גם 10% כמו שצריך.)

מה גם שבשיפורים כאלה (אטמוספריים), תוספת המומנט היא קטנה מאוד וזה מה שבאמת גוזר גירים וקלאצ'ים.

מעל 150 כ"ס צריך לרתך בדיפרנציאל כדי שהטבעת הפנימית לא תחליק.

יש דרך יותר טובה אבל הרוב הולכים על ריתוך כי זה פשוט יותר (ולצערם גם חלש יותר)

אם יש מנוע GTI שלם אז כדאי להעביר ממנו גם את הבוכנות והטלטלים, לסל"ד ממש גבוה (פין צף).

ולחבר את המחשב של הNFX עם התאמות לצמה, ואז לעשות REMAP!

ואז זה יסע :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעביר את כל החלקים של NFX לתוך המנוע של NFU, ומשאיר שם רק את השסתומים של NFU, מה ההבדל בדיוק? הרי מדובר בגדול על אותו הבלוק כשהשוני הוא בראש בעיקר בשסתומים עצמם שהם גדולים יותר. לא יותר קל כבר לעשות פורטינג לשים שסתומים גדולים יותר במנוע NFX ולסגור עניין?

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, הדבר היחיד שאתה צריך מה-JP4 זה הראש עצמו (בעל זרימה עדיפה) + שסתומים (גדולים יותר). כל השאר מה-J4.

ד"א, מחשב זהה לשל NFX אפשר למצוא גם בסקסו 1.4. :screwy:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, הדבר היחיד שאתה צריך מה-JP4 זה הראש עצמו (בעל זרימה עדיפה) + שסתומים (גדולים יותר). כל השאר מה-J4.

ד"א, מחשב זהה לשל NFX אפשר למצוא גם בסקסו 1.4. :screwy:

לא מצליח לערוך - המעברים ב-JP4 קטנים יותר מהמעברים ב-J4 ולא כמו שכתבתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחשב מילא, אבל הצמה שם לא זהה ממה שאני יודע ככה שזה לא משנה כבר. מי שצריך גם וגם שיקח סט של 206 ויסגור את הסיפור.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המעברים בNFX קטנים יותר.

בעיקרון מה שפיג'ו עשו זה לקחו את הNFX ו"שיפרו" ויצא להם NFU, השיפור היחידי שיצא זה צריכת דלק עדיפה ומנוע יותר יומיומי.

אם עושים שילוב של היתרונות של ראש ה NFU (מעברים ושסתומים) עם היתרונות של הNFX (כל השאר) וניהול אגרסיבי מקבלים מנוע שנוסע :twisted: :twisted:

תוסיף את זה על המשקל נוצה של הראלי וזה כבר ממש :evil: :evil:

בקיצור אני בדרך לשם, ואתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המעברים ב-NFX דווקא גדולים יותר. היתרון האמיתי של ה-NFU טמון בשסתומי היניקה שלו (31.3 מ"מ).

בזכותם מתקבל נתון הספק "נורמלי" של 110 כ"ס, למרות הקאמשפטים המאוד עדינים שנועדו לשפר את הזמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המעברים ב-NFX דווקא גדולים יותר.

אתה בטוח בזה?

לפי מה שאני ראיתי הם גדולים יותר.

לתומר: ממה שראיתי, ראש NFU משודרג על בלוק NFX עם ניהול נוסע טוב יותר מNFX עם פורטינג, למרות שהשתלת שסתומים עוד לא ראיתי.

אבל אם תעשה את זה אני אשמח לשמוע על כך.

בברכה

גיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצורתו הסטנדרטית, NFX יכול להכיל שסתומי יניקה עד קוטר 29.5-30 מ"מ (המקוריים 28.75 מ"מ). בשביל 31.3 צריך התאמות.

כנראה שזה יהיה שווה את העבודה, כי זה מה שגורם לתוצאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...