Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה די דחופה

Slonya
שימו לב! השרשור הזה בן 7835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא נוחה, צפופה, לא מהנה.

מנגד - ביצועים טובים.

אני יכול לחשוב על כמה וכמה אופציות טובות יותר לקנות, אבל אם אתה "סגור" על בלנו ומצב האקזמפלר שמצאת טוב, אז מדובר בקנייה לא רעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.

הבאלנו אינה עומדת בתחרות עם שאר המשפחתיות (למעט הקוריאניות). לטעמי האישי, גיר ידני באוטו כזה הוא חיסרון: ממילא הגיר האוטומטי מוצלח, כמיטב המסורת היפנית והנאה מנהיגה לא תהיה.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נוחה, צפופה, לא מהנה.

מנגד - ביצועים טובים.

אני יכול לחשוב על כמה וכמה אופציות טובות יותר לקנות, אבל אם אתה "סגור" על בלנו ומצב האקזמפלר שמצאת טוב, אז מדובר בקנייה לא רעה.

אין לי משהו שאני סגור עליו, אני מחפש פה ושם, כל מיני...

מכיוון ש306 לא בא בחשבון (אבא) אז חשבתי שמשהו מהנה כבר לא יהיה לי...

הפוקוס יקרה מדי, הגאן עדיין בסימן שאלה...

חשבתי גם על משהו יותר קטן, איך הפונטו ?, בתקציב שלי אפשר להביא 2001, וגם רובן ידניות, אז זה יתרון, הפונטו צפופה ??

מאיזה שנה הקליאו קיבלה 1.4 16V ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליאו קיבלה 16 שסתומים רק ב2001

יש כ"כ הרבה אפשרויות... תתמקד.

אולי הפולו של אייל.. 8)

בנוגע לבאלנו , יצא לי לנהוג לא מעט על באלנו ידנית שנת 00 לרכב אכן ביצועים מצויינים, אך אני נוטה להסכים עם שי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליאו קיבלה 16 שסתומים רק ב2001

יש כ"כ הרבה אפשרויות... תתמקד.

אולי הפולו של אייל.. 8)

בנוגע לבאלנו , יצא לי לנהוג לא מעט על באלנו ידנית שנת 00 לרכב אכן ביצועים מצויינים, אך אני נוטה להסכים עם שי.

אז זהו שאני לא מצליח להתמקד,

תוכל אולי לפרט על מה חשבתה....

הרכב צריך להיות מקסימום 1600, די מרווח, ושישמור על ערכו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש מקום לגיר ידני, הייתי הולך על אחת מהקומפקטיות הלא-פופולריות. פיאט בראבה או פורד אסקורט ידניות הן מכוניות מאוד אמינות, מצויינות וזולות להפליא. אסקורט 98' (אין יותר חדשות בארץ) יכולה להיות שלך עבור כ-40K ש"ח ולא קשה למצוא אחת מיד ראשונה עם מעט ק"מ. אם תלך על בראבה, אתה יכול למצוא גם מודל 2000 בתקציב שלך.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באה בחשבון, רק עם הוא מוריד לך המון במחיר....

הסוזוקי היא לא מכונית נחמדה כ"כ לנהיגה, אני אמנם עשיתי בה רק סיבוב קצר, ומוך זה התרשמתי שהרכב מתרסק לתוך מהמורות ותוספת של ההגה הקל מידי הוא לא הרגיש יציב מידי.

הנוחות לא כ"כ טובה.

המרווח לא מצטיין, האיבזור בגירסת הGLX הרגילה חסר כריות אויר וABS.

ציונים גרועים מאוד במבחני ריסוק.

יש לי חבר עם באלנו 99 ידנית, הם ניסו למכור את האוטו יותר משנה וחצי ולא הצליחו, חבר שלי אחר קנה לפני שלושה חודשים באלנו 98 יד שניה מהשכרה עם 110 אלף ק"מ ב30 או 32 אלף ש"ח.

מחירון של אוטו כזה הוא 49 אלף, שיוריד לך לפחות 15 אחוז, וזה רק אם האוטו במצב טוב מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...