Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי סופר לאנסר-בעיית קירטועים לאחר שטיפת מנוע

SUB
שימו לב! השרשור הזה בן 6836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום שטפתי בעצמי את המנוע של הרכב לאחר ששטפתי אותו כמו תמיד השארתי למשך כשעה את מכסה המנוע פתוח כדי שיתייבש המנוע.

לאחר מכן הנעתי את הרכב וחניתי אותו במקום שלו (משך ההנעה אולי כשתי דקות).

היום בערב לפני כשעה בערך אני מניע את הרכב מתחיל בנסיעה ופתאום הרכב מקרטע כאילו עומד להכבות.

עצרתי בצד פתחתי מכסה מנוע יכול להיות שנכס מים לדיסטרבוטור.

בקיצור התחלתי לתת קצת גז בסביבות ה2000 טורים-לא עזר .

המשכתיבנסיעה ראיתי שלא הולך עצרתי כיביתי את הרכב למשך 5 דק', הנעתי אותו שנית ופעם למשך 5-10 דק' נתתי טורים גם כ2000.

הקרטועים הפסיקו כנראה שכל המים "נשרפו".

כדי לבדוק עשיתי סיבוב של כ5 דקות הרכב מראה שהכל בסדר, אני מקווה שזה עבר.

ועכשיו לשאלתי האם זה יכול לחזור שנית היום?

מה הנזק שיכול להגרם לרכב, מנוע?

פעם הבאה שאני שוטף מה אני אמור לכסות חוץ מאלטרנטור?

שטפתי את המנוע הרבה פעמים אבל לאחר השטיפה הרכב היה עומד בשמש למשך כשעה היום הוא היה בצל.

תודות רבות לעוזרים.

Mitsubishi Super Lancer GLXi 95 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מומלץ לשוטף מנוע עם מים זורמים, במיוחד ברכבים מודרניים.

כנראה נכנסו מים לאחד מחוטי ההצתה או למפלג.

מה הסיבה שאתה שותף לעתים קרובות את תא המנוע? ניגוב סמרטוט לח לא עוזר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מומלץ לשטף את המנוע בכלל, פעם היו מכסים את המפלג ואיזור חוטי ההצתה והפלגים ואם אתה חפץ גם אלטרנטור, וגם זה לא היה תמיד עוזר.

ברכבים היום יש הרבה חיישנים והרבה חשמל ולכן לא מומלץ לשטוץ את האוטו. כנראה שנכנס לך מים לאחד החיברורים של החוט-פלאג או באיזור המפלג

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

אני לא ראתי בחיים שלי "מים נשרפים".

למים אין רגלים והם לא הולכים לטיל :? .

שים לב יש מים לכודים בתוך המפלג ומחר שוב יזיף המנוע . מה שקורה כאשר אתה מניע

את המנוע הוא מזייף ביגלל המים. כאשר הוא מיתחמם המים הופכים לאדים והמנוע מפסיק לזייף

עד שהוא יתקרר וחוזר חלילה.

עליך לפתוח את מכסה המפלג וליבש טוב טוב את המים שניכנסו למיכסה המפלג , לאחר מיכן רצוי להשאיר את המפלג פתוח לשעה +- ואז להרכיב ולינסוע בזהירות...

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אני שוטף את המנוע עם לחץ אוויר כלומר עם פסטולת ובתוכה חומר ששוטפים איתו מנועים.

ב. אם מישהו יכול להעלות לי תמונה של המפלג במיצובישי זה נורא יעזור לי

תודה רבה למגיבים אני ילך לבדוק את העיניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה.לאחר הפתיחה תייבש טוב טוב בפנים את כל המגעים רק אל תוריד את הרוטר שיש בפנים כדי שאחר כך לא תוכל להחזיר אותו למקום כמו שצריך.

stam 004.jpg

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התמונה אבל אני לא חושב שאני כבר יצטרך לפתוח את זה היום בבוקר הנעתי את הרכב נתתי קצת גז הכל היה בסדר לאחר מכן נסעתי גם הכל היה בסדר כאילו אין סימנים שקרה משהו.

בכל מקרה עדיין נמצאים בתוך המפלג מים? מבחינה הגיניות אם היו נשארים מים אז כשהנעתי היום את האוטו בבוקר היה אמור לקרטע לי עוד הפעם לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף שתפרק ותנקה על הדרך את המגעים שבפנים וכבר על הדרך תייבש שם את כל האזור.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי רולס האם אתה מוכן להזמין אותי לאכול מרק מתוך תא המנוע שלך?!

הוא נראה לי יותר מצוחצח ויותר סטרילי מחדר ניתוח במחלקת טיפול נמרץ(ואני לצערי הייתי שם, ואני יודע)!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה אתה תמיד מוזמן! ולא רק מרק,תבוא נעשה על המנוע שיפודים פרגיות.:-P:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה אתה תמיד מוזמן! ולא רק מרק,תבוא נעשה על המנוע שיפודים פרגיות.:-P:-D
תודה הבאת לי תיאבון!

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אני כותב מיצובישי רולס פשוט מהמחשב של החברה שלי.

הסוד הוא כזה-במידה ואתה מעוניין לנקות את כל סביבת המנוע כגון מכסה המנוע מבפנים והאזור של הכנפיים מבפנים אז לוקחים ספוג ופוליש גס ומורחים את כל האזורים המלוכלכים ואז מורידים עם סמרטוט נקי ויבש ושוטפים עם מיים וסבון.במידה ואתה רוצה לנקות את המנוע משומנים ומליכלוכים אשר בקושי יורדים אז יש חומר ממש טוב וזול,לא זוכר בידיוק את שמו אבל הייעוד שלו הוא להסיר שמנים תעשייתים ממכונות,החומר נמכר בהרבה חנויות לחומרי בניין ועלותו 20 שקלים.אני אצלם את הבקבוקון כשאני אהיה בבית ואשים פה תמונה לכולם,החומר מגיע בצורת בקבוק ספריי ובתוכו חומר כימי כלשהו דחוס,כך שכאשר אתה משפריץ על קטעי שמן קשים במיוחד אז מהלחץ ומהחומר עצמו הוא מפרק ממש טוב את קטעי השמן שיש על בלוק המנוע. בהצלחה בניקיון!

M.Rules

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה חברה שלך אומרת על הסמלון שלך?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...