Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר למספר פריטים הדרושים לבניה בדלתות קד'

שימו לב! השרשור הזה בן 6229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי אני דפוק בהוצאות על חלקים אבל אתה דפוק ברעיונות שלך. מתי כבר תבין תפסיק להדס דברים ולהפוך אותם לקשים.

קח פלטה בלי ריפוד שים עליה את המגברים, אחרי זה שים על המגברים עם מרווח מסויים עוד פלטה מרופדת שהיא בעצם תסתיר את המגברים ושים 4 מאוורים 2 מכניסים 2 מוציאם אוויר ופתרת את הבעיה, עשית מהרכב שלך יותר מדי קטן לסופר לנסר יש באג'ז מספיק גדול במיוחד שהרכב הולך להיות שלך אז פחות תחשוב על מקום. אתה רק מדבר ולא עושה, תפסיק לחשוב יותר מדי זה לא הצד החזק שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני יתחיל לדבר על הצד החזק שלי?

מיסטר בזבזן כסף!!!!! (חייב להדגיש)

אני לפני כל שקל שאני מוציא אני חושב טוב טוב אין לעשות ואיך לא לעשות!

בניגוד אליך ואליי בעבר אני מתכוון פעם אחת להשקיע (כמה שצריך) ולסגור את זה לתקופה המאד רחוקה!

ד"א :) יש כבר תוכנית עבודה! יום שישי הקרוב כל החיתוכים יעשו!! ויום ראשון יומיים לאחר מכן כבר הכל יהיה אצל רפד 8)

עדיף מאזדה 3 עם דלקן מאשר M3 בלי דלקן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...