Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גמר גביע האלופות - ברצלונה או מנצ'סטר?

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 5456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין סיטואציה כזו שברסה לא לוקחת. אם הם עברו את צ'לסי כמו שהם עברו אותם התואר הזה רשום על השם שלהם

רציני?

אני בכלל חושב שהם עברו את צ'לסי בפוקס ולא מגיע להם להיות בגמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מי אני רוצה שינצח זה דבר אחד(ברסה), ומי שבסוף ינצח זה דבר אחר.(מנצ'סטר)

אבל עדיין נקווה שזה לא יהיה כך.

4-0 לברצלונה.:-)

Nakamichi למה בפוקס? זה היה הוגן לחלוטין.

ALFA ROMEO MITO 1.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הצער שלי בתור מרסיסיידר בלב, מנצ'סטר תיקח את זה :cry: .

יהיה כאן ניצחון (לא פחות מזה) של הכדורגל הטקטי (למרות שאי אפשר לומר שהכדורגל של מנצ'סטר אף פעם לא אטרקטיבי) על הטוטל פוטבול שברצלונה מציגה ברוב המשחקים השנה.

אני לא אוהד ברסה ולמען האמת אני לא חובב ליגה ספרדית כלל, אבל העונה, אני לא מסוגל להפסיק להסתכל על הקבוצה הזאת משחקת את המשחק בנגיעה ובמיוחד של צ'אבי ואינייסטה שפשוט לדעתי בין עשרת הפליימייקרים הכי טובים בכל הזמנים בכדורגל.

בקיצור, הלב אומר ברצלונה, אבל המוח אומר שפרדיננד ווידיץ' יהרגו את ההתקפה המדהימה של ברסה וטבז (למה הוא לעזאזל פותח כל כך הרבה עם ברבאטוב האנמי ?!) ורונאלדו יהרגו את ההגנה של ברסה (ללא מאקרז אני מזכיר).

מקווה שאתבדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציני?

גם מכבי בכדורסל עברו את ז'לגיריס בפוקס אפילו יותר גדול, זה לא עצר אותם מלפרק את היריבות שלהם בפיינל פור לחתיכות.

ככה זה, לפעמים יש דברים שפשוט צריך לעבור, לא משנה איך ולפעמים זה כל היופי.

אני בשלי, ברסה מפרקים את היונייטד בגמר.

המוח אומר שפרדיננד ווידיץ' יהרגו את ההתקפה המדהימה של ברסה .

מקווה שאתבדה.

בשביל להרוג את ההתקפה של ברסה צריך קשרים אחרויים מדהימים, משהו בסגנון אסיין ובאלאק, למנצ'סטר אין כאלו שחקנים ולא נרא לי שהבלמים שלהם זה פתרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציני?

אז אתה אומר שמגיע פרס על בונקריזם וכדורגל שלילי (איך שצ'לסי נראיתה בשני המשחקים) ובכיינות (דרוגבה)?

יאללה בארסה. תואר ראשון כבר יש. 4-1 בגמר הגביע על בילבאו.

זה אולי נשמע כמו משחק קל, אבל אם אני לא טועה לקבוצה הזו (בילבאו) יש 23 גביעים ! (לברצלונה יש 25) וריאל מדריד בכלל לא קרובה בכמות הגביעים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברסה מפרקים את היונייטד בגמר.

בשביל להרוג את ההתקפה של ברסה צריך קשרים אחרויים מדהימים, משהו בסגנון אסיין ובאלאק, למנצ'סטר אין כאלו שחקנים ולא נרא לי שהבלמים שלהם זה פתרון.

:mm_yeah:

:shock2::snipersmi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארסה תנצח בעז"ה.

יהיה קשה בלי חלק חשוב בהגנה, אבל בארסה תנצח

יותר נכון בארסה חייבת לנצח עם קבוצה כמו שיש לה היום בלי גביע אירופה זה כאילו הם לא עשו כלום כל העונה.

Toyota Yaris TS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי המשחק ובאיזה ערוץ?!

הימור שלי 2:1 למנצ'סטר.

ב27 לחודש, יום רביעי, ערוץ 22.

ההימור שלי (ויש עליו יותר מידי כסף), כבר משלב שמינית הגמר - רק בארסה :)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי היא שאתה טועה שלומי.

פרדיננד ווידיץ' לוחצים את כל המגרש קדימה והרבה פעמים הם עולים אפילו מעבר לחצי ולוחצים את כל המגרש קדימה, מה שגורם למשחק להיות מאוד מאוד צפוף בעיקר במרכז (בלמים או לא בלמים). אני חושב שמה שהם עושים זה לא פחות ממדהים, אבל מה לעשות שהסגנון שכולנו אוהבים מתבסס על משחק ההתקפה, וחבל שמה שעובד מעשית זה משחק ההגנה - למרות שאתה עדיין סגור על ברצלונה ואני מכבד את זה לחלוטין.

ד"א, אתמול קיבלנו הוכחה חותכת על כמה מנצ'סטר יכולה להגעיל. 0-0 ולוקחת אליפות. חבל שוידיץ' לא הכניס איזה גול בנגיחה בדקה ה94 ואז בכלל היינו רואים את הג'יפה הזאת. אין ספק , הקבוצה הזאת משחקת כדורגל טקטי אדיר (אולי הכי טוב אי פעם), אבל אפשר פשוט להקיא לפעמים (שוב, לא תמיד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
או שאתה אוהב אותם או שונא אותם במיוחד. כמובן מדובר על מנצסטר, אז אני אנטי מנצסטר ובאמת מגיע לברסה. יגמר בתבוסה מפתיעה 3-0 מסי אטו וקרקיץ'

אחי כבר בשני שליש בדרך להבטחה שלו :twisted::-D.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב לברצלונה! בחלקים מאוד נכבדים של המשחק הם פשוט ביטלו את היונייטד! סופסוף הכדורגל לקח :-P

נ.ב

אם קרקיץ היה נכנס כמחליף, היה נגמר 3-0 :wink::lol:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...