Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חניה בחניית נכים בלילה במתחם ריק

שימו לב! השרשור הזה בן 4741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול בלילה הגענו לבצע ספירת מלאי בחנות הנמצאת במתחם קניות גדול -

בעל כ 300+ מקומות חנייה רגילים ו 10 חניות נכים.

מכיוון שכבר קרו הרבה פריצות לרכבי העבודים / חנויות במתחם,

החליט חברי לחנות את רכבו צמוד לויטרינת החנות - בחניית נכים בכדי לשמור על קשר עין.

יש לציין שמתחם הקניות אינו פעיל בלילה וחנו בו כ 5 מכוניות,

כמו כן מצוייה במתחם גם תחנה רכבת שהיא גם אינה פעילה בלילה.

קצת אחרי חצות מגיחה ניידת עם 2 מתנדבים והם מתחילים לרשום לחברי דו"ח,

אחרי התערבותי התחיל אחד מהם לדפדף בעצבנות בספר קטן שנראה כמו ספר חוקים/דוחות.

כמה דקות של עיון בספר ריככו אותו קצת

והוא אמר לי שאני בחור טוב ובגלל זה הוא מוותר לחברי ושניהם עזבו את המקום.

מה אומר החוק לגבי מקרה כזה?

האם הייתה לשוטרים עילה לדו"ח?

ולמה לעזאזל לרשום לבן אדם דו"ח על חנייה במתחם ריק ולא פעיל אחרי חצות?

מצורף שרטוט

123456789.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי השרטוט היית רואה את הרכב גם בשורה אחת אחורה ,כלומר בשורה השנייה שאינה לנכים, האמת היא שהתעצלתם ללכת 15 מטרים מיותרים וחניתם אתה לא חושב? לפחות זה מה שרואים מהשרטוט.

בכל מקרה חוק זה חוק גם בחניון שהוא ריק בדיוק כמו שאתה לא יכול ליסוע 200 קמ"ש בכביש 6 ב3 לפנות בוקר ,למרות שהוא ריק.

הסיכוי שהיו מגיעים 10 נכים ומחפשים חניה קרוב לחנות שסגורה הוא כמובן 0.000000000001% ואני מניח שהפקח התחשב בך לאור הנסיבות האלה. אני מתאר לעצמי שגם אני לא הייתי מביא לך קנס ,רק הערה ,אני מקווה שאתה לא עושה את זה בשעות היום.

זה מזכיר לי שחבר שלי עבר באור אדום ,ברמזור שרק מכיוון אחד יכל לבוא אליו רכב ויש שדה ראייה לאורך 500 מטר ,הוא הסתכל ראה שאין אף אחד ועבר ,מבחינתי המקרה הוא אותו המקרה ,כל אחד עושה את הבחירות שלו מתוך הסיבות שלו.

שבת שלום.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...