Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה מותר ומה אסור בישראל מבחינת שינויים מכניים לרכב?

שימו לב! השרשור הזה בן 6045 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ולגבי זה אתם צריכים

לשאול אותו על סמך איזה מכשיר מקוייל ומאושר על ידיי המשטרה/גוף/מדינה אתה מתכוון לרשום לי דו"ח או הורדה.

RST, בקשר לאגזוז זרימה חופשית. כל שוטר שעוצר אותך יכול לתת לך קנס עפ"י שמיעותו. שמיעתו זהו הכלי המכוייל. תראה אני לא בטוח בזה אבל עדיין יש חוק דומה אבל בנוגע לרעש במקומות עבודה. לכן אני מסתמך שנגיד וזה יגיע למשפט יכול שהמדינה תסתמך על החוק הזה ו"תכלול" את הרעש האגזוז ב"מקומות עבודה".

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

,מפלט לא מרעיש ומזהם

:wave2:R5T

אתה מוכן להסביר מה הקשר בין המפלט לזהום אויר?

האמת, שעד היום לא נתקלתי במפלטים מזהמים.....זאת המצאה ים תיכונית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוכן להסביר מה הקשר בין המפלט לזהום אויר?

האמת, שעד היום לא נתקלתי במפלטים מזהמים.....זאת המצאה ים תיכונית?

שלום,

התכוונתי כמובן,שזיהום האויר יוצא דרך המפלט,רק בקיצור.

ברור שהמנוע מייצר אותו,אך אם המפלט בנוי רק מצינור ודוד משתיק אחורי,אז המפלט כן מזהם!

אם המפלט מורכב מכל מה שצריך(דוד עמעם,ממיר קטליטי)אז הוא גורם לזיהום מופחת!

תפקידיו של המפלט:

1.לנתב ולתעל את גזי הפליטה הרעילים החום וריחם הנפלטים מהמנוע אל אחורי כלי הרכב.ללא פגיעה בנוסעים ואנשים מחוצה לו.

2.לאגור ולטפל בסוגי הגזים השונים והמזהמים הנפלטים מהמנוע באופן היעיל ביותר.בגריעה הקטנה ביותר שאפשר

לביצועי המנוע.בכפוף לחוקי זיהום אויר ופגיעה אקולוגית,למידה המותרת.

3.לעמעם ולהשתיק את כמות רעש הדציבלים מכלי הרכב במטרה למנוע פגיעה באיכות חייהם של הנוסעים,אנשים

ובעלי-חיים בקרבתו וסביבתו.

4.להיות עזר לפעולת מנוע תקינה,ולספק מיקום למכלולים שונים ולחיישנים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1447057&postcount=1

אדרנלין-מאוקטן בשביל זה אנחנו כאן!.ספורט-מוטורי? אותו תירוץ מונוטוני חוק זה חוק! וספורט זה ספורט,וזה רק ספורט.:x רוצים שיפור? רוצים שיפור? תוציאו מהבאגז' את הבוקסות של ההופעה!:screwy:"תעזבו" תמדינה הישראלים ברמה הכנסת דפוקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה למה אתה צריך להלחם גם ככה המשטרה לא מדברים איתך

עד שעוצרים אותך ובא להם לזיין אותך אז כן מתחילים לשאול כול מיני שאלות מטופשות ולתת דוחות ולהוריד את הרכב מהכביש

אבל שטויות לך תראה איזה מכוניות יש לך על הכביש את חושב איכפת למשטרה ואיך נראה לך מעברים טסטים לכול המכוניות המשופרות בארץ.

בשושו :-D זה לא משנה צריך להתעלם מהמשטרה אפשר לשפר אבל צריך להזהר ולא להתפס

OPEL CALIBRA 2.0I היא לא נוסעת מהר היא טסה נמוך :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה למה אתה צריך להלחם גם ככה המשטרה לא מדברים איתך

עד שעוצרים אותך ובא להם לזיין אותך אז כן מתחילים לשאול כול מיני שאלות מטופשות ולתת דוחות ולהוריד את הרכב מהכביש

אבל שטויות לך תראה איזה מכוניות יש לך על הכביש את חושב איכפת למשטרה ואיך נראה לך מעברים טסטים לכול המכוניות המשופרות בארץ.

בשושו :-D זה לא משנה צריך להתעלם מהמשטרה אפשר לשפר אבל צריך להזהר ולא להתפס

וואלה,ניסיתי להבין אח שלי.באמת שניסיתי לקרוא! אבל לא הבנתי כלום אח שלו.:mm_eek:

תגיד? המשטרה הורידה לך את ה - , ! : / . מהמקלדת? שיפרת אותם?

ומה אתה אומר על,אונו עם מנוע אימפרזה! אפשר להתעלם? הם לא יתפסו אותי?

וד"א מאחורי ההגה של המכוניות הבאמת משופרות בארץ,יושבים נהגים מיושבים בדעתם.

שבטח לא מתעלמים מהמשטרה,ומעבירים טסטים כמו גדולים!

אדרנלין-מאוקטן בשביל זה אנחנו כאן!.ספורט-מוטורי? אותו תירוץ מונוטוני חוק זה חוק! וספורט זה ספורט,וזה רק ספורט.:x רוצים שיפור? רוצים שיפור? תוציאו מהבאגז' את הבוקסות של ההופעה!:screwy:"תעזבו" תמדינה הישראלים ברמה הכנסת דפוקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעיף 12 בכללי הפורום אומר:

"פסיק, נקודה, אדון סימן קריאה וגברת סימן שאלה כולם חברייך - השתמש בהם. סימני פיסוק בסגנון צ'אט ... עם ... 3 ... נקודות בין משפט ... למשפט אינם מקובלים.

זכרו בבקשה שאדון סימן קריאה ביישן במקצת, ולכן רצוי להמנע משימוש מוגזם. כמו כן, "חחחחחחחחחח" זאת לא מילה וקיצורי סלנג כמו ת'שפה לא מקובלים; אנחנו מנסים לשמר את השפה.

הודעה שמכילה "חחחחחחחח גדול אחי" לא מוסיפה כלום לפורום. אנא המנעו משימוש. אלא אם אח שלכם כותב בפורום, אף אחד אחר כאן הוא לא "אחי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה כמה אני או כל אחד יזהר, כודם כל הכל יכול לקרוא. דבר שיני הוא שאני אישית מעדיף להיות מוכן מאשר להתקע במצב שאין לי מושג מה עושים בו.

אם זה באמת כ"כ פשוט, אפילו אגזוז לא מראיש במיוחד מותר, אז למה אני קורא בפורומים השונים כל הזמן שהורידו מישהוא מהכביש בגלל איזה אגזוז. בטוח יש איזה משהוא שהמשטרה יכולה להגיד נגדך, לא נראה לי שכל העיניין כ"כ פשוט

מיכאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

בהמשך לנושא האבסורדי של אטימות המערכת לגבי שיפורים, רציתי לשאול:

התקנתי ב 33 שלי 4 בולמי קוני ספורט - דיינו, לא רואים אותם אז זה תקין, ואני בטיחותי הרבה יותר על הכביש...

מה יקרה עם המוט גישור ששמתי? האם הוא יעבור טסט? או שאאלץ להוריד אותו למרות התוספת המבורכת שלו לאחיזה ולבטיחות האקטיבית שלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לנושא האבסורדי של אטימות המערכת לגבי שיפורים, רציתי לשאול:

התקנתי ב 33 שלי 4 בולמי קוני ספורט - דיינו, לא רואים אותם אז זה תקין, ואני בטיחותי הרבה יותר על הכביש...

מה יקרה עם המוט גישור ששמתי? האם הוא יעבור טסט? או שאאלץ להוריד אותו למרות התוספת המבורכת שלו לאחיזה ולבטיחות האקטיבית שלי?

שלום לך, אלפיסת-הוליק, וברוך הנמצא בפורום.

מה אני כבר יכול לכתוב, שלא כתבו קודם?

הסיטואציה האבסורדית באמת, בכל הסיפור המייאש בארץ זבת/חלב/ובורים, אטומים,XXXX, מתעלקים וכו'

שלפי רצון ראות עינייהם, החלפת בולמים, לחליפיים, זה שיפור-לא חוקי. נכון שזה שיפור, הבטיחות על הכביש

שלך ושל האחרים, אבל לך תסביר לXXX המצוי, שזה בעצם שיפור בטיחותי רצוי, כאשר הוא רק מחפש, איך

לדח.. לך, את הדו"ח החצוי, מבחינת כשירותו, XXXXXXXXXX ועל חשבון דיכויי הבטיחות

לאזרח, החמרת התאונות מאידך, והרמת הקנסות באיום אקדח, במטרה להגדיל את הכנסות כיסם המפויח מדם!

בקיצור...הבנתם?

אז הם לא השאירו לנו הרבה ברירה, מלבד לדלג מעל החוק, ולשפר בכלל, בעיקר את בטיחות רכבנו

בלהפר את סדר כיסיי הממשל, בהסתרת מכלולי הבטיחות הנוספים, ובשינוי הגדרת חלקים משופרים בפרט.

קיים דבר שהוא לא מספיק מובן לנו, כאשר אחד מאיתנו מרכיב ברכבו, למשל: מוט חיזוק בתי בולמים(סטראט-ברייס)

וזה בכלל לא משנה סוג/דגם/מראה, של הרכב, (אופן דיבור מנומס ואיכותי של הנהג,דווקא כן משנה)

אנו יכולים להתכל בסיטואציות, של פרוק המכלול לטסט, קבלת דו"ח, ובמקרה הגרוע הורדה.:cry:

ופה עוד יותר אבסורדי, שאנו לא יודעים בעצם, שהם, אותם XXXXXX "עוברים על החוק", ואיך, אתם שואלים?

על סמך איזה חוק/סעיף תעבורה מסתמךXXXX? שינוי,שיפור ושדרוג המבנה/מרכב ברכב שלנו.

איך לע... הסברס נכנס לקטגוריה, אני יסביר לכם.

חלק מעצבן ומעליב ביותר נמחק כאן.

אין כאן ולא חצי שינוי מבנה/מרכב, ההגדרה המדויקת נכנסת לקטגורית התוספות למינייהם.

מבחינה משפטית זה 100% נכון, לא קיים כאן שינוי כלשהו.

אבל, צודקים רבים לפני, שהתכוונו, שלהכנס לטרטוריה של XXXXXXXXXXX יכול להיות

מייאש, מדכא וכו', אבל מתי שהוא, זה יקרה, והשליטה תחזור לבני-האדם. ממש כך.

תנסו להסביר, את זה באופן מנומס, ובשום אופן לא בויכוחים! ואולי יתמזל מזלכם, ותוכלו להמנע

מפרוק/הרכבה, דוחו"ת למינייהם, ועוד מחלות מאותה המשפחה. רק אל תשכחו שהם פרמיטיבים

ומיושנים, הסבירו להם בהתאם. חומר למחשבה: "טרטוריה" .

זהו בינתיים, התעייפתי רק מלחשוב על המצב הנוכחי האבסורדי, כמו שהאלפיסת הנכבד, כתב

וגם מהמצב ה: ***, ---, & ###, ש=ל: :mm_eek: ואומר :fist: מהממשל, בכנסת, שנמצאת בישראל "המתוקנת".

אבל, לא להתייאש, הגבול עוד לא עלה באש, ולכן אתה עדיין גולש :mm_wink:

R5T,

תרומתך לפורום מבורכת ומורגשת ולכן אני רק מעיר לך ולא דוחף לך איזה הרחקה קופית למשך חודש.

התבתאויותיך כלפי אנשי חוק מהוות בושה לך ובושה לפורום!

פעם הבאה אני מבטיח לך לא להיות סלחן.

שלך בידידות,

בגירה, מנהל פורום שיפורים שפעמים בשבוע עוטה עליו את חליפת הפרימט ומתנדב בשביל שאתה ומשפחתך תסעו בכבישים שקטים ורגועים יותר.

דרך אגב, מה תגיד אם אומר לך שפתחתי לפני שבוע מכסה מנוע של הונדה ומצאתי סטראט-ברייס שמחובר למקום עם סיליקון שחור כי חבל לקדוח חורים באוטו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו, מה שיותר מצחיק, זה שניידות משטרה חבוטות עם מתלים רופסים ושקועים מרוב קילומטראז', צמיגים שחוקים עד זוב דם ופנסים שראו ימים בהירים יותר, הן אלו שעוצרות אותי ואת כרכרתי המזוודת לתפארת וטוענים שהרכב שלי לא חוקי לכביש....

עדיף שיחפשו את אלה שמדלגים על טיפול כי "האוטו נוסע כמו חדש ואין לי זמן לזה..." , או נותנים לצמיגים להגיע לרמה של אחיזה תיאורטית בלבד כי "יש לי עדיין יותר מ 2 מ"מ עומק חריץ..." , או שעד שאיזה גלגל לא יעקוף אותם באיזו נסיעה, הם לא יחשבו בכלל על החלפת בושינגים(כן כן, בושינגים ולא בוש'ס :-)) או בולמי זעזועים....

עצוב... :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6045 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...