Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לחובבי ה CARPC - המלצה נגד קניה מאתר צ'יפר

poz
שימו לב! השרשור הזה בן 5572 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ניר - אני בספק גדול מאוד עד מטורף שהוא קונה מוצרים מהיבואן בהתחשב בזה שכל מוצר שני שם רשום "חסר במלאי" (אולי התכוון - עוד לא הזמנתי מאיביי).

אם הוא היה קונה מהיבואן הוא היה מקבל מחירים הרבה יותר טובים ולכן זה עוד יותר גרוע שהוא מוכר במחירים כאלה

סביר להניח שהוא מזמין כמו כולם מאיביי או מאתרים אחרים את הציוד

אני בטוח שהוא לא יבואן סדיר של M4 ושאר הירקות ולא קונה סטוקים ב 5000 שקל כל מוצר שם

ככה שאי אפשר להשוות אותו לתחום היבואנות שאתה מכיר

סטס - אנחנו בסופו של דבר (חלק גדול) מקהל היעד של החנות הזאת

ולשבת בחיבוק ידים ולהגיד שאלה המחירים ותחיה אם זה או שאל תקנה זה בדיוק הסיבה הכל יקר כל כך בארץ וכולם מתיחסים לזה כאילו זה תקין ונורמלי ולומדים לקבל את זה ולי זה לא מתאים

אני אומר שהוא צריך להוזיל את המחירים משמעותית כדי לקבל קהל לקוחות בדרך הוגנת ולא כי אין לנו אופציה אחרת

ועד שהוא לא יעשה את זה אני אישית ימליץ למי שישאל אותי על מקומות אחרים לקניה

HU: CarPC 3 In Progress [00%] AMP: Twister III F4-600

Woofer: Helon 165 (2 ohm) Tweeter: HX 165 PHASE SUBS: (X-ion 10" 350rms) X 2

Mitsubishi king

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר,

קנייה באיביי היא לא דבר שנפוץ אצל כל אחד במחשב הביתי שלו.

לכן, זה בכלל לא בר השוואה, זה הרי ברור כשמש שעדיף והרבה יותר משתלם לרכוש באיביי או באתרים יעודיים בחו"ל.

אבל בין זה , לבין לפתוח שרשור על חנות X בגלל שאתה יכול לייבא את זה לבד יותר זול זה כבר לא לגיטימי וסה"כ לא עושה הרבה למעט לפגוע באותה חנות.

בנוסף, זכותו של כל מוכר לתמחר את מוצריו באיזה מחיר שהוא רוצה, מתאים לך תקנה- לא מתאים? -אל תקנה.

אתה רוצה להמליץ לאנשים על מוצרים מסויימים לייבא אותם מחו"ל? מצויין ומבורך -הרי אתה יודע טוב מאוד שזה גם בדיוק מה שאני עושה.

אבל במקרה הזה אתה סתם שולל את החנות הנ"ל, וזה לא משנה כרגע מה היא מוכרת.

ואגב, במידה ואין יותר מידי היצע בארץ בנושא הזה, ומדובר על חנויות ספורות שמוכרות את אותם מוצרים וכמובן שהביקוש הוא גדל כך גם המחירים יעלו וזה כן דבר לגיטימי.

ברגע שתהיה תחרות גדולה יותר, המחירים ירדו.

אמרתי לך, אני לא בא בטענות לחנויות אף-פעם, אני כן נותן את הביקורת על היבואנים השונים שמוכרים במחירים מופקעים.

חנות יכולה לעשות מה שבא לה.

בגלל זה פחית שתייה בקניון עולה פי 2 ממה שהיא עולה בקיוסקים בחוץ, ובגלל זה קרטיב בטעם קולה עולה בים 8 ש"ח.

אם יבוא מישהו בפורום וישאל לגבי פריט X שנדרש במערך של CARPC תוכל להפנות אותו לרכישה באתרים בחו"ל,איביי או כל מקום אחר שימכור את אותו המוצר בזול יותר.

אבל לפתוח תרד' "הזהרה" על חנות מסויימת, לטעמי ולדעתי זה לא במקום.

הכל בידידות כמובן:).

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד ודעתו :) מכבד את דעתך,

כמובן בידידות

אבל לא מתאים לי כל העניין של הקרטיב קולה בים, יש מצב ללימון :)?

Mitsubishi king

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה אתה מתעצבן..אם לא מתאים לך המחיר פשוט אל תקנה ממנו

וזה ברור שזה הרבה יותר זול בחול.

אבל תחשוב שהוא מזמין ויש לו עוד מכס+מע"מ.

ותחשוב שהוא גם מזמין בכמויות וזה עולה לו יקר והוא צריך להתפרנס ממשהו

לא ייצא לו כלום אם הוא מרוויח עליך 200 שקל למוצר הוא צריך לכסות את ההוצאה

שלו על כל ההזמנה..לדעתי השרשור הזה מיותר כי זה לא שהם עובדים על אנשים

לכל חנות יש את המחירים שלה ואם לא מתאים לך אתה פשוט לא קונה משם

ואתה יכול להזמין מאיביי ולך יעלה מאוד זול כי אתה מזמין רק אחד

הוא צריך להזמין כמות וגם למכור אז המחיר גבוה כי הוא יודע שיש סיכון שלא יקנו ממנו

את כל הסחורה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

anywhere

לפי התגובה שלך נראה שקראת רק את הכותרת ואת ההודעה הראשונה.

לפני אתה מגיב כדאי שתעבור על כל הטרד כי דיברו על כל מה שאמרת כרגע

ואתה טועה ובגדול.

Mitsubishi king

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כול אלו שאומרים שהמחירים מוגזמים לא מבינים שום דבר בתחום המכירות.

אני יתן לכם כמה עובדות שחלכם לא יודעים....(התפלאתי לראות שיש כאלו שדווקא כן מבינים)

1) המחירים באיביי מאוד מאוד זולים ביחס לשוק בחול ולפעמים יבואנים בארץ או מחול קונים יותר יקר מהמפעל מאשר מהמוכר מאיביי.

2) כולכם חושבים על המכס והמע"מ מה עם מכון התקנים, ברגע שזה יותר מיחידה אחת ומי שעושה את הייבוא הוא חנות אז חובה עליו לשלם כמה אלפי שקלים על העברת המוצר במכון התקנים (גם אם מדובר ביחידה אחת!)

3) אחריות, זה עולה לחנויות המון המון כסף, אני יודע שבהמון חניות שמייבאות בעצמם הם מחליפים אחד על אחד במקרה של תקלה כי אין להם חלפים ומעבדה לרוב התקלות!

4) אל תשכחו שלחנויות יש הוצאות שאין למוכרים או למי שקונה מאיביי כמו חשמל שכירות עובדים טלפון אחזקת האתר ועוד....

אני יכול להמשיך ככה כול היום, אני לא מצדיק את החנות, ואני כן מסכים שיותר שווה לקנות מאיביי נקודה!

אבל ככה ב 99 אחוז מהמוצרים בשוק כולו!

חוץ מהמחירים אני שמח לראות שיש חנות שמוכנה להוביל את התחום למרות שהוא רווי בבעיות וקשיים וכול הכבוד לחנות שתורמת ומובילה חידושים, כמו כן יש באתר המון מוצרים שהם משווקים בלעדית ואתם צריכים להעריך את הנסיון של החנויות לחדש ולהביא מוצרים חדשים ומעניינים.

למען הסר ספק:

אני חובבן בתחום הייבוא וניסיתי לייבא רשמית את מסכי ליליפוט בעבר ללא הצלחה

עריכה:

משהוא נוסף, מה שגורם השרשור הזה הוא שחנויות פשוט לא יחדשו, לא יביאו דברים חדשים וישארו עם המוצרים הרגילים "והזולים" שאתם כול כך אוהבים.

חנויות שיש להם בלעדיות על מוצר מסוים תמיד יגבו יותר כסף כי ככה זה, כמו קרטיב בחוף הים.

לידיעתם יש יבואנים רבים ששמים את המוצרים שלהם בחנויות בודדות, שניתן לספור על יד אחת, רק בשביל שלא יהיה תחרות ושלחנויות יהיה סוף סוף רווח ששווה לעבוד בשבילו, כמו כן היבואנים כיום לא מוכנים לתת לאתרי אינטרנט לפרסם את המוצרים שלהם בגלל מקרים כמו שנידונו בשרשור הנ"ל.

שורה תחתונה אתם מפילים את עצמכם ובסוף הכול יחזור אליכם, ואם אתם לא תקנו מהחנויות אז לא היה להם שווה והם פשוט יוותרו ולא יחדשו מעבר להיצע הרגיל והקטן גם ככה שיש בארצנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

POZ ברשותך אני קראתי את כל התגובות שנרשמו

ואני ממש לא טועה..אתה פשוט חושב שמגיע לך הכל!

תנסה רגע לחשוב על בעלי העסקים האלה שעכשיו עוד יש תקופת

מיתון והם צריכים להתפנס והוא חייב להביא כמויות כדי שיהיה לו במלאי

ובטוח שלא יקנה ממנו את הכל לכן הוא חייב איכשהו לכסות את ההוצאות לפחות

אתה לא חייב לקנות ממנו אתה סתם מוציא לו עכשיו שם רע על כלום..

הוא קונה את זה ומייבא את זה וזכותו למכור את זה בכמה שבא לו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה אתם רבים,בא בן אדם אומר לכם "חברים תיזהרו אפשר להשיג את זה בהרבה פחות" למה לתקוף,מי שלא טוב לו מוזמן ללכת לחנות ולשלם את מלוא המחיר.

אם מחר בא אלי מישהו ואומר "תקשיב אל תקנה פה טלוויזיה לך למשה אצלו יותר זול, אבל בלי אחריות" אם זה ישתלם אני אלך.

HU: CLARION 785 BI-AMP AMP:SUNDOWN SAX100.4C\SAE1200D COMP:HYBRID CLARUS 6C\ HYBRID L1PRO SUB: AA HAVOC 15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתן את דעתי כחובב אודיו וקונה כאחד ומצד שני אתן את דעתי כיבואן ומפיץ:

כחובב אודיו: חלק ממוצרי צ'יפר אכן יקרים ויש למה להוזיל ללא שום קשר עם מכון התקנים ומסים וכו', לדוגמא המחשב, שעלותו הרבה פחות ממה שהוצהר עליו בצ'יפר.

כיבואן: באמת יש הרבה עלויות שלקוח לא חושב עליהם לרגע כמו מכון התקנים (שזה 3500-11000 ש"ח לכל משלוח לא משנה אם זה אחד או כמות), מיסוי + מע"מ 33%. ביטוח ואחריות .

לפותח השרשור:

1. אתה לא יכול לבוא בטענות לצ'יפר. המחיר לא מתאים לך אל תקנה.

2. לא כל ילד מאחורי מקלדת יודע להזמין מאייבי

3. מוצרים מאייבי בעיתיים בגלל ענין האחריות, אני רוצה לראות אותך שולח מוצר לחו"ל עקב תקלה , עלויות יצוא יבוא חוזר וכו'

4. למשל אני, קניתי סט F#1 מהארץ ב- 13K אם הייתי מייבא אותו מאיביי היייתי חוסך 1000$ כמעט. אבל העדפתי לקבל את האחריות ואת השירות מהיבואן. למרות שיכלתי ליבא את זה אישית, אבל הקניה מהארץ הייתה עדיפה בגלל תשלום כספי שנפרס לכמה תשלומים שזה אין לך בחו"ל

למשל מסך 7" של פרונטו פיליפס נמכר בארץ כ- 2000$ בחו"ל עולה כ- 650$ ואני כיבואן יכול לייבא אותו ב- 450$. אבל אף לקוח בארץ לא יודע מה עובר על המכשיר הזה לפני שיווקו בשוק הישראלי: מיסוי, עריכה לעברית, אחריות, ושירות תמיכה.

אני חושב שאתה יכול לבוא בטענות לצ'יפר על המחירים אבל אל תבקש מאנשים לא לקנות בכלל, אבל מצד שני אתה יכול להתחשב בהם בכמה פריטים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיניי דווקא אתה ממש חוצפן.

ברשותך, תתרחק קצת מהתחת של ניר POZ, ונסה לקרוא שוב את הפוסט בקונטקסט הנכון.

מותר לצ'יפר, לסלאבה או לכל חוצפן אחר למכור מה שהוא רוצה, באיזה מחיר שהוא רוצה. זה אכן שוק חופשי.

אך מותר ורצוי לניר POZ, או לכל אחלה-גבר אחר, להביא את העובדות הנ"ל לידיעתנו. זה לא דיבה, לא הכפשה ולא תחת.

אגב, גם הכותרת אינה בעייתית במיוחד, כשאתה קורא את כולה ולא את חלקה.

תשמע כרגע אני בצד שלך ובצד של הקונים הרגילים ואני הבנתי טוב מאוד את כוונתו של POZ אבל אני לא שוכח מהר איך לא ממזמן גם אני מכרתי ציוד אודיו והייתי מאוד פעיל בתחום הנ"ל ואני ממש יודע איך זה שבא לקוח שמשהו לא טוב לו או לא מתאים לו ויוצא בהצהרה כמו: המלצה נגד קנייה מחנות/אתר X,אתה לא יכול לתאר לעצמך איך הדבר הזה פוגע במכירות ובהכנסות של אותה החנות וכמובן שאותו הבן אדם לא חושב שאותה החנות מאכילה כמה פיות של כמה משפחות ורק ביגלל איזו מלה שפלט בן אדם ביגלל משהו שלא מתאים לו עוד 1000 לא ייקנו ביגללו וכתוצאה מכך החנות והעובדים בה נפגעים.

מקווה שעכשיו אתה וכל האחלה גברים האחרים הבנתם את החוצפן שכמוני ואני מקווה שכל אחד יחשוב טוב טוב ופעמיים לפני שהוא יוצא בהצהרות או כותב את דעתו בצורה פוגעת.

וכמו שידידי הותיק ניר אמר:

הכל בידידות כמובן:).

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבוב עם כל הכבוד

אני בספק אם יותר מידי אנשים קונים באתר הזה עם המחירים האלה הוא מתכנן לצוד רק כאלה שלא יודעים מה הם קונים בעיקר

בקשר לכל הטענות של עמלות מכון התקנים וכו - בולשיט הוא לא קונה בכמות מסחרית הוא לא עושה שום דבר מזה

הוא מיבא כמו שאני ואתה מיבאים ומוכר

אם תשים לב - על המסך ועל ה M4 - אין אחריות לכן יש להסיק שהוא לא מייבא ישירות מהחברה ומקבל אחריות כמו שכל יבואן פה מקבל, אלה מקבל מהמוכר סביר להניח מאיביי וכנראה לא טורח אפילו להביא את זה הלאה אפילו.

זה פשוט לא נכון להצדיק אותו.

Mitsubishi king

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב פעם אם אתה בספק ולא בטוח ב 100% בדבריך אז עדיף שלא תצא בהצהרות ותחשוב פעמיים לפני שאתה מפרסם דברים אלו או אחרים.

לדוגמא:מספיק שנכנס לפורום אודיו בן אדם שלא מבין בתחום ומבקש המלצה על רכיבים שהוא רוצה לקנות בחנות "X" לא חובה שאלו יהיו רכיבים ל CARPC וכולם כמובן ישר שולחים אותו לבצע חיפוש וכמובן אותו הבן אדם יעשה חיפוש וב"מקרה" ימצא את השרשור הזה יקרא אותו ויגיד לעצמו" ז**ן מה אני פרייר?" לא קונה בחנות "X" הזאת כי איזה POZ אחד רשם שהיא יקרה והולך לחפש במקומות אחרים וכבר הלך הלקוח! אז תתאר לך שביום נכנסים כמה כאלו אנשים שלא מבינים בתחום וקוראים את מה שאחרים רושמים וככך החנויות מאבדים לקוחות פוטנציאליים רק ביגלל שלך או לאחד אחר לא התאים המחיר או שלא התאים המראה של המוכר בחנות או ש 1001 סיבות.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5572 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...