Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור בין המחשב והטלוויזיה (כולל תמונות): אילו כבלים ומפצלים לרכוש?

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 5045 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אני מעוניין לחבר את הטלוויזיה שלי למחשב כדי לצפות בטלוויזיה בתכנים שאני מוריד מהאינטרנט. מצ"ב תמונות לוח האחורי של הטלוויזיה והמחשב, האם מישהו יודע אילו כבלים ומפצלים אני צריך?

הטלוויזיה:

75627704.jpg

המחשב:

12924809.jpg

תודה מראש לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה.

אם אני מחבר את הכבל הזה (בתמונה) ליציאת ה- HDMI במחשב ובצד השני לטלוויזיה (בחיבור הבננות), אני אוכל לראות משהו ע"ג הטלוויזיה? פשוט חיבור ה- VGA כבר תפוס.

תודה :)

ViewImage.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך רק כניסת וידאו אחת בטלויזיה, תצטרך כל פעם להחליף כבל כשתרצה לראות מהממיר או מהמחשב.

הכבל שהראית פה נראה מתאים, מתאם פשוט מ HDMI ל RCA\VGA.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אין לך ברירה אלא לרכוש גם את הדבר הזה בנוסף:

http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksid=p3907.m570.l1311&_nkw=rca+switch&_sacat=See-All-Categories

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק.

יש משהו בסגנון רק מהצד השני לסאונד של המחשב?

שאפשר להחליף את הסאונד בין המערכת (לטלווזיה) לרמקולים של המחשב?

המחשב שלי במיקום בעייתי להחליף בניהם כל הזמן.

:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי בדיוק מה יש לך אבל אני מנחש שאתה רוצה לחבר את המחשב שלך ואת הטלוויזיה למערכת סטריאו.

יש מצב שאת הכבל הזה אתה צריך ואת המפצל שנתתי לך מקודם.

http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksid=p3907.m570.l1311&_nkw=rca+to+3.5mm&_sacat=See-All-Categories

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, עוד מס' שאלות אחרונות ברשותכם:

1. בטלוויזיה הזאת יש אכן רק חיבור AV אחד והוא תפוס (חיברתי את הממיר). רכשתי בעבר מפצל כזה (שנראה ומרגיש כמו צעצוע) והיו בעיות בווליום, כלומר במקום לשמוע כמו שצריך על עצמה 3 מתוך 63, הייתי צריך להגביר ל- 20 מתוך 63. החלפתי את המפצל באחד אחר מאותו הדגם ואותו סיפור - לבסוף החזרתי אותו לחנות וקיבלתי זיכוי. האם אין משהו נורמלי שלא יעשה בעיות?

2. רק לוודא: במידה ואני רוכש כבל בסגנון המצ"ב בתמונה הקודמת, האם ניתן יהיה לחבר אותו ל- HDMI במחשב ומצד שני לטלוויזיה? כי מדובר בחיבור HD והטלוויזיה הזו לא תומכת בכלל בסטריאו, שלא נדבר על HD. אני אראה בכלל משהו על המסך של הטלוויזיה?

3. במידה ואני מחבר את כבל ה- HDMI כדי לראות ע"ג הטלוויזיה, האם תצוגת מסך המחשב הרגיל (שמחובר כעת ב- VGA) תמשיך לתפקד ואני אוכל לראות גם ע"י מסך המחשב וגם ע"י הטלוויזיה במקביל?

4. אין לי כרטיס אשראי בין לאומי, לכן אני לא יכול לרכוש באייבי. כמה זה אמור לעלות בהום סנטר?

5. למה כשאני מחבר את מערכת הסטריאו לחיבור OUT שומעים רק ברמקול אחד? בסוף חיברתי לממיר. זו תקלה או שאני עושה משהו לא נכון?

תודה מראש לעונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שומעים אצלך רק ברמקול אחד כי היציאה היא יציאת מונו, כלומר עובר אות רק לצד אחד.

לא נראה שאפשר לחבר אצלך ימין\שמאל [אדום\לבן] זה באמת משונה :) בת כמה הטלויזיה?

בנוגע לתצוגה עם ה HDMI , זה תלוי בהגדרות כרטיס מסך שלך.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטלוויזיה לא ממש ישנה, היא בת 10. בכל מקרה אין כניסה אדומה, אלא רק כניסה צהובה ולבנה.

אני אנסה לחפש את הכבל הזה ב"הום סנטר" ושות', תודה על העזרה :-).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק בגדול.

יש לי כבל DVI-DSL (הכוונה לSingle link) ואני רוצה להכין ממנו מתאם לVGA.

אפשרי? אפשר איכשהו להמיר את הדיגיטל לאנלוג?

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

טוב, הקפצה: אין כבל כזה. אין! חיפשתי בכל הצפון: בחנויות אלקטרוניקה, בחנויות עשה זאת בעצמך... יש כבלים אחרים, לא את זה. הנציג ממחסני חשמל צחק ואמר שעדיף להחליף את הטלוויזיה.

מישהו יודע איך בכל זאת אני יכול להשיג כבל כזה? אולי מישהו ראה/שמע? כי אני על סף ייאוש. אייבי לא עוזר לי כי אין לי כ"א בינ"ל.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני היחיד ששם לב שכולכם טועים ומטעים את הבחור???

המידע שיצא מכרטיס המסך (בין אם דרך DVI ובין אם דרך HDMI) הוא דיגיטלי. כניסת וידאו בטלויזיה היא אנלוגית.

אתה לא יכול לצפות במחשב דרך הטלויזיה ללא שימוש בממיר חיצוני!

הכבל שהמליצו לך ואתה מחפש יעבוד אך ורק עם טלויזית LCD שיודעת להציג מידע דיגיטלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...