Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת לאחר הבדיקה למאזדה לאנטיס

Guest pilpell_1
שימו לב! השרשור הזה בן 5108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עשיתי למאזדה לאנטיס 1.6 בדיקה,הרכב הוא שנת 2001,אוטומט,ק"מ 135,000,יד 2,ורציתי לשמוע חוות דעת:

מנוע,מערכת קירורו,מערכת דלק,צערכת הצתה: דו"ח בדיקת דחיסה מצורף,נזילות שמן,לברר זמן טיפול ומע' תיזמון,תושבות מנוע פגומות.

סרן קדמי:לתקן זויות היגוי,חופש משולשים במתלה.

שילדת מרכב:תיקון דלתות קדמיות ימין ושמאל,תיקון דלת אחורית ימין,החלפה מכסה תא מטען,תיקון כנף אחורית/ימנית/שמאל מולחמת,תיקון כנף קדמי ימין המחוברת עם הברגים.

ליקויים בעלי משמעות שולית:כיפוף בפגוש+החלפה,גומיות לדלתות וחלונות פגומות.

מערכת בלמים:רפידות שחוקות,לפרק גלגלים לבדיקה,חריקות בבלימה,מנגנון בלם עזר פגום.

העברת כוח:תושבת תיבת הילוכים פגומה.

מערכת תאורה:פנסי חזית מפזרים.

מה דעתכם??כמה יעלו נזקים פחות או יותר ומה קריטי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל לגלות את המקום שבו מצאת את החמודה הזאת? (לא מדבר על הדוח עצמו)

אם להתייחס לדוח עצמו - על הפנים הרכב מבחינה מכנית, הייתי מחפש משהו אחר...

נ.ב.

כמה רוצים על הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקה טובה מאוד מכנית. יש להתיחס לכנפיים מולחמות אחוריות!

תואמת את הרכב ואת השנה.

עליך לגשת למוסך שלך/שיהיה המוסך שלך ולבדוק עלויות תיקונים - ונכונותם, פעמים רבות במכונים "שוחטים" תושבות רק כי יש קרע קטן.

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התושבות מנוע 2 קרועות,אז נראה לי שמדובר רק על החלפה,מקווה שרק 2 ולא את כל ה4,מדאיג אותי נורא עניין של ברקסים,זה סיפור להחליף רפידות??מקווה שלא צריך להחליף צלחות,והבודק אמר ששאסי נקי,הייתה לו תאונה אבל רק של מרכב...רוצה לדעת האם אני אפשוט רגל עם תיקוני הרכב,מן הסתם רק במורשה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהחלפת רפידות ודיסקיות בלם זה מה שצריך להטריד אותך.

אתה צריך לזכור שברכב כמו הלאנטיס השלדה והמרכב הם יחידה אחת (כלומר שלדה אחודה), ולהחלפה של כנף אחורית יש משמעות סחירותית ואולי אפילו בטיחותית. את זה אי אפשר לתקן, במוסך מורשה או שאינו מורשה. זה מה שצריך להטריד אותך, לא בלאי טבעי לבלמים שהיה מגיע בשלב כזה או אחר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה צריך לבדוק?מה הגודל תאונה שהיא עברה?אצל מוסכניק או פחחות שאין פגיעה,ומה זאת אומרת בטיחותית???בקשר לסחירות זה לא כל כך מדאיג אותי,גם ככה הערך שלה יורד....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחחח יש פה אנשים שלא יודעים כלום מהחיים שלהם וסתם מבלבלים את המוח

אתה צריך להבין משהו כזה,בסך הכל מבכינה מכנית האוטו שלך תקיו,מה שכן תלוי איזה תושבות מנוע,קידמי? אחורי? לכל החלפה יש משמעות,מעבר לכך אם יש לך באוטו פגיעה בשלדת מרכב משמעותו שבאותו יש פגיעה בשילדה,אין דבר כזה שסי ברכבים חדשים,האוטו עשוי מחלקי מרכב ולא שלידה כמו שאתה מכיר מרכבים ישנים

חוץ מזה עניין הנזילה,תלוי איפה הנזילה,מחלק העליון של המנוע,התחתון אם זה מהעליון זה הכי שטויות שיש כי בסך הכל מנקים נשם או מחליפים אטם מכסה שסטומים!

זה שהדלתות הוחלפו או נפגעו ותוקנו זה חלק מהחיים שהאוטו עבר,אין רכב בשוק כמעט שלא עבר תאונה או תיקון

בשורה התחתונה לא הייתי ממליץ לגבי הרכב הזה למרות שהקילומטר'ז יחסית לאוטו הזה נמוך

אם אתה מחליט בכל זאת לקחת את הרכב תוריד לפחות 3 אלף מהמחירון אם לא יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחחח יש פה אנשים שלא יודעים כלום מהחיים שלהם וסתם מבלבלים את המוח

אתה צריך להבין משהו כזה,בסך הכל מבכינה מכנית האוטו שלך תקיו,מה שכן תלוי איזה תושבות מנוע,קידמי? אחורי? לכל החלפה יש משמעות,מעבר לכך אם יש לך באוטו פגיעה בשלדת מרכב משמעותו שבאותו יש פגיעה בשילדה,אין דבר כזה שסי ברכבים חדשים,האוטו עשוי מחלקי מרכב ולא שלידה כמו שאתה מכיר מרכבים ישנים

חוץ מזה עניין הנזילה,תלוי איפה הנזילה,מחלק העליון של המנוע,התחתון אם זה מהעליון זה הכי שטויות שיש כי בסך הכל מנקים נשם או מחליפים אטם מכסה שסטומים!

זה שהדלתות הוחלפו או נפגעו ותוקנו זה חלק מהחיים שהאוטו עבר,אין רכב בשוק כמעט שלא עבר תאונה או תיקון

בשורה התחתונה לא הייתי ממליץ לגבי הרכב הזה למרות שהקילומטר'ז יחסית לאוטו הזה נמוך

אם אתה מחליט בכל זאת לקחת את הרכב תוריד לפחות 3 אלף מהמחירון אם לא יותר

3 אלף? שללת את כל מה שאמרו פה ואתה בא אם יציאה טיפשית כזאת?

3 אלף זה רק הירידת ערך של התאונות, מה אם התושבות? נזילת שמן מאיפה נוזל השמן יודעים? בלמים? תיבת הילוכים?

נראה לי שמי שנסע ברכב הזה לא ריחם עליו בכלל, תתקדם הלאה יש רכבים יותר טובים בשוק.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבין משהו,החלפה של תושבות מנוע זה לא סרט,כי אני בעצמי מכונאי רכב,אם אתה אומר את זה מהצד בתור אחד שהולך למוסיכים אז אני אומר מה שלא יודעים עדיף לא להגיד

לגבי נזילת שמן הכל יכול להיות כמו שאמרתה ,בכוונה רשמתי סכום לא גבוה כי זה לא עולה 5-6 אלף לעשות את כל התיקונים האלה זה בסך הכל תושבות מנוע ונזילת שמן שיכולה להיות לפעמים נשם סתום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין נזילות שמן,הבוחן אמר שנקי,זה סתם כיסוי תחת שמוסיפים לכולם,לא ראיתי בדיקה שלא היה כתוב שם שאין נזילות שמן,הבעיות העיקריות זה תושבות מנוע ורפידות,אבל אנשים הפחידו אותי שהיא עברה תאונה וזה ממש מדאיג אותי....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...