Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסלול הדרכת נהיגה חדש בת"א - במתחם הדרייב אין

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 5135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 183
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היה אירוע מצויין!

כמעט 30 נהגים, 5 שעות של נהיגה ואפס תקלות!

תודה ענקית לכל חברי מועדון STI פשוט תענוג לעמוד בראשכם.

תודה ענקית לכל צוות דרייב ארט - מקצועיות מההתחלה ועד לסוף.

ואת עבודת הצלמים תוכלו לראות בפורום של מועדון STI

http://www.sti-club.org/stiforum/index.php

TIG Motorsport - כשחלומות ומציאות נפגשים

רחוב החורטים 6, חולון. 03-5566608

http://www.tig-motorsport.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי מאכזב זה להגיע לשם, לבקש להכנס ולהתקל בשומרים ששולחים אותך בחזרה הבייתה. גם לצפות לא היה אפשר.

בהחלט מאכזב ואתה לא היחיד שחיכה בחוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי היום גם במסלול, גם כצופה באירוע של STI וגם נהגתי באירוע ההשקה.

מנקודת המבט שלי יש לי רק תשבוחות מקום מאורגן למופת, סדר ואירגון, מסלול טוב ואני מקווה טוב מאוד אחרי התיקוני אספלט ובכלל רושם כללי מקצועי מאוד.

אני בהחלט יגיע לנהוג שם.

נ.ב

תודה לדדי ולירון!

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה אירוע מצויין!

כמעט 30 נהגים, 5 שעות של נהיגה ואפס תקלות!

תודה ענקית לכל חברי מועדון STI פשוט תענוג לעמוד בראשכם.

תודה ענקית לכל צוות דרייב ארט - מקצועיות מההתחלה ועד לסוף.

ואת עבודת הצלמים תוכלו לראות בפורום של מועדון STI

http://www.sti-club.org/stiforum/index.php

אם אתה בעל האיבו שבסמלון - אני חייב לציין שאתה מכיר את הרכב שלך ממש טוב וגם הרכב שלך מרגיש מעולה על המסלול (התאוצות שלו והרעש זה משהו שטרם התנסיתי בו ברכבים, מטוסים זה כבר סיפור אחר)

אני גם הייתי אחד מאלו שאותם לא הסכימו להכניס ונאלצתי לראות ולצלם את האירוע דרך הגדר.

ניסיתי לצלם אבל לצערי נשבר לי בשלב מסויים להרגיש כמו ב"זינזנה" אז חתכתי הביתה.

צריך לראות מה יצא מהתמונות.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה בעל האיבו שבסמלון

ניסיתי לצלם אבל לצערי נשבר לי בשלב מסויים להרגיש כמו ב"זינזנה" אז חתכתי הביתה.

צריך לראות מה יצא מהתמונות.

אכן כן, אני בעל ה- EVO השחורה ותודה על המחמאה.

בפעם הבאה אם תרצה לצלם את הארועים שלנו תדאג לדבר איתי או עם אחד מחברי הוועד האחרים לפני ואנו נדאג שלא תרגיש כמו "זינזנה" :wink:

בכל מקרה נשמח לראות את התמונת שכן יצאו לך אצלנו בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערן

איזה יופי של תמונות !!!

אתם מקבלים בעלי VAG למועדון שלכם ?

אפילו 4X4 יש לי בשבילכם :roll:

ליאור

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את נס הרים וצובה עשיתי מספיק פעמים והאמת מקום מדהים אבל כנראה שבגיל 32 אני מעדיף לא לחשוף את עצמי והסובבים אותי לסכנות שבנסיעה שם במהירות גבוהה וכן אני והרכב שלי יכולים לנסוע שם מהר מאוד. אז יהיו אלה שיכתבו זה "הבית שלי" או החצר האחורית שלי או שהם לא נוסעים על הגבולות וזו בדיוק הנקודה! כדי באמת להשתפר בנהיגה, למצוא את הגבולות האמיתיים של הרכב ושל הנהג זה לא תוכלו באמת לעשות שם - אלא אם כן אתם קצת לא שפויים.

ג'ון

מחזק!

זו הסיבה שהמון זמן לא ביקרתי בנס-הרים. אני פשוט נוהג שם לאט מדי. מודה ולא מתבייש: מסוכן להגיע שם למגבלות. (אל תשכחו שלמשפחה ממול, שייתכן ונוסעת ברכב ישן ולא בטיחותי - טעות שלכם יכולה להיות קטלנית. שלא לדבר על כך שיש עצים מסביב. וגם נהגים טובים עשו תאונות).

כנראה שאעשה בנס-הרים איזה קורס מתקדם בקרוב - אבל לשבת עם מדריך זה סיפור אחר לגמרי. (גם מסוכן, אך פחות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול נוכחתי ביום מסלול של מועדון STI במסלול הדרייב אין החדש

המסלול ברמה הרבה יותר גבוהה ממה שתיארתי ,מתוכנן בקפידה בעל מגוון פניות ,טכני ,מהיר .

קיבלתי את הרושם שחבריי מועדון STI נהנו שם מאוד ויחזרו לשם ההזדמנות ראשונה .

צוות דרייב ארט הפגין מקצועיות רבה ואירגון ללא דופי ,הרגשתי שאני במירוץ ברחובות אצל דוד :shock:אין דקה מבוזבזת בזמן ש4 נהגים נמצאים על המסלול8) מחכים בפיטס בתוך המכוניות המדריכים והנהגים של המיקצה הבא,בשניה שמסתיים מיקצה מיידית מוזנק מיקצה נוסף.

נהגים קיבלו טיפים ממדריכים וניכר שיש אצלהם שיפור ממיקצה למיקצה,המדריכים שבילו כ 11 שעות בשמש פשוט לא רצו לצאת להפסקת מנוחה והתעקשו לצאת למיקצה נוסף רצוף אם הנהגים.

און וליאור כל הזמן הפעילו את הנהגים והמדריכים בכדי שהכל ידפוק כמו שעון אך למרות זאת הפגינו תשומת לב ורגישות כלפי הקהל והסביבה ,אין אחד בקהל שגם ליאור וגם און לא ניגשו אליו בשלב מסויים בכדי להגיד שלום 8) און הקפיד שכולם ישתו ויבלו כמה שיותר זמן בצל וכמובן שהמדריכים ינוחו (למרות הרצון להיות כמה שיות זמן על המסלול אם הנהגים.

אני אישית אשמח להשתתף ביום מסלול כאשר יתקיים ובעיני הסכום של 650 ש"ח בהחלט מוצדק והוגן.

יוני ויניץ

SAX-MAN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערן

איזה יופי של תמונות !!!

אתם מקבלים בעלי VAG למועדון שלכם ?

אפילו 4X4 יש לי בשבילכם :roll:

ליאור

מועדון STI "מקבל" כל אחד שרוצה לשפר את רמת הנהיגה שלו, אין שום קשר לסוג הרכב שיש לך.

יש לנו במועדון גם טויוטה יאריס, סובארו לגאסי, פולקסווגן שירוקו ועוד......

רק דבר אחד חשוב לנו, שהחבר יהיה גם "בן אדם".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד המדריכים שעבד אני רק יכול להגיד תודה(לפי דעתי לא רק בשמי) על המחמאות לצוות ההדרכה .

לחברה מSTI ,

תענוג גדול היה לי לשבת עם רובכם ברכבים המדהימים שלכם ולראות איך מהערה קטנה יש תוצאה יפה :mm_yeah:.

נ.ב

ערן ,

היכן נרשמים ?

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך נרשמים ?

טלפון אחד קטן ללירון גולן (אחראי קשרי חברים) והוא יסביר את הכל :wink:

054-2275712.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם קצת אופנועים מהאירוע בשישי

http://picasaweb.google.com/trinity.dvm/26609#

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור צופה מהצד באמת היה נראה שהאירוע מאורגן כמו שצריך וכיף שסוף סוף יש מקום שבו אפשר לשחרר רסן ולבדוק את היכולות גם של הנהג וגם של הרכב בצורה בטוחה וחוקית.

לגבי הצפיה,אני גם חושב שהיה צריך למצוא פתרון יותר טוב למי שהגיע,כי לפחות בהרגשה האישית זה לא עשה טוב להישאר מחוץ לגדר.

יפה לראות מועדון מסודר כמו STI שכל אירוע שלו יוצא לפועל בצורה מופתית,בהחלט יהיה כבוד לכל אחד להיות חבר במועדון שכזה. האירוע לעמותת חיים היה זה שבזכותו הכרתי אותכם לראשונה וכל הכבוד על היוזמה.

אני בוודאות אגיע לנהיגה על המסלול בקרוב,חוויה שחייבים לעבור.

נ.ב.

היה כיף להכיר אנשים חדשים עם אותו מכנה משותף. דור ,אשמח אם תעדכן אותי כאשר תקבע נסיעה במסלול,יהיה נחמד לעלות איתך לנהיגה איש איש עם הR שלו :)

"that is petrolhead heaven,

and as we've always maintained,the only way you can get there,is in an alfa romeo"

jeremy clarkson - top gear

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

נתחיל בגילוי נאות - אני חבר ועד במועדון STI, הדרכתי ביום ההדרכה מטעם דרייב - ארט וביום יום אני מנהל ההדרכה של חברת נהיגה בשליטה.

מעבר לעובדה שאני חושב כי יום ההדרכה הזה היה חשוב לכל מי ששואף להנות מנהיגה בתנאים המאפשרים זאת, התמונות מהארוע יכולות לבלבל בקלות כל אוחז במקלדת ולתעתע במחשבותיו כי הוא צופה בארוע שנעשה בארץ שכנה - לא כך הדבר, הכל אמיתי, הכל כחול-לבן והכל ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר.

בשל הרצון העז לשמור על החוקים כפי שהם נמנעה כניסה מצופים/נהגים שלא היו מוזמנים לאירוע, אל תעלבו חברים אין פה בכדי לפגוע באף אחד אלא רצון לייצר בטיחות דרך שמירה בלתי מתפשרת, אם תשאלו את דעתי טוב שזה כך, במדינה בה כולם אחים של כולם - גבולות הבטיחות נפרצים די בקלות, בשום מקום אחר בעולם אין - אח שלי ומסיבה טובה, מי שמיועד להשתתף נמצא ומי שלא - לא.

כולי תקווה כי המקום יסדיר מקומות צפייה נוחים ובטיחותיים ובכך תיווצר הפרדה בין המשתתפים לצופים.

לרגע לא לחשוב שמועדון STI לא היה צריך להתכופף לחוקי המסלול - אף נהג לא הורשה לגשת לרכבו שלא בזמן המוגדר למקצה הנהיגה שלו, כל הנהגים הממתינים הופרדו משטח החניה עם גדר ושומר (למורת רוחם) ובזכות כך ההתנהלות הייתה מהירה מתוקתקת וללא הפרעות (מאוד קל באירוע כזה לאבד את לוח הזמנים).

חשוב להבין שברגע ששואפים לשפר את הרמה ולהגיע למצב בו מתקיים TRACK DAY מסוג זה - החוקים חייבים להיות ברורים, העמדות קשוחות ויחס שווה לכל הבאים - אוסיף ואומר שבאירוע לא הותרה נסיעה של חבר/מלווה במושב האחורי וחברים חדשים שרצו להיצטרף ביום האירוע לא יכלו להשתתף בעצמם נוכח העובדה שהרשמה נסגרה שלושה ימים לפני האירוע ורק מי שנרשם יכל להשתתף.

חברים זאת הדרך הנכונה - אמצו אותה לליבכם ותוכלו להנות מהיתרונות שלה ביום בו אתם תבואו לנהוג.

בכבוד רב, פארן חגי - נהיגה בשליטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...