Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך מרכזי פיג'ו בבני ברק

Monolitus
שימו לב! השרשור הזה בן 7514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביננו גם על חלפים המוסך מרוויח!!

בהחלט.

במקרה יצא לי להזמין חלפים אצל ליטל.

חיכיתי כחצי שעה והגיע שליח מג'אן עם תעודת משלוח.

ליטל הרוויחו כ-15/20% על החלפים ואני די בטוח שאני (לקוח פרטי "מזדמן") לא הייתי

מקבל את המחירים שהמוסך המורשה (ליטל) מקבל מהספק (ג'אן).

לגיטימי.

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט.

לגיטימי.

זה ברור כשמש.

אצל ז'אן יש מחיר מחירון עליו המוסך/חנות-חלפים מקבלים הנחה.

אתה תקבל את המוצר במחיר מחירון של ז'אן בכל מקרה - את הרווח (ההנחה שז'אן נותן) המוסך ירוויח...כי זה חלק מהשירות שאתה מקבל.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשנתיים וחצי האוטו קיבל מכה קטנה בדלת אחורית שמאל מרכב מסחרי,אבא שלי בזמנו הכניס את הרכב למוסך המרכזי-הרכב היה אצלהם כמעט שבועיים!! כל יום התענינו-אבא שלי בא שבוע אחרי שהוא הכניס את הרכב-הוא מצא אותו בצד באותו מצב-הוא התחיל לצעוק עליהם-שזה לא בסדר שאין לנו רכב אחר...

בקיצור יומיים אחרי זה הרכב יצא מהמוסך-בחג אחרי זה{חג פסח} רצינו לצאת לטייל-אבא שלי בודק מים-ורואה שמן בתוך המים-דיברנו עם חבר מכונאי,ממסי-אמרו שזה ראש מנוע אבל לא יכול להיות, בסיבוב סביב הרכב נתגלו 2 שריטות עמוקות שנצבעו עם צבע שנזל והתייבש עם הטיפות-מטייחים בכל מחיר.

אחרי שהתלבשנו וירדנו לאוטו לא רצינו לנסוע בו מחשש לגרום נזק\להתקע עם הרכב-אבא שלי מגיע למוסך ביום העבודה הקרוב-אומרים לו הלך ראש מנוע-יישר בלי לבדוק וסימנו עם צבע צהוב על הראש מנוע-אמרו לו בהתחלה 3 אלף אחרי זה אמרו לו בין 3.5 ל4 אלף-אבא שלי התעצבן ולקח את האוטו למוסך של חבר שלו-לא מורשה-החבר התחיל לצחוק והראה לאבא שלי ששפכו במוסך שם שמן לתוך מי הראדיאטור-שישרפו!! בקיצור לקח הרבה זמן עד שיצא כל השמן מהמערכת-מנהל המוסך הכחיש הכל ואמר שעשו את זה בתחנת דלק-אף אחד לא נגע באוטו,ולגבי השריטות הוא אמר שזה היה ממקודם-בדיעבד היום הייתי עוקר לו את הלב מהחזה אם זה היה קורה ולא הייתי עובר על כך לסדר היום.

בקיצור מה היה לנו-מוסך מרכזי-מכונאים מחבלים ברכבים,כסת"ח,וניהול רקוב מלמעלה.

להתרחק מהמוסכים מהרכזיים כמה שיותר מהר...

אני מקווה שעכשיו אתם מבינים למה אני שונא את פיג'ו-הרכבים-אמינות+חלקים יקרים+חוסר מקצועיות של המוסכים.

אגב המכה שהייתה תוקנה ברשלנות והדלת על עצם היום הזה לא נסגרת ברכות-אחרי שהם עוד עברו עליה וכיוונו אותה כ5-6 פעמים...

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט.

לגיטימי.

זה ברור כשמש.

אצל ז'אן יש מחיר מחירון עליו המוסך/חנות-חלפים מקבלים הנחה.

אתה תקבל את המוצר במחיר מחירון של ז'אן בכל מקרה - את הרווח (ההנחה שז'אן נותן) המוסך ירוויח...כי זה חלק מהשירות שאתה מקבל.

איציק

כשאני דיברתי עם ז'אן שבוע שעבר לגבי בירור מחיר של סליל הצתה ואמרתי להם כי אין לי כל סיבה לקנות אצלם אם המחירים שלהם שווים למחיר במוסך מורשה, הם אמרו שיעשו לי 15% הנחה על מזומן :idea:

והמלצה שלי למוסך מורשה- מוסך ימית בתל אביב.

הייתי שם פעמיים (בעיותיי מפורטות בשרשור חדש), והתרשמתי מאד לטובה.

בפעם הראשונה אחד מבעלי המוסך בשם אבי טיפל לי באוטו, היחס היה מצוין, זמן ההמתנה היה קצר ולא ניסו להוסיף לי מיליון דברים למחיר התיקון.

פעם שניה הייתי שם היום, טיפל בי בחור בשם דני שהנו מטפל בבעיות חשמל ודיאגנוזה. הוא היה מאד מקצועי, הסביר לי כל דבר, נתן לי הרבה טיפים לאחזקה טובה של האוטו וגם המחיר היה טוב.

ממליצה בחום.

חלי

פיג'ו 206 1.6 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם באים יותר לקראת הלקוח...

השאיפה שלי היא להחליף למזדה 3 אבל כרגע זה לא רלוונטי כלכלית...

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם באים יותר לקראת הלקוח...

השאיפה שלי היא להחליף למזדה 3 אבל כרגע זה לא רלוונטי כלכלית...

בראל בפ"ת (דני) וברעננה (יוסי). בפעמים הבודדות שיש להם זמן לטפל ברכב הם בין המכונאים הטובים שאני פגשתי. לא קורה מספיק לצערי :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...