Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה דווקא אני???[הלך הקלאץ-שאלות]

marcgano
שימו לב! השרשור הזה בן 6804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סיפור קטן לפני השאלות:

אתמול בדרכי חזרה ממעלה אדומים לבית בירושלים אני עולה את העליה האכזרית ובתוך המנהרה הלך לי הקלאץ מלווה אותי בריח של שרוף ועצבים.

במנהרה (שכולה עיקול לימין) נצמדתי כמה שיותר לצד ימין ואצתי רצתי לשים משולש אזהרה כמה שיותר רחוק מהאוטו, ניסיתי להתקשר לחברים,משפחה אך במנהרה אין קליטה. ניסיתי לסוע בראשון בתקווה שהכבל קלאץ הוא הבעייה אבל רק הדרדרתי לאחור. יצאתי מהמנהרה והתקשרתי לחברת גרירה שרצתה כתובת יעד מדוייקת לפני שליחת הגרר וכך עד שעה 4 אני חושב לאן להעביר את האוטו ביום שישי במקום שכשאני אחזור ביום ראשון ישאר אוטו. בזמן שאני מחוץ למהנרה מדבר בפלאפון עם חבר מכונאי אני שומע כריזה שהולכת כך-"הרכב שעצר במנהרה, הרכב שצר במנהרה, נא להזיז את הרכב" תוך כדי הקריאות דורסים לי את המשולש אזהרה בברוטליות ולאחר 20 קריאות כאולה וכשהבינה שאני לא יכול להזיז את הרכב נעלה את המנהרה לכיוון ירושלים("המנהרה סגורה, המנהרה סגורה") ביקשה ממני להרים את טלפון החירום(יש כל 20 מטר טלפון כזה) ואני מרים את הטלפון אך הוא דפוק והיא מתחילה לצעוק עלי להרים את הטלפון ואני עובר מטלפון לטלפון. בטלפון הרביעי היא עונה, אני מסביר לה מה קרה והיא אומרת לי לעשות רוורס(עליה). נכנסתי לאוטו ועשיתי רוורס אחרי רבע שעה בערך שהמנהרה סגורה. החלטתי לגרור את האוטו לעבודה שלי בתלפיות כי יש שם שומרים 24 שעות שישמרו לי על אוטו.

מקווה שנהנתם, עכשיו השאלות:

*כמה עולה קלאץ חדש לאוטו לא כולל עבודה?

*כמה עולה קלאץ חדש לאוטו כולל עבודה?

*כמה זמן לוקחת העבודה על הקלאץ?

*איזה מוסך אתם ממליצים לי לתקן את הרכב?

תזכורת-הרכב סיאט איביזה 94 ידני 1300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסכים בירושלים אני לא מכיר

מצמד חדש כולל עבודה אמור לנוע בין ה700 ל - 1000 ש"ח...

זמן עבודה זה בערך שעה אם יש את כל החלקים כבר.

ואל תתבאס, לא רק לך זה קורה, זה קרה גם לי, ולא אני נתקעתי עם הרכב :)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואל תתבאס, לא רק לך זה קורה, זה קרה גם לי, ולא אני נתקעתי עם הרכב :)

מי עשה לך את העבודה?

עוד שאלה

*כמה יעלה לי קלאץ לא במוסך(בחנות חלפים)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצמד של וולאו, יעלה בין 400 ל700 ש"ח, תלוי באוטו פשוט...

אין לי מושג מי עשה את העבודה, איזה מוסך מפגר, שבר את הציריה כי הוא לא ידע שלא מוציאים את כל הפעמון מהגיר...

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר Mtrcqano לשאול בפורום "כמה יעלה לי קלצ" בחנות חלקים" זה בערך כמו לשאול

את הסנדלר כמה עולה קילוגרם עגבניות

בברכה david

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנה ל "מוסך שרת 94" שברח' בעלי מלאכה 10 א.ת תלפיות, טל' 02-6783835

ובקש את מנחם ברגר. זה מוסך כללי והוא מתמחה במיוחד במכוניות סיאט, פולקסווגן אאודי וסקודה.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי ! לא נעים בכלל !

חבר שלי נתקע בלי דלק במנהרה ליד העיר העתיקה!

חבל"ז

אני נתקעתי בלי דלק ברכב של לקוח במסלול טסטים.

לא נעים!

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...