Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תופעה מוזרה בזמן האחרון,בעיה עם הפיירפוקס?

DAn-BP 1.8
שימו לב! השרשור הזה בן 5007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה כמו שאמרתי בזמן האחרון נהייתה לי תופעה מוזרה שלא הצלחתי להבין מה הבעיה פה,אני גולש לי רגיל באינטרנט ופתאום המחשב מחליט להיתקע (ונהיה לי כל הסרגל למעלה של ה FILE,VIEW וכו'..בצבע לבן וסימן של חשיבה על העכבר) עכשיו זה קורה פתאום תוך כדי גלישה רגילה,לא שאני מפעיל משהו מסוים או אתר מסוים.

אחרי שזה נתקע אני עוד יכול להוריד את החלון של הפיירפוקס למטה,וחוץ מזה אני יכול להשתמש במחשב ז"א במדיה פלייר הוא עובד תקין כשזה קורה,עוד בעיה שקוראת בזמן שהפיירפוקס "נתקע" זה שאני לא יכול ללחוץ על CONTOL ALT DEL (TASK MANEGER ,כשאני לוחץ על זה זה מראה לי את ההודעה הבאה:

taslmg exe- application error

the application failed to initialize properly (0XC0000 12d) Click on OK to terminate the application

ויש לי ללחוץ OK.

חוץ מזה נגיד ואני מנסה ללחוץ על Notepad (ניסיתי כדי לכתוב את השגיאה שזה מראה לי) וזה הראה לי גם שגיאה.

מה שאני בא להגיד כשזה קורה הבעיה עם הפיירפוקס אני מרגיש כאילו כל המחשב נדפק ולא נותן לי לעשות הרבה דברים..אחרי שהפייפורקס משתחרר וסוף ניתן לצאת ממנו ע"י לחיצה על מקש ימני עם העכבר ועל CLOSE אני פתאום כן יכול להיכנס לTASK MANEGER וגם ל Notepad..

מישהו יכול להסביר לי מה קורה פה?

צריך ווינדוס חדש להתקין?

או שאפשר לסדר את זה?

תודה.

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטאסק מנג'ר צריך לעלות בכל מצב, אולי יקח לו כמה שניות אבל יעלה, אלא אם היה שינוי יזום בהגדרות כלליות למחשב.

נסה להעלות אותו לפני פעולה, שיהיה ברקע כל הזמן, וככה תוכל לנסות לאתר מי גוזל משאבים.

יכולות להיות המון סיבות, גם בעיית מקום פנוי, גם תוכנה, קח כמה למחשבה:

בדוק אם הפיירפוקס בגרסה אחרונה כי הן יציבות ואמינות מאוד. אולי הגיע הזמן לשדרג או להסיר ולהתקינו מחדש (רשום את התוספים שיש לך)

בדוק אם יש ברקע הורדות/העלאות, פתאם הגיע זמן ריצה מתוכנן(schedule) של תוכנת אנטי משהו (וירוס,רושעות וכיו"ב) או תוכנת אינדקס (תמונות, שירים, כל דבר). הן קורעות למחשב את הצורה.

לא לרוץ לפרמט או להתקין חלונות מחדש. כיום לא נדרשים לזה. זה לא רק החלונות - גם דרייברים. תוכנות, שמירות וכל טוב, מה שיקח המון זמן.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכנתי את הפיירפוקס לגירסה הכי חדשה,לגבי מקום יש לי מעל ומעבר..

בקשר לאנטי וירוס עשיתי לו הרצה ולא מצא כלום,לגבי הTASK MANAGER זה פשוט לא ניכנס כי זה מראה לי את השגיאה הזאת מה שכבתתי למעלה ולא נותן גם אחרי 20 פעם להיכנס.

עכשיו אני שומע שירים במדיה פלייר וזה גם פתאום מראה לי איזה שגיאה ויש לעשות רק OK ו CANCEL לא משנה על מה אני לוחץ זה יוצא לי מהתוכנה..אחרי זה אמרתי נפסיק להשתמש בה והפעלתי את התוכנה VLC שזאת תוכנה שאף פעם לא עשתה לי שום בעיה,גם איתה אחרי כמה שירים זה פתאום מראה לי שגיאה עם אותו דבר.

פשוט המחשב מראה לי המון שגיאות שאין לי מושג מה זה אומר...

אני כבר משתגע ממנו..ולא נראה לי יעזור פה להשתמש באקספלוררר כי גם שם הוא מראה לי בעיות ונתקע...:cry:

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעלקות:

יש לי מחשב עם WIN7 X64 אולטימייט. הבעיה עם הפיירפוקס היא שכשאני מפעיל אותו, הוא מתחיל לפעול, אחרי כחצי דקה נתקע לדקה בערך (ותוקע את כל המחשב לזמן הזה), ואז ממשיך לפעול בצורה בצורה תקינה לחלוטין כאילו כלום לא קרה.

אין את הבעיה הזאת לא עם IE8, לא עם כרום, אופרה או ספארי.

זה לא משנה איזה תוספים מותקנים, כי זה קורה גם בלי תוספים. קרה בגירסאות 3.5 ו3.6 לסוגיהן.

יש בבית מחשב אחר עם מערכת הפעלה זהה וחומרה דומה (AMD דור קדימה), ואין איתו שום בעיה.

אז איך אני יכול להשתמש בשועל האהוב, ולא לרדת לזנות עם התפלצות של גוגל או של הזעירים והרכים?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...